Recenzja Cointree

Cryptos

dodatkowe informacje

Rynek docelowy

  • Australia

Kaucja

  • Gotówka, POLi

Waluty

  • AUD

Plusy

  • Dolary australijskie natychmiast zamieniają się na bitcoiny w momencie, gdy uderza w CoinTree
  • Integracja z Shapeshift umożliwia handel dziesiątkami altcoinów bez dodatkowych opłat
  • Naprawdę ładny, przejrzysty interfejs

Cons

  • 3% opłata trochę wysoka, ale to zawiera wszystko – koszty przelewu bankowego i wszystko.

Cointree to australijski broker bitcoinowy, który oferuje doskonałe wrażenia użytkownika. Proces weryfikacji trwa pięć minut, pod warunkiem, że masz pod ręką dowód tożsamości. Projekt jest doskonały, dzięki czemu kupowanie i sprzedawanie jest intuicyjne nawet dla najbardziej początkujących klientów. Po wybraniu metody wpłaty Cointree po prostu konwertuje gotówkę na bitcoiny, gdy trafi na ich konta, i umieszcza je w portfelu bitcoin Cointree. Stamtąd możesz płacić rachunki za pomocą bitcoinów, wymieniać je na altcoiny lub przenosić je do własnego bezpiecznego portfela.     

W przypadku większych zakupów CoinTree prawdopodobnie nie jest najlepszym wyborem. Opłata w wysokości 3% jest znacznie wyższa od ceny na każdej płynnej giełdzie, ale jeśli utkniesz w korzystaniu z rynków audbtc, jest to dobre na rampie.

Otwarcie konta

Weryfikacja konta nigdy nie jest przyjemnym ćwiczeniem. Należy jednak pochwalić Cointree za zezwolenie firmie weryfikującej online Green ID na zajęcie się tym w ich imieniu. Zbyt często widzimy, jak giełdy próbują poradzić sobie z KYC wewnętrznie i nie udaje im się zapewnić terminowego i przyjaznego dla użytkownika doświadczenia. Green ID jest bezproblemowo zintegrowany, a weryfikacja online jest zwykle przeprowadzana w ciągu około 5 minut.

Po weryfikacji dostępne są następujące opcje zasilenia konta.

Czas realizacji zakupu FeeMax
Gotówka w oddziale lokalnym Darmowy 5000 $ 1-2 dni
POLi Darmowy 1000 $ Natychmiastowy
Bankowość internetowa Darmowy 1000 $ 1-2 dni

Pamiętaj, że Cointree umożliwia zakupy już od 20 USD. Klienci są ograniczeni do łącznej kwoty zakupów o wartości 10 000 USD dziennie.

Platforma Cointree


Cointree to piękny dom maklerski. Jest łatwy i przyjemny w użyciu, niezależnie od Twojego poziomu doświadczenia.  

Jeśli klikniesz ikonę +/-, przejdziesz do kuponu, który zawiera szczegółowe informacje o wszystkich opcjach wpłaty. Zwróć uwagę, że Twój zakup bitcoinów jest obliczany od momentu, gdy gotówka faktycznie trafi na konto CoinTree; kurs wyświetlany po wybraniu kwoty wpłaty jest szacunkowy i nie jest zablokowany.

Cointree wybiera najlepszą stawkę, jaką może znaleźć, i dodaje 3% opłaty do góry. Pamiętaj, że ta opłata obejmuje wszystkie koszty, w tym przelew depozytu. Po zakończeniu transakcji Twoje bitcoiny zostaną przeniesione do Twojego portfela Cointree. Zalecamy przeniesienie bitcoinów, które masz zamiar trzymać, do swojego osobistego portfela. Jest jednak kilka interesujących rzeczy, które można zrobić bezpośrednio z Cointree.

Po pierwsze, Cointree zintegrowało widżet Shapeshift, który pozwala na konwersję twojego bitcoina na wiele różnych altów. Cointree nie pobiera dodatkowej opłaty za tę usługę. Jeśli zdecydujesz się na zakup altcoinów, pamiętaj, że będziesz musiał założyć zewnętrzny portfel altcoin. Do tego celu polecamy Coinomi.

Jeśli chcesz, możesz również zapłacić w bitcoinach dowolny zwykły australijski rachunek. Może to spodobać się wszystkim bitcoinerom żyjącym poza siecią bankową – jeśli tak cię opisuje, możesz być zainteresowany po prostu otwarciem konta CoinTree i przelaniem bitcoinów w celu opłacenia rachunku.

Gdzie indziej może być lepiej, jeśli:

Chcesz kupić znaczną ilość bitcoinów.

Cointree jest niezwykle przyjazny dla użytkownika i jest skierowany do nowych nabywców bitcoinów, a nie do weteranów rynkowych. Ta łatwość użycia ma swoją cenę – w rzeczywistości 3%, co jest kwotą wysoką. Bardziej aktywni handlowcy prawdopodobnie będą preferować alternatywy – być może w przypadku początkowej konwersji z AUD na bitcoin, zdecydowanie w przypadku zwykłego handlu dziennego.  

Podsumowanie

Szukasz łatwego i wygodnego sposobu na wymianę dolarów australijskich na bitcoiny? CoinTree to bardzo proste rozwiązanie, choć wiele z nich zostanie wyłączone przez opłatę w wysokości 3%. Jeśli chodzi o prostotę, po prostu prześlij swoje AUD na CoinTree, a gdy trafi, natychmiast otrzymasz odpowiednią ilość bitcoinów.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map