Recenzja Kucoin

Cryptos

dodatkowe informacje

Rynek docelowy

 • Światowy

Kaucja

 • Tylko kryptowaluty

Waluty

 • Tylko kryptowaluty

Plusy

 • Oferuj monety, których inni nie robią, i często oferuje promocyjne nagrody monet
 • Miej udział w sukcesie Kucoin dzięki swojej monecie KCS.
 • W tej chwili nie ma KYC

Cons

 • Platforma handlowa nie zawiera ważnych typów zleceń
 • Komunikacja w języku angielskim jest w zasadzie niezrozumiała
 • Nie ma jeszcze wolumenów ważnych aktywów kryptograficznych

Kucoin jest jedną z nielicznych giełd multicoin, które pojawiły się w 2017 roku i natychmiast zdobyły znaczną część rynku. Nazwali się „giełdą ludzi”, myślę, że oferując akcje Kucoin, KCS, monetę, którą można handlować na giełdzie i która oferuje procent miesięcznego przychodu KuCoin. People’s Exchange to ciekawy sposób na oznaczenie swojego ICO, ale przypuszczam, że jest to wymiana międzyludzka w taki sam sposób, w jaki każda spółka notowana na giełdzie jest firmą ludową (tylko brak regulacji, nadzoru, ochrony konsumentów itp. – ale dygresujemy).  

Chociaż Kucoin nie ma ogromnego wolumenu obrotów dużych giełd akceptujących fiat, ani nie zbliża się do potworów altcoinowych, takich jak Binance, istnieje wiele powodów, dla których można zdecydować się na handel z Kucoinem i sam w sobie:

 1. Poradzi sobie ze swoimi klientami. Binance i tym podobne okazały się niezdolne do radzenia sobie z ogromnym napływem ruchu, wsparcia i bezpieczeństwo prawdopodobnie ucierpiało w rezultacie. Nie ma takich problemów z Kucoin od momentu publikacji tego artykułu.
 2. Oferują dobre nakłady na niektóre małe alty, które mogą Cię zainteresować, a które nie są prezentowane w innych miejscach, i często łączą premiery z hojnymi prezentami.  
 3. Obecnie do wypłat nie jest wymagane KYC. Istnieje zakładka do weryfikacji konta, więc zakładamy, że ustanowienie KYC dla określonych kwot wypłat może kiedyś zostać uchwalone.  

Platforma

Skonfiguruj swoje konto za pomocą adresu e-mail i hasła. Aby się wycofać, musisz skonfigurować uwierzytelnianie dwuskładnikowe na swoim koncie, więc równie dobrze możesz zająć się tym poza bramą.

Depozyty są dostępne w około 100 różnych altcoinach, podobnie jak wypłata. W tej chwili żadne dodatkowe informacje nie są wymagane do wpłaty lub wypłaty. Wypłaty są przetwarzane przez Kucoin w ciągu 30 minut, a następnie czas transferu jest podyktowany przez sieć odpowiedniego altcoina.

Po zasileniu konta kliknięcie w zakładkę rynków daje intuicyjny układ wszystkich dostępnych monet. Kucoin oferuje rynki w btc, eth, neo, usdt, kcs i bch. Wolumeny handlowe są wyświetlane zarówno w konkretnych altcoinach, jak i w USD. Wyświetlane informacje i monety można regulować, a dla wygody można dodawać monety do ulubionych. Możesz szybko kupować lub sprzedawać zlecenia rynkowe bezpośrednio z tego interfejsu lub kliknąć ikonę handlu, aby przekierować na giełdę.

Platforma handlowa zawiera wykresy zintegrowane z tradingview, które są lepsze niż wykresy tworzone wewnętrznie przez dużą konkurencję, a księga zamówień ma przyzwoitą głębię, szczególnie w przypadku ich najpopularniejszych par.  

Możesz tworzyć zlecenia z limitem, po prostu grając z ceną oferowaną na kuponie. Jednak dużym, rażącym minusem na platformie Kucoin jest brak stop loss, nie wspominając o dodatkowych typach zleceń, które naprawdę pomogłyby zwiększyć atrakcyjność Kucoin. Dla day traderów, którzy lubią bawić się altami, brak stop loss jest dużym problemem, a Kucoin zrobiłby dobrze, gdyby zajął się tym jak najszybciej.


Gdzie indziej możesz być lepiej, jeśli:

Jesteś day traderem.  

Inwestorzy alternatywni prawdopodobnie nie będą chcieli ryzykować handlu bez funkcji stop loss i take profit. Lepiej pójść na Binance lub nawet Bitfinex, jeśli nie handlujesz monetami o małej kapitalizacji.

Chcesz dźwigni.  

BitMex oferuje lewarowanie na niewielkim wyborze altcoinów i jest doskonałym produktem z wiodącymi w branży wolumenami. Jeśli nie masz nic przeciwko handlowaniu instrumentami pochodnymi alt (i nie kupujesz, aby trzymać), jest to lepsza opcja.

Łatwo się boisz.

Tak, Kucoin nie został jeszcze zhakowany. Ale są nowicjuszami i tak naprawdę nie przeszli żadnych prawdziwych testów. Nie mam pojęcia, jak poradziliby sobie z poważnym wyzwaniem – sprawdź nasze typy najlepszych giełd altcoin, jeśli chcesz się rozejrzeć.

Konkluzja

Główną zaletą Kucoin jest to, że oferuje kilka małych spółek, które nie są oferowane gdzie indziej. Naszym zdaniem nie jest to zrównoważony model biznesowy na rynku, na którym regulatorzy stają się obecnie bardziej nieprzychylni spekulacyjnym altom. Aby przetrwać, Kucoin będzie musiał ulepszyć swój produkt i skupić się bardziej na budowaniu prawdziwej płynności i wartości platformy oraz mniej pompowaniu własnej monety i uzyskiwaniu opłat za zrzuty sh * tcoin.    

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector