Recenzja usługi pożyczkowej Crypto.com: natychmiastowe pożyczki, stawki, zalety i wady

Pożyczki Crypto.com

Istnieje rosnący rynek pożyczek kryptowalutowych, ponieważ branża kryptowalut rozwija się w szybkim tempie. Jedną z firm oferujących tę usługę jest giełda Crypto.com. W tym artykule dokonamy przeglądu Pożyczki Crypto.com aby zobaczyć jakość swoich usług, a także ich mocne i słabe strony.

Pożyczki Crypto.com: przegląd

Crypto.com to platforma handlowa kryptowalutami z siedzibą w Hongkongu. Uruchomiona w 2016 roku giełda znana jest z maksymalnej zgodności z przepisami. Do tej pory uzyskał kilka unikalnych certyfikatów bezpieczeństwa, z których pierwszy to Cryptocurrency Security Standard (CCSS), ISO 27001: 2013, ISO / IEC 27701: 2019 oraz PCI: DSS 3.2.1 (Level 1). Możesz również dowiedzieć się więcej o funkcjach tej wymiany w naszej recenzji Crypto.com.

Zgodnie z celem, jakim jest promowanie wykorzystania kryptowalut w życiu codziennym, firma uruchomiła usługę pożyczek Crypto.com. Dzięki pożyczkom Crypto.com klienci mogą uzyskać natychmiastową pożyczkę z elastycznym systemem spłaty. Mogą uzyskać pożyczki przy użyciu dowolnego z CRO, LTC, BTC, ETH, XRP, USDC, USDT, VET, LINK i DOT jako zabezpieczenia. Kredytobiorcy mogą spłacać pożyczki częściowo lub w całości w ciągu 12 miesięcy.

Pożyczki charakteryzują się wysokim wskaźnikiem Loan-to-Value (LTV), co czyni je bardzo atrakcyjnymi dla tych, którzy posiadają wymagane aktywa jako zabezpieczenie. LTV to stosunek kwoty pożyczki do wartości zabezpieczenia w USD. Jest ona stale obliczana i aktualizowana dla zaciągniętej pożyczki do dnia spłaty pełnej kwoty wraz z odsetkami. Wadą wysokiego LTV jest to, że stopy procentowe i opłaty będą wysokie ze względu na ryzyko, które podejmuje pożyczkodawca.

Warunki i wymagania dotyczące pożyczek

Poniżej przedstawiono warunki i wymagania, które użytkownicy muszą spełnić, aby uzyskać dostęp do usług pożyczkowych Crypto.com:

Kwalifikacje użytkownika: Klienci Crypto.com będą musieli przejść weryfikację na poziomie zaawansowanym, aby zakwalifikować się do usługi pożyczkowej. Ponadto członkowie z niektórych krajów objętych ograniczeniami nie mogą uzyskać dostępu do usługi z powodu lokalnych przepisów.

Obsługiwane kryptowaluty: Pożyczki można zaciągać w USDC, USDT, BTC, ETH, XRP i LINK, natomiast jako zabezpieczenie można wykorzystać CRO, LTC, BTC, ETH, VET, LINK, DOT, XRP, USDT i USDC. Od czasu do czasu dodawane są kolejne aktywa, więc Uważaj dla nowych.

Minimalna kwota pożyczki: Minimalna kwota, jaką można pożyczyć, musi odpowiadać 100 USD w momencie zaciągania pożyczki.

Maksymalny limit pożyczki: Maksymalny limit zadłużenia zależy od wielu czynników, z których jednym jest typ posiadacza rachunku. W przypadku użytkowników detalicznych maksymalny limit wynosi 500 000 USD. Instytucje mogą pożyczyć do równowartości 1 miliona dolarów, podczas gdy instytucje z Lending Pro mogą pożyczyć do 2 milionów dolarów. Należy pamiętać, że klienci mogą mieć do 3 niespłaconych pożyczek, a łączna kwota jest sumą maksymalnej kwoty w USD.

Warunki i okresy pożyczki: Okres kredytowania wynosi 12 miesięcy, podczas których pożyczkobiorca może spłacić dowolną kwotę w dowolnym momencie. Okres wygasa dzień po dacie zaciągnięcia pożyczki w poprzednim roku.

Jak pożyczyć pożyczkę za pomocą pożyczki Crypto.com


Aby wziąć pożyczkę, zaloguj się na swoje konto Crypto.com. W panelu kliknij „Pożyczki”, a następnie „Pożyczki”. Następnie wystarczy kliknąć „Rozpocznij nową pożyczkę”, aby złożyć wniosek. Możesz zaciągnąć pożyczkę tylko na jeden składnik aktywów naraz, ponieważ wiele pożyczek na aktywa nie jest obecnie obsługiwanych.

Jeśli nie spełniasz warunków, możesz wziąć maksymalnie 3 pożyczki. Warto wspomnieć, że nie możesz uzyskać dostępu do kolejnej pożyczki, jeśli:

 • Wyczerpałeś 3 pożyczki, do których masz prawo;
 • Twoje niespłacone pożyczki są objęte wezwaniem do uzupełnienia depozytu zabezpieczającego;
 • Twoje niespłacone pożyczki są objęte przymusową likwidacją;
 • Całkowita kwota pożyczki, którą pożyczyłeś, przekracza maksymalny limit dla Twojego rodzaju konta.

Jak wypłacić pożyczone aktywa kryptograficzne za pomocą usługi pożyczkowej Crypto.com

Aktywa kryptograficzne pożyczone za pomocą usługi pożyczek Crypto.com można wypłacić z portfela spot wymiany na konto aplikacji Crypto.com lub adres portfela na białej liście.

Odsetki i spłata

Oprocentowanie pożyczki jest stałe w zależności od początkowej wartości kredytu do wartości w momencie jej zaciągnięcia. Kumulują się na koniec każdego dnia na podstawie pozostałej do spłaty pożyczonej kwoty głównej. Im wyższe LTV, tym wyższa stopa procentowa, która waha się od 2% rocznie przy LTV 25% do 8% rocznie przy LTV 50%.

Każda dokonana spłata obejmie kapitał i odsetki, a płatność musi być dokonana w tym samym pożyczonym środku trwałym.

 • Spłata kapitału pożyczki przedstawia się następująco:

Spłata kwoty głównej pożyczki

= (Niespłacona kwota główna pożyczki ÷ Zadłużone saldo) × (Spłata)

 • Spłata odsetek od Kredytu przedstawia się następująco:

Spłata odsetek

= (Zaległe odsetki ÷ Zadłużone saldo) × (Spłata)

Aby uzyskać więcej informacji na temat obliczeń, odwiedź stronę dotyczącą odsetek i spłaty pożyczki tutaj.

Monitorowanie i zarządzanie pożyczkami

Zawsze możesz monitorować swoją pożyczkę, logując się na swoje konto Crypto.com i wybierając Pożyczki i Historię pożyczek. Znajdziesz tam szczegółowe informacje o swoich pożyczkach, w tym pożyczone kwoty, odsetki, spłaty, wezwania do uzupełnienia depozytu zabezpieczającego i historię likwidacji.

Pożyczki Crypto.com: Werdykt

Pożyczki na Crypto.com to innowacyjny sposób na wprowadzenie kryptowalut do pożyczek. Kwoty pożyczki są dość hojne, a 12-miesięczny okres pożyczki to wygodny czas na spłatę, aby klienci nie byli zestresowani podczas spłaty. Ogólnie rzecz biorąc, jest to dobra usługa pożyczkowa, z której klienci Crypto.com mogą skorzystać, aby rozwinąć swoją działalność lub inwestycje.

Usługa pożyczkowa Crypto.com: zalety i wady

Plusy:

 • Dostępne hojne kwoty pożyczki;
 • Długi okres pożyczki 12 miesięcy;
 • Dozwolone maksymalnie 3 niespłacone pożyczki.

Cons:

 • Tylko klienci Crypto.com mogą uzyskać dostęp do pożyczek;
 • Nie możesz pożyczać wielu aktywów.
Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map