Recenzja CryptoFacilities

Cryptos

dodatkowe informacje

 • Producent: 0; Przyjmujący: już od 0008 opłat transakcyjnych
 • Kontrakty terminowe, handel z marginesem spotowym
 • [email protected] Email

Rynek docelowy

 • Światowy

Kaucja

 • Tylko kryptowaluty

Waluty

 • Tylko kryptowaluty

Przewaga

 • Aż do 50: 1

Plusy

 • Jedyna platforma transakcyjna futures na bitcoiny zatwierdzona przez FCA z ubezpieczonymi depozytami.
 • Niskie opłaty
 • Handluj pochodnymi Ripple, Ethereum i Bitcoin do 50: 1.

Cons

 • Wolumen nie jest jeszcze dostępny dla poważnego handlu.
 • KYC jest znacznie bardziej zaangażowane niż alternatywne platformy wyłącznie kryptograficzne.

Platforma handlowa Cryptofacilities Bitcoin i Ripple Futures

Cryptofacilities to regulowana przez FCA giełda instrumentów pochodnych działająca poza Wielką Brytanią. Cała giełda działa na Ripple i Bitcoin, zarówno pod względem dopuszczalnych depozytów, jak i zabezpieczenia handlu. Obecnie istnieje sześć różnych instrumentów, przyszłość bitcoin-usd, przyszłość ethereum-usd, turbo bitcoin-usd, które oferuje dźwignię 50X, przyszłość ripple-usd, przyszłość ripple-bitcoin i wreszcie kontrakt na litecoin. W ramach każdego z tych typów instrumentów istnieje kilka długości kontraktów.

Cryptofacilities ma niskie opłaty i jest jedną z niewielu platform do handlu kontraktami futures na bitcoiny. Cryptofacilities niedawno związał się z Akuna Capital, aby zapewnić płynność potrzebną do rozliczenia kontraktów.

Pierwsze kroki

Otwarcie konta za pomocą kryptowalut jest mikrokosmosem większego przeciągania liny między kryptowalutami a finansami głównego nurtu. Cały handel jest zabezpieczony w Bitcoin lub Ripple, więc teoretycznie natychmiastowa rejestracja i depozyt powinny być możliwe do wykonania jak na BitMEX; z drugiej strony masz zezwolenie na usługi kryptograficzne na świadczenie usług i produktów objętych regulacjami pod auspicjami brytyjskiego Urzędu Nadzoru Finansowego.

FCA wymaga od autoryzowanych sprzedawców minimalnych standardów, których celem jest ochrona konsumentów, a wielu z nich znajdzie komfort w tych zabezpieczeniach. Inne zostaną całkowicie wyłączone przez wymagania KYC – do tej drugiej grupy polecamy bitMEX. Niezależnie od twoich skłonności kryptowaluty, dzięki swojemu statusowi regulacyjnemu i środkom bezpieczeństwa, zapewniły ubezpieczenie wartości wszystkich bitcoinów przechowywanych w portfelach w USD.

Kontrakty terminowe na kryptowaluty w Cryptofacilities


Cryptofacilities ogranicza kontrakty futures do czterech różnych typów kontraktów, wymienionych poniżej. Na szczególną uwagę zasługuje tabela opłat, która jest najniższa na rynku. Godny uwagi jest również brak jakiejkolwiek opłaty za finansowanie lub stopy swapu. Więc tak, musisz przejść przez KYC, ale na drugim końcu tunelu znajduje się najbardziej konkurencyjna cenowo platforma kryptowalutowa na rynku.

F-XBT: USDT-XBT: USD (Turbo) F-XRP: USDF-XRP: XBT
Wielkość kontraktu 1 BTC 1 BTC 10 000 XRP 10 000 XRP
Dźwignia długa 5: 1 49: 1 7: 1 5: 1
Dźwignia Krótka 7: 1 51: 1 9: 1 5: 1
Opłaty za twórcę 0 0 0 0
Opłaty za przyjęcie .0008 .0008 8 .00012
Dojrzałości 1,2W; 1,2,3Q 1,2W 1,2W; 1,2,3Q 1,2W; 1,2,3Q

Opłaty są ustalane w bitcoinie, ethereum lub Ripple w zależności od umowy. Rozliczenia zakończone, zlikwidowane lub ostateczne traktowane są jako transakcje przyjmujące.

Jak handlować instrumentami pochodnymi kontraktów terminowych na bitcoiny za pomocą kryptowalut

Cztery oferowane kontrakty futures są wyświetlane w górnej środkowej części ekranu, a kliknięcie otwiera listę instrumentów uporządkowanych według najbliższej daty rozliczenia, zilustrowaną w dniach pod nazwą DTM.

Zwróć uwagę na procent premii, który jest po prostu kosztem ceny kontraktów futures w stosunku do ceny spot w ujęciu rocznym do jednego roku, w zależności od pozostałych dni do rozliczenia. Mówiąc prostym językiem, jeśli instrument XBT: USD jest sprzedawany z ujemną premią, oznacza to, że rynek, przynajmniej wyrażony przez kryptowaluty, spodziewa się spadku ceny spot bitcoina.

Po wybraniu instrumentu zlecenia limitowane i rynkowe mogą być składane z kuponu poniżej.

Zlecenia rynkowe nie zostaną zrealizowane więcej niż 10% od bieżącej średniej ceny, więc handlowcy mogą doświadczyć częściowego wypełnienia. Użytkownicy mogą ustawić instrukcję stop loss w momencie wykonania lub w przyszłości.

Zlecenia Stop Loss składają się z dwóch elementów: ceny stop i ceny limitu. Cena stop uruchamia Twoje zlecenie, podczas gdy cena limit jest najgorszą ceną, po której Twoja pozycja może zostać zlikwidowana. Jest to wymagane, ponieważ głębokość księgi zamówień może mieć dużą lukę między cenami w określonych momentach, co zapobiega sztucznie ograniczonej likwidacji.

Wymagany depozyt zabezpieczający kryptowaluty

Użytkownicy mają konta gotówkowe w bitcoin lub ripple, a transfery wewnętrzne muszą być dokonywane na każdy instrument, aby móc handlować. Każdy instrument działa w sposób wyodrębniony. Niepowodzenie w utrzymaniu depozytu zabezpieczającego w jednym instrumencie nie będzie miało wpływu na inny ani na rachunek gotówkowy, ale użytkownik jest odpowiedzialny za zapewnienie wymogów dotyczących depozytu zabezpieczającego na każdym rachunku instrumentu. Zobacz poniżej wymagania dotyczące depozytu zabezpieczającego.

Kontrakty terminowe na XBT: USD XRP: Kontrakty terminowe na XBT
Margines Długo Krótki Ochrona Długo Krótki Ochrona
wymagany .2 .1429 16,7% .0204 .0196 2%
Konserwacja .15 .1071 12,5% .0179 .0172 1,75%
Likwidacja .09 .0643 7,5% .0153 .0147 1,5%
Zakończenie .06 .0429 5% .0051 .0049 .5%

XRP: USD FutureXRP: XBT Futures
Margines Długo Krótki Ochrona Długo Krótki Ochrona
Wymaganie 1,429 1,111 12,5% .03 .03 20%
Konserwacja 1,027 883 9,4% .0224 .0224 15%
Likwidacja 643 500 5,6% .0135 .0135 9%
Zakończenie 429 333 3,8% .009 .009 6%

Procent ochrony pokazuje zmianę ceny, przeciwną do Twojej pozycji, która spowodowałaby całkowitą utratę inwestycji, pomijając fakt, że pozycja została zlikwidowana przed takim zdarzeniem.

Gdzie indziej może być lepiej, jeśli:

Potrzebujesz poważnych tomów.

Cryptofacilities opracował dobry produkt, ale nie przyciągnął jeszcze masy krytycznej niezbędnej do solidnego doświadczenia handlowego. W tej chwili znajdujemy kilka powodów, dla których warto polecić usługi kryptograficzne BitMex, która pod względem wolumenu stała się wiodącą giełdą krypto-pochodnych.

Podsumowanie

CryptoFacilities jest jedną z nielicznych platform pochodnych kryptowalut na rynku i jedyną regulowaną w Wielkiej Brytanii. Pozwalając na ubezpieczenie funduszy, oznacza to, że użytkownicy muszą przejść przez rzeczywisty proces KYC, co jest trochę irytujące, biorąc pod uwagę, że platforma akceptuje tylko kryptowaluty. Jednak możemy sobie wyobrazić, że wielu użytkowników będzie wolało regulacje FCA razem z KYC zamiast braku obu.

Po ukończeniu KYC użytkownicy będą mieli dostęp do jednej z najlepszych platform na rynku, z najniższymi opłatami i największą różnorodnością terminów zapadalności. A dla tego dużego holdingu Ripple, handlu instrumentami pochodnymi, musi mieć niszę operacyjną licencjonowaną w Wielkiej Brytanii, właśnie znalazłeś Mekkę.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector