Są to najbardziej opłacalne krany Bitcoin we wrześniu 2020 r

Baterie Bitcoin

Krany Bitcoin to łatwy sposób na zdobycie bitcoinów w najmniejszych jednostkach znanych jako Satoshis. Dla tych, którzy zainteresowali się kryptowalutami, a zwłaszcza Bitcoinem, mogą być świetnym sposobem na zarobienie darmowych kryptowalut. Niektóre krany po prostu przypisują określone ilości Satoshi do kont uczestników w określonym czasie, podczas gdy inne wymagają od nich wykonania pewnych czynności, takich jak oglądanie reklam, wypełnianie ankiet itp..

W tym artykule przedstawiono najbardziej satysfakcjonujące krany Bitcoin, których możesz użyć, aby zdobyć trochę Satoshi za darmo, a jeśli będziesz przebywać wystarczająco długo, możesz w końcu zdobyć wystarczającą liczbę Bitcoinów, aby eksperymentować z transakcjami BTC lub robić inne interesujące rzeczy, do których ludzie kryptowalut używają Bitcoinów.

Niektórzy mogą wymagać rejestracji, a inni nie. Niezależnie od Twoich zainteresowań, są darmowe Bitcoiny dla każdego, a poniższe baterie będą w stanie zaspokoić Twoje zainteresowanie. Dość gadania, teraz przejdźmy od razu. Tutaj znajdziesz najbardziej satysfakcjonujące krany Bitcoin z września 2020 r.

FreeBitco.in

FreeBitco.in

To kran BTC należący do firmy wydobywczej, osoby odpowiedzialnej za wprowadzanie nowych Bitcoinów do obiegu. To wyjaśnia, dlaczego rozdają tak dużo darmowych bitcoinów. Darmowy Bitcoin pozwala na otrzymywanie BTC co godzinę. Ponadto oferuje gry i cotygodniowe loterie, co prowadzi do większej liczby bitcoinów. Twoje monety są bezpiecznie przechowywane w portfelu, a ich opłaty transakcyjne są znacznie niskie.

Jeśli pozostaniesz w pobliżu wystarczająco długo, aby zarobić do 30000 Satoshi, zaczniesz zarabiać dzienne odsetki składane w wysokości 4%. Hojnie nagradzają Cię również za polecenia, co oznacza, że ​​jeśli udostępnisz swój link polecający znajomym, a oni użyją go do rejestracji, otrzymasz 50% ich godzinowych zarobków i 25% ich odsetek. Z 18 milionami użytkowników tego kranu Bitcoin i co najmniej 10 milionami użytkowników każdego miesiąca, ta strona internetowa nie może być bardziej legalna.

Bonus Bitcoin

Bonus Bitcoin to świetny kran BTC ze względu na to, że nie musisz czekać przez jakiś czas po wykonaniu zadania, aby rozpocząć kolejne. Jeśli chodzi o ten kran, możesz rozpocząć nowe zadanie, gdy tylko je ukończysz, nie ograniczając w ten sposób swoich zarobków. Częstotliwość płatności jest również zmniejszona do 15 minut zamiast jednogodzinnego interwału, jaki mają niektóre baterie, więc możesz zarabiać częściej niż inne.

Możesz otrzymać do 5000 Satoshi za jedno zgłoszenie z automatycznym odsetkiem dziennym w wysokości 5%. Gwarantuje to, że Twoje zarobki zostaną pomnożone przez prawie nic. Oferują również 50% dożywotnią premię za polecenie dla wszystkich, którzy zarejestrowali się za pomocą Twojego linku polecającego, i możesz wypłacić swoje zarobki w dowolnym momencie bez żadnych kosztów.

FreeBitcoins.com

To kolejny bardzo satysfakcjonujący kran Bitcoin, który został zbudowany z myślą o początkujących. Jeśli dopiero zaczynasz przygodę z kryptowalutą i chcesz łatwo zarobić trochę Bitcoinów, to jest to miejsce dla Ciebie. Chociaż głównie dla Bitcoin, kran oferuje teraz darmowe Clamcoin, Dogecoin, Ethereum, Litecoin, DigiByte i Monero.

FreeBitcoins.com udowadnia, że ​​Bitcoin można zarobić w fajny sposób, grając w gry i nie musisz zakładać konta. Jako jeden z nielicznych oddaje cały Bitcoin tylko za odwiedzanie strony internetowej co dziesięć minut. Jedną fajną rzeczą w tej witrynie jest to, że nie tylko pozwala ona zarobić kilka kryptowalut, ale także daje możliwość łatwej wymiany monet bezpośrednio w kranie bez konieczności przechodzenia na giełdę. To nie może być bardziej przyjazne dla początkujących.

Co więcej? Otrzymujesz 50% prowizji za każdego znajomego, którego polecisz i możesz wypłacić swoje zarobki w dowolnym momencie bezpłatnie do swojego portfela.

Bitcoin Aliens

Bitcoin Aliens jest jednym z najlepiej płatnych kranów Bitcoin w przestrzeni kryptowalut. Użytkownicy mogą zdobyć nagrodę w wysokości do 4000 Satoshi, grając w gry i wykonując inne czynności na stronie internetowej.

Ma również wersję mobilną na urządzenia z systemem Android i iOS. Daje ci to swobodę zarabiania darmowych bitcoinów w podróży, gdziekolwiek jesteś, o ile jesteś z telefonem komórkowym. Kran nagradza użytkowników co godzinę, dzięki czemu każdego dnia możesz zarobić pokaźną ilość Bitcoinów.

Moon Bitcoin

Moon Bitcoin jest jednym z najbardziej satysfakcjonujących kranów Bitcoin. Podobnie jak freebitcoins.com, oprócz Bitcoin oferuje również nagrody w Ethereum i Litecoin. Ten kran daje użytkownikom swobodę wyboru kryptowalut, w których otrzymają nagrody.

Na kranie jest wiele bonusów, a użytkownicy mogą odbierać nagrody co 5 minut. Kolejną fajną rzeczą dotyczącą tego kranu jest to, że masz swobodę decydowania o tym, jak często będziesz odbierać nagrody. Im dłużej zostajesz na sesję, tym więcej żądasz i tylko Ty możesz zdecydować, jak długo zostaniesz.

Wniosek

Są to najlepsze i najbardziej satysfakcjonujące krany Bitcoin, jakie mogliśmy znaleźć, a jeśli szukasz, gdzie zarobić darmowe Bitcoiny, nie szukaj dalej.

Wyróżniony obraz: freepik.com

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me