Są to najbardziej opłacalne krany kryptograficzne w lutym 2021 roku

krany kryptograficzne

Krany Bitcoin istnieją jako łatwy sposób na bezpłatne zdobycie kryptowalut. W internecie są ich dziesiątki, do których każdy może uzyskać dostęp i otrzymać swoje ulubione kryptowaluty bez płacenia za nie. W niektórych witrynach będziesz musiał wykonać kilka zadań, aby otrzymać w zamian kryptowaluty, podczas gdy na innych wystarczy zakręcić kołem lub jedno i drugie.

Podczas gdy wszystkie krany kryptograficzne oferują bezpłatne kryptowaluty, niektóre są lepsze niż inne. W tym artykule przyjrzymy się tym, które dają najwięcej korzyści. Niezależnie od tego, czy tylko kręcisz kołem, czy wykonujesz zadania, możesz być pewien, że te baterie przyniosą Ci najlepsze wynagrodzenie.

Darmowe Dogecoin

darmowy Dogecoin - jeden z najlepszych kranów kryptograficznych

Dogecoin ostatnio szturmem podbił przestrzeń kryptowalut. Wiele osób nagle zainteresowało się kryptowalutą po tym, jak wzrosła ona o 300% w ciągu jednego dnia. Jeśli jesteś jedną z takich osób i chciałbyś dostać DOGE za darmo, Darmowe Dogecoin to miejsce, do którego należy się udać.

Ten kran daje wyłącznie Dogecoin i jest jednym z najlepszych. Dzięki niemu możesz wygrać do 145000 DOGE w jednym obrocie. W przeliczeniu na dolary możesz wygrać nawet 15 $ w godzinę i możesz kręcić co godzinę, aby wygrać więcej. Ten kran ma również program poleceń, w którym możesz zarobić 50% tego, co Twoi poleceni zarabiają na swoich obrotach. Otrzymujesz również darmowy los na loterię za każdym razem, gdy jeden z poleconych zakręci kołem. Możesz wybrać, aby Dogecoin był dostarczany do osobistego portfela co tydzień lub możesz go ręcznie wypłacić do portfela.

Bonus Bitcoin

najlepsze krany kryptograficzne

Dzięki temu kranowi użytkownicy mogą zarobić do 5000 Satoshi co 15 minut, gdy zakręcą kołem. Nie wymaga żadnych zadań, po prostu kręci się i jest jednym z najbardziej hojnych kranów Bitcoin online. Premia za polecenie to 50% tego, co Twoi poleceni znajomi zarabiają na całe życie. Bateria dodaje 5% całkowitego salda w portfelu do Twojego konta każdej nocy, o ile składasz co najmniej jedno roszczenie każdego dnia.

Darmowy kran

FreeFaucet - jeden z najlepszych kranów kryptograficznych

Jest to jeden z wielowalutowych kranów kryptograficznych, które zapewniają zarówno bitcoiny, jak i altcoiny. Uzyskanie kryptowalut jest tak proste, jak kliknięcie przycisku odbioru na stronie internetowej. Darmowy kran obecnie obsługuje 17 kryptowalut. Są to między innymi te topowe, takie jak Bitcoin, Ethereum, XRP, czy ostatnio popularny – Dogecoin. Z łatwością znajdziesz wśród nich jednego ze swoich ulubionych.

Jedną z rzeczy, która wyróżnia tę witrynę, jest to, że nie tylko zapewnia ona darmowe kryptowaluty, ale zapewnia edukację na temat kryptowalut, dzięki czemu możesz dowiedzieć się więcej o tej branży. Możesz zarobić więcej, biorąc udział w kilku prostych zadaniach, takich jak ankiety, wyświetlanie reklam itp.

Freebitcoin.io

najlepsze krany kryptograficzne

Jeśli szukasz najbardziej satysfakcjonujących kranów Bitcoin, z pewnością nie możesz zignorować tego. Freebitcoin.io daje Bitcoin o wartości nawet 300 $ w godzinę; wszystko, co musisz zrobić, to kręcić. Gwarantuje również 50% premię od zarobków za polecenia, co jest znaczną premią, biorąc pod uwagę, ile mogą zarobić. Wypłacasz swoje Bitcoiny do swojego osobistego portfela, gdy osiągniesz minimalną kwotę bez kłopotów i wykorzystasz je do czego chcesz.

Moremoney.io

Jak sama nazwa wskazuje, ten kran dosłownie płaci więcej niż większość osób w kosmosie. W ciągu jednej godziny możesz wygrać 500 $ w Bitcoinach. Jest dla Ciebie 25% premii za polecenie, jeśli polecisz swoim znajomym kran i zaczną zarabiać, ale jest jeszcze więcej. Możesz zdobyć więcej Bitcoinów, wykonując proste zadania, takie jak odwiedzanie krótkich linków, wypełnianie PTC i offerwalls. Nie ma ograniczeń co do tego, ile możesz zarobić dzięki temu kranowi, ponieważ możesz kręcić tyle razy, ile chcesz i polecać tylu znajomych, ile chcesz.


Allcoins.pw

Szukasz portfela wielowalutowego? Allcoins.pw jest jednym z najlepszych. Jak sama nazwa wskazuje, jest to kran do wszystkich monet, ale większość nagród jest wypłacana w bitcoinach. Jest klasyczny kran, a także kran automatyczny. Możesz grać w kilka gier, aby wygrać BTC, które możesz łatwo zamienić na inne kryptowaluty w kranie, jeśli chcesz. Istnieje również funkcja do wydobywania Monero, która wypłaca nagrody za wydobycie również w Bitcoin. Nagrody można wypłacić do FaucetHub lub do osobistego portfela.

Kran ES

Jest to jeden z dobrze znanych kranów kryptograficznych obsługujących 13 kryptowalut, które można zdobyć bezpłatnie. Ma krótki okres odbioru wynoszący 5 minut, co oznacza, że ​​możesz częściej kręcić i potencjalnie zarabiać więcej. W przeciwieństwie do wielu kranów, musisz rozwiązać captcha, zamiast kręcić prawdziwym kołem. Oprócz kryptowalut, kran posiada własne monety tzw Monety ES, które możesz również zarobić i łatwo przeliczyć na dowolną z obsługiwanych kryptowalut. Możesz uczestniczyć w offerwallach i PTC, aby zarabiać więcej, a także możesz wydobywać własne krypto. Użytkownicy Coinbase bezpłatnie wycofują swoje nagrody.

Firefaucet

Firefaucet daje darmowe nagrody w 8 kryptowalutach, a mianowicie Bitcoin, Ethereum, Dogecoin, Litecoin, Dash, Tron, Zcash i Digibyte. Otrzymujesz nagrody głównie za wykonywanie prostych zadań, takich jak ankiety, ściany sieciowe i oglądanie gier. Co więcej, możesz otrzymać nagrody za osiągnięcia i wiele innych, a także premie za polecenie dla wszystkich swoich znajomych, których dodasz do kranu. Możesz łatwo wypłacić swoje nagrody w dowolnym momencie.

Wniosek

Są to wysoko płatne krany kryptograficzne, których możesz użyć, aby uzyskać darmowe aktywa cyfrowe w lutym 2021 r. Niezależnie od tego, czy jesteś nowy w kryptowalutach, czy po prostu chcesz uzyskać więcej bez płacenia za nie, te krany pomogą Ci osiągnąć cel. Może to nie być dużo, ale nie zaszkodzi robienie fajnych rzeczy i otrzymywanie za to nagrody, więc spróbuj.

Wyróżniony obraz: thecareercookbook.com

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector