SIGEN.pro- Platforma wymiany, która oferuje darmowe TON

SIGEN.pro

Nieudane uruchomienie projektu kryptowaluty Telegram Messenger jest jednym z głównych tematów minionego roku. Cała globalna społeczność kryptowalut wstrzymała oddech, śledząc rozwój konfliktu między SEC a TON Pawła Durowa. Mało kto wierzył, że tak ambitne przedsięwzięcie, poparte tak dużym wysiłkiem i ogromnymi zasobami finansowymi, może po prostu zostać porzucone z powodu presji regulacyjnej ze strony Stanów Zjednoczonych. Jednak regulator wygrał starcie iw wyniku jego decyzji jeden z największych postępów w zakresie decentralizacji relacji finansowych został zatrzymany, gdy produkt był prawie gotowy..

Jednak nie do pomyślenia było po prostu porzucenie wyników ogromnej pracy programistów TON. Rozwój TON był kontynuowany; nie był już prowadzony przez zespół Durova, ale przez TON Labs jako niezależny projekt oparty na Telegram Open Network. Projekt wsparło ponad 7 tys. Firm i osób prywatnych, a 7 maja 2020 r. Uruchomiono sieć Free TON.

Specyfika sieci Free TON

Głównym dokumentem projektu nie jest zwykła biała księga, ale Deklaracja decentralizacji (DOD). Stwierdza, że ​​Free TON widzi swoją misję w utrzymaniu wartości wolnego rynku, ochronie danych osobowych, zdecentralizowanym zarządzaniu, odporności na cenzurę i współpracy ludzi na całym świecie..

Free TON to platforma peeringowa obejmująca wiele łańcuchów bloków. W przeciwieństwie do innych, blockchainy oparte na TON mają nieporównywalnie wyższą prędkość transakcji i początkowo były pomyślane jako skalowalne. Ekonomia Free TON opiera się na monecie TON Crystal, która znacznie różni się od klasycznych kryptowalut zarówno pod względem architektury, jak i sposobu dystrybucji: początkowo nie można było po prostu kupić TON Crystal, ponieważ tokeny były dystrybuowane w ramach mechanizmu konkurencyjnego.

5 miliardów tokenów, zgodnie z ideą społeczności projektowej, zostało niefinansowych rozdysponowanych wśród uczestników projektu, którzy wnieśli największy wkład w jego rozwój. Po zakończeniu dystrybucji żetonów żetony mogą się swobodnie poruszać – jest to etap, który rozgrywa się dziś na naszych oczach.

Sieć Free TON jest w pełni zdecentralizowana, zgodnie z Deklaracją. Decentralizacja jest podstawową cechą zarządzania siecią, walidacji i rozwoju oprogramowania. TON Crystal jest dystrybuowany wśród jak największej liczby użytkowników sieci i wszyscy z nich będą mogli uczestniczyć w obstawianiu monet. Nad projektem pracuje kilka niezależnych zespołów programistycznych. Żaden walidator nie może posiadać więcej niż jednej trzeciej wszystkich dostępnych tokenów sieciowych.

TON jest zasadniczo pośrednikiem między siecią blockchain a użytkownikami, którzy otrzymują zestaw narzędzi do tworzenia aplikacji TON OS, w tym kompilatory Solidity i C ++, bazy danych i SDK. Interfejs użytkownika jest reprezentowany przez TON Surf OS, który jest częściowo podobny do interfejsu Linuksa i zawiera bezpieczną przeglądarkę, portfel i aplikacje do czatu. Ponieważ kod TON jest otwarty, członkowie społeczności mogą aktywnie uczestniczyć w udoskonalaniu i ulepszaniu jego komponentów.

Jak można kupić bezpłatną tonę / sprzedać bezpłatną tonę?

Czy można więc jakoś kupić TON Crystal? Dziś owszem, choć wystawienie takiej monety, złożonej technicznie i rozprowadzonej w tak niezwykły sposób, nie było zadaniem łatwym. Platforma SIGEN.pro była jedną z pierwszych na świecie, która sprostała temu wyzwaniu. Plik SIGEN.pro zespół jest wielkim entuzjastą projektu Free TON. Pomysły stojące za nowym TON rezonują z filozofią SIGEN.pro, starając się dotrzeć do odbiorców na całym świecie. Platforma umożliwia nam zawieranie transakcji przy użyciu każdej waluty fiducjarnej na świecie i co ważne, za takie transakcje nie jest pobierana żadna opłata (opłata 0% za wszystkie transakcje, wejście i wyjście, z wyjątkiem opłat pobieranych przez kryptowaluty). sieci). Platforma oferuje również całodobową obsługę klienta.

Ekosystem SIGEN.pro obejmuje cztery główne komponenty: giełdę kryptowalut, automatyczną wymianę kilku kliknięć, wielowalutową kryptowalutę oraz platformę peer-to-peer, na której uczestnicy mogą negocjować korzystny kurs i kupować lub sprzedawać kryptowaluty za dowolne waluty fiducjarne. Na SIGEN.pro użytkownicy mogą zarabiać pieniądze na wahaniach kursów walut, gromadzić kryptowaluty i wymieniać je na pieniądz fiducjarny lub inne kryptowaluty szybko i bez pośredników. Wszystko jest całkowicie bezpieczne, pozwalające na automatyczne wypłaty i, jak powiedzieliśmy, bez opłat.

Portfel SIGEN.pro

Po zarejestrowaniu się w SIGEN.pro, otrzymasz własny darmowy i bezpieczny portfel kryptowalutowy w wielu walutach dla każdej z obsługiwanych kryptowalut. Portfel ułatwia zarówno dodawanie monet na platformę, jak i przenoszenie ich na inne adresy, w tym zewnętrzne. Warto również zauważyć, że SIGEN.pro stosuje zasadę „zimny-gorący portfel”, gdy większość monet klientów jest przechowywana na zimno, tj. W portfelach niepołączonych z Internetem. Tylko niewielkie kwoty wykorzystane do operacji wypłaty są przechowywane w gorących portfelach.

SIGEN.pro


Portfel SIGEN.pro dla TON Crystal

Zanim zaczniesz korzystać z portfela, musisz wygenerować własny, unikalny adres, który jest następnie przypisywany klientowi na zawsze. Potem możliwe staje się dodanie TON Crystal. Ze względów bezpieczeństwa monety można wypłacić dopiero po przejściu uwierzytelniania dwuskładnikowego. KYC nie jest stosowane, ponieważ platforma nie współpracuje bezpośrednio z kontami fiducjarnymi.

Aplikacja mobilna SIGEN.pro

Aplikacja mobilna SIGEN.pro jest dostępna dla obu Android i iOS i można go pobrać w ciągu kilku sekund. Interfejs jest przyjazny dla użytkownika i intuicyjny, umożliwiając szybkie, bezpieczne i opłacalne kupowanie i sprzedawanie продать TON Crystal, niezależnie od lokalizacji. Aplikacja mobilna obsługuje pełną funkcjonalność SIGEN.pro, ze wszystkimi ustawieniami i powiadomieniami z wyjątkiem automatycznej wymiany.

  • SIGEN.pro
  • SIGEN.pro
  • SIGEN.pro

Wymiana SIGEN.pro

Plik platforma wymiany to miejsce do handlu kryptowalutami. Interfejs roboczy giełdy jest modułowy: możesz dostosować harmonogram, wybrać wyświetlanie tylko tych par, które Cię interesują, otrzymywać informacje statystyczne o nich. Interfejs handlowy SIGEN.pro jest przejrzysty i wygodny; zawiera wykresy TradingView i czat na żywo.

SIGEN.pro

Interfejs wymiany kryptowalut: kup TON, sprzedaj TON

Bezpłatna płynność TON na SIGEN.pro: Zlecenia kupna i sprzedaży

Jak widać na zrzutach ekranu, w momencie pisania artykułu zamówienia kupna TON wyniosły 4,2 BTC (~ 67 800 USD), a zlecenia sprzedaży TON osiągnęły 83 173 TON (~ 84 000 USD). Całkowity wolumen obrotu na giełdzie w ciągu miesiąca wyniósł prawie 176,7 tys. Ton.

SIGEN Automatyczna wymiana

SIGEN.pro-Automatyczna wymiana umożliwia szybką i bezpieczną wymianę kryptowaluty w trybie automatycznym po aktualnym kursie wymiany, który jest ustalany w momencie ostatniego niezbędnego potwierdzenia transakcji. Ze względu na wahania kursów walut można ostatecznie otrzymać nieco inną kwotę – większą lub mniejszą.

Ton Crystal

Automatyczna giełda umożliwia automatyczne kupowanie lub sprzedawanie Ton Crystal za pomocą kilku kliknięć

Platforma SIGEN p2p

SIGEN.pro platforma p2p został zaprojektowany tak, aby był tak przejrzysty i prosty, jak to tylko możliwe, aby użytkownik mógł handlować. Jest to handel bez pośredników, całkowicie przejrzysty, w którym transakcje dokonywane są bezpośrednio między uczestnikami, a bezpieczeństwo gwarantuje sama platforma. Tutaj możesz tworzyć oferty kupna lub sprzedaży na własnych warunkach, a następnie czekać na ich akceptację przez innego użytkownika. Możliwe jest również wybranie dowolnej z utworzonych już ofert. Średni czas potrzebny na zawarcie umowy to 15 minut.

Monety w transakcji peer-to-peer na koncie sprzedawcy są zamrażane przez system ESCROW – tak działają największe na świecie platformy transakcyjne, takie jak AliExpress. Gwarantuje to bezpieczeństwo transakcji – monety wysyłane są do kupującego dopiero po potwierdzeniu płatności przez sprzedającego. Aby zwiększyć bezpieczeństwo potwierdzenia płatności, platforma wykorzystuje uwierzytelnianie dwuskładnikowe pocztą, Google Authenticator (GA) lub tabelą kodów.

SIGEN

Jak widać na zrzutach ekranu, w momencie pisania artykułu, oferty kupna TON na platformie p2p wyniosły 578400 TON (~ 584184 USD), a oferty sprzedaży TON sięgały 3699 TON (~ 3736 USD). Całkowity tygodniowy wolumen obrotu p2p wyniósł 42961 ton (~ 43390 USD).

Aplikacja P2P na SIGEN.pro umożliwia kupno lub sprzedaż TON za gotówkę, przelew bankowy, pieniądze elektroniczne itp..

Cała korespondencja na czacie transakcyjnym P2P jest rejestrowana, aby uniknąć oszustw. Spory rozstrzygają arbitrzy SIGEN.pro, którzy analizują sytuację w celu podjęcia sprawiedliwej decyzji.

Darmowe statystyki obrotów TON

Statystyki TON Crystal na SIGEN.pro są dziś następujące:

  • 204 osoby miało TON na swoich kontach;
  • Na giełdzie kupiono lub sprzedano 123 osoby;
  • 92 osoby korzystały z platformy p2p do kupna lub sprzedaży;
  • Na giełdzie iw p2p uczestniczyło 187 unikalnych kupujących i sprzedających

Te statystyki podsumowują trzy tygodnie od początku handlu. Liczby są małe, ale wzrost jest oczywisty. Zapraszamy wszystkich do przystąpienia do kupna / sprzedaży tokenów legendarnego projektu.

Należy również zauważyć, że platforma handlowa SIGEN.pro uruchamia własny portal medialny pod adresem https://media.sigen.pro. To pełnoprawne źródło mediów, które wkrótce zacznie publikować ciekawe artykuły, recenzje, wiadomości i inne materiały poświęcone kryptowalutom.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector