Recenzja Shrimpy | Platforma handlu społecznościowego

Recenzja Shrimpy

Krewetki to platforma społecznościowego handlu kryptowalutami, która umożliwia automatyzację transakcji. To znacznie poprawia sposób zarządzania portfelem. Platformy handlu społecznościowego, takie jak ta, ułatwiają handel aktywami, umożliwiając nawet początkującym kopiowanie handlu bardziej doświadczonych traderów i minimalizowanie ich strat podczas nauki w pracy.

W tej recenzji Shrimpy rozważymy cechy, które czynią ją wyjątkową, oraz ogólne wady i zalety korzystania z platformy do handlu społecznościowego.

Recenzja Shrimpy: Omówienie platformy

Shrimpy to jedna z wiodących platform handlu społecznościowego na świecie. Handel społecznościowy obejmuje zarządzanie portfelem, co oznacza, że ​​handlowcy tacy jak Shrimpy pomagają zarządzać funduszami użytkowników. Handlowcy kryptowalut mogą umieścić swój portfel na autopilocie i zarabiać na tej platformie bez martwienia się o wahania rynkowe i inne czynniki, o których powinni pamiętać typowi inwestorzy.

Jak dotąd Shrimpy ma obroty przekraczające 2 miliardy dolarów i ponad 300 000 transakcji dziennie. Działa z różnymi najlepszymi giełdami kryptograficznymi, w tym Binance, Coinbase Pro, Gemini, Kraken, KuCoin, OkEx, Koinly i innymi. Warto zaznaczyć, że każdą platformę handlową można uznać za najlepszą giełdę kryptowalut. Dlatego współpraca z tak renomowanymi giełdami świadczy o wiarygodności platformy dla oferowanych przez nią usług.

Jak działa Shrimpy?

Platforma została zbudowana z uniwersalnym API wymiany kryptowalut. Oznacza to, że jest w stanie zintegrować się z każdą wymianą kryptowalut bez względu na projekt. Użytkownicy zintegrowanych giełd wymienionych powyżej mogą bezproblemowo łączyć Shrimpy z dowolną liczbą swoich kont wymiany. Następnie mogą zautomatyzować swoje strategie handlowe, zwiększając w ten sposób wydajność i znacznie zmniejszając długoterminowe ryzyko.

Łącząc swoje konta giełdowe, mogą również kopiować najlepszych inwestorów w kosmosie. To także świetny sposób na zmniejszenie ryzyka i zwiększenie zysków. Chociaż oznacza to, że tracą, gdy trader, którego kopiują, przegrywa, są większe szanse na sukces niż wtedy, gdy nowicjusze rozpoczynają samodzielny handel bardzo wcześnie..

Istnieje duża tabela liderów z długą listą czołowych traderów jako liderów, których mogą podążać nowi. Handlują w oparciu o różne strategie, co oznacza, że ​​zawsze znajdą się handlowcy z odpowiednimi strategiami dla każdego.

Nie tylko to, rośnie społeczność traderów o różnym poziomie umiejętności. Rejestrując się, nowi handlowcy mogą stać się częścią tej społeczności i uczyć się na doświadczeniach innych, aby pogłębiać swoją wiedzę handlową i rozwijać się wraz z nimi.

Recenzja Shrimpy: główne cechy

Shrimpy ma wiele funkcji. Jednak w tej recenzji Shrimpy omówimy tylko kilka z nich.


Bezpieczeństwo

Shrimpy chwali się, że bezpieczeństwo swoich użytkowników jest najwyższym priorytetem. Klucze API są bezpiecznie szyfrowane i przechowywane w sprawdzonych sprzętowych modułach zabezpieczeń zgodnych ze standardem FIPS 140-2. Zapewnia to bezpieczeństwo i poufność kluczy API wymiany. Mają również uwierzytelnianie dwuetapowe, które zachęcają użytkowników do aktywacji, aby dodatkowo zapewnić bezpieczeństwo funduszy.

cennik

Shrimpy oferuje opcje cenowe, aby zapewnić, że wszyscy są uwzględnieni. Istnieją zasadniczo dwa plany, plany „HODLER” i „PROFESJONALNE”. Pierwsza jest bezpłatna, bez żadnych opłat. PROFESSIONAL ma trzy plany rozliczeniowe; miesięcznie, 6 miesięcy i rocznie. Zakres usług jest oczywiście inny, a te z planu PROFESSIONAL mają o wiele więcej funkcji niż plan HODLER.

Program partnerski

Shrimpy ma program polecający dla użytkowników, w tym HODLERS. Przez pierwsze trzy miesiące będą otrzymywać prowizję w wysokości 50% od płatności swoich poleconych na platformie. Jest to sposób na nagradzanie klientów za wsparcie i każdy może z niego skorzystać.

Doświadczeni handlowcy mogą również zarejestrować się, aby zostać liderami społecznymi. Wystarczy się zarejestrować i wybrać pozycję liderów społecznych na karcie liderów. Następnie mogą zacząć handlować dowolną strategią i zbudować grupę obserwujących. Następnie będą otrzymywać wynagrodzenie w wysokości 4 USD miesięcznie za każdego obserwującego, który kopiuje ich wzorce handlowe.

Shrimpy Review: Werdykt

Ta recenzja Shrimpy pokazuje, że platforma jest dość nowoczesnym miejscem do handlu społecznościowego, które pozwala nowym traderom wykorzystać doświadczenia innych traderów, aby jak najlepiej wykorzystać ich inwestycje i transakcje. Zróżnicowana społeczność daje im najlepsze możliwości rozwoju, więc jest to dobre miejsce dla początkujących traderów, aby rozpocząć swoją przygodę.

Plusy:

  • Kompleksowa platforma: Shrimpy daje każdemu możliwość zostania lepszym handlowcem. Jest to możliwe dzięki bezpłatnemu planowi, z którego każdy może skorzystać, aby wejść na pokład i eksperymentować z handlem społecznościowym.
  • Możliwość wzrostu: Nowi handlowcy mogą używać Shrimpy do szybkiego wzrostu, obserwując i postępując zgodnie z ich planami i strategiami handlowymi.
  • Nagroda dla każdego: Każdy na Shrimpy zostaje nagrodzony. Liderzy są nagradzani za swoich obserwujących, a obserwujący są hojnie nagradzani za przyciąganie nowych użytkowników na platformę.
  • Wysoki poziom bezpieczeństwa: Shrimpy bardzo poważnie traktuje bezpieczeństwo swoich użytkowników, dlatego ma silną ochronę swojego API i użytkowników..

Cons:

  • Darmowy plan HODLER ma bardzo ograniczony dostęp do funkcji w porównaniu z płatnym planem PROFESSIONAL.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector