Recenzja Hotbit Exchange | Opłaty, bezpieczeństwo, zalety i wady

Wymiana Hotbit

Giełda Hotbit jest jedną z najpopularniejszych platform handlu kryptowalutami i twierdzi, że ma tak wiele do zaoferowania. Aby wyjaśnić, co ta giełda ma nam do zaoferowania, przeanalizujemy jej konstrukcję i cechy, które są ważne dla traderów i inwestorów w ogóle. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o tej nowej giełdzie kryptowalut.

Przegląd Hotbit Exchange

Hotbit została założona w 2018 roku z przekonaniem, że zasoby cyfrowe to przyszłość. Zarejestrowana w Hongkongu i Estonii, kantor ma biura w Szanghaju i Tajpej. Chociaż Hotbit ma chińskie pochodzenie, ma misję bycia globalnym miejscem handlu aktywami cyfrowymi, więc jego podstawowy zespół składa się z członków z Chin, Stanów Zjednoczonych i Tajwanu..

Platforma obsługuje również 6 języków, aby zapewnić szerokiemu gronu klientów możliwość korzystania z niej. Języki obejmują chiński, angielski, rosyjski, tajski, koreański i turecki. Obecnie jest ponad 1 milion zarejestrowanych użytkowników, z których 90% nie jest Chińczykami.

Obsługiwane waluty i dostępne kraje

Na giełdzie Hotbit znajduje się ponad 500 par handlowych z najlepszymi kryptowalutami i tokenami DeFi, więc każdy ma coś, czego chce. Giełda ma użytkowników z ponad 170 krajów.

Interfejs użytkownika i doświadczenie

Hotbit ma dość atrakcyjny interfejs użytkownika, ale nie jest tak łatwy w nawigacji, głównie ze względu na wiele funkcji, które ma. Na stronie giełdy użytkownicy mogą łatwo przeglądać wymienione aktywa, wykresy i historię transakcji. Ale na stronie rynków znajduje się długa lista obsługiwanych aktywów i ich dostępnych par handlowych, z których użytkownicy mogą wybierać, aby rozpocząć handel. Nie jest to najlepszy interfejs użytkownika, ale jest wystarczająco dobry do handlu lub czegokolwiek, co użytkownicy chcą robić.

Jak korzystać z Hotbit Exchange

Utwórz konto

Aby korzystać z Hotbit, nowi użytkownicy muszą zarejestrować i załóż konto. Proces jest dość prosty; wystarczy podać swój adres e-mail lub numer telefonu, aby łatwo zarejestrować się, tworząc hasło. Kod weryfikacyjny zostanie wysłany na Twój adres e-mail lub telefon, a po potwierdzeniu uzyskasz dostęp do pełnej platformy.

Jak dokonać wpłaty

Wymiana Hotbit jest bardzo świadoma bezpieczeństwa. Będziesz musiał aktywować uwierzytelnianie dwuskładnikowe, instalując Google Authenticator i używając kodu, aby móc dokonać wpłaty. Ten proces jest środkiem bezpieczeństwa, aby zapewnić, że żadna nieuprawniona osoba nie może wpłacać ani wypłacać z Twojego konta.

Ten sam proces jest wymagany do wycofania się z giełdy. Pamiętaj również, że możesz wypłacić pieniądze dopiero po 24 godzinach od złożenia depozytu na platformie, jeśli jesteś nowym użytkownikiem, który właśnie się zarejestrował.

Opłaty za wymianę Hotbit


Hotbit pobiera opłaty transakcyjne Maker i Taker, a także opłaty za wypłatę większości tokenów i monet, ale nie wszystkich.

Opłaty depozytowe: Żadne opłaty nie są pobierane za dokonywanie wpłat.

Opłaty karencji: Nawet jeśli opłaty za wypłatę różnią się w zależności od sieci, jak na każdej innej giełdzie, zależy to również od kilku tokenów wymienionych poniżej:

Typ tokena Opłaty karencji Min. Wielkość wypłaty
REL 2971666,94 5943333,88
CNNS 3607,51 7215.02
STRO 1623553.04 3247106.08
GRS 5 10
CVP 4.64 9.28
PŁATNY 3.7 7.4
NEO 0 1

Opłaty producenta: Opłaty producenta wynoszą -0,05% dla Global Select, -0,15% dla Global i -0,05% dla wzrostu.

Opłaty za przyjęcie: Opłaty przyjmujące wynoszą 0,20% dla Global Select, 0,30% dla Global i 0,65% dla wzrostu. Opłaty wydają się dość wysokie, ale nie ma żadnych ukrytych opłat.

Metody Płatności

Wszystkie depozyty kryptowalut są obsługiwane i bezpłatne. Oprócz tego inną dostępną opcją jest skorzystanie z ePay, co wymaga zarejestrowania się w usłudze. Gdy skończysz, możesz użyć aplikacji do wpłaty USD na giełdę. Warto zauważyć, że za wpłatę tą metodą pobierana jest opłata w wysokości 1%.

Funkcjonalność związana z bezpieczeństwem

Wymiana Hotbit wydaje się dość poważna w kwestii bezpieczeństwa. Jest zarejestrowany w Hongkongu, co oznacza, że ​​jest w pełni regulowany. W przypadku wpłat i wypłat istnieje uwierzytelnianie dwuskładnikowe. Jednak KYC nie jest wymagane, więc użytkownicy będą polegać tylko na swoich kodach 2FA i hasłach.

Giełda kryptowalut nie odnotowuje strat dla użytkowników i ma ocenę B + od odpowiednich władz. Jest również regularnie audytowany przez dwie firmy audytorskie: SlowMist i Beosin.

Obsługa klienta

Hotbit twierdzi, że oferuje klientom całodobowe wsparcie za pośrednictwem kilku kanałów, w tym poprzez przesłanie zgłoszenia do pomocy technicznej, oficjalnej chińskiej grupy Hotbit WeChat, oficjalnych chińskich i angielskich kanałów Hotbit Telegram, oficjalnego konta Hotbit na Twitterze, oficjalnego konta Hotbit na Facebooku i tak dalej. Niektórzy klienci napisali słabe recenzje dotyczące jakości obsługi klienta.

Reputacja wymiany Hotbit

Giełda nie istnieje od dawna, więc może być trudno powiedzieć, jak działa. Jest jednak kilka komentarzy, które sugerują, że Hotbit nie jest gwiezdną giełdą, ale też nie jest tak zły w użyciu do podstawowego celu handlu.

Recenzja Hotbit Exchange: Werdykt

Hotbit jest stosunkowo nową giełdą i ma ambicje stać się dużą globalną platformą handlową. Być może będzie jednak musiał ulepszyć swoje usługi, aby były bardziej otwarte dla użytkowników. Na przykład opcje wypłaty i wpłaty są dość ograniczone i mogą stanowić poważną przeszkodę dla użytkowników. Muszą również pracować nad zapewnieniem płynności, ponieważ większość notowanych aktywów to aktywa o niskim pułapie, które zwykle wiążą się z problemami z płynnością.

Plusy:

  • Platforma jest łatwo dostępna w wielu krajach na całym świecie;
  • Ma wysoki zwrot z inwestycji, ustępujący tylko Binance, OkEx, Huobi i Gate.io;
  • Giełda ma dużą liczbę notowanych aktywów, z wieloma parami handlowymi.

Cons:

  • Opłaty są stosunkowo wysokie;
  • Według użytkowników obsługa klienta nie jest zbyt skuteczna;
  • Większość wymienionych tokenów ma słabą płynność, co powoduje, że użytkownicy mają problemy z handlem aktywami;
  • Ograniczone opcje wpłat i wypłat.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map