Słońce świeci na DefHold – premiera głównych produktów

DefHold

Oprócz służenia jako środek wymiany, kryptowaluty stają się gorącym aktywem inwestycyjnym. Od czasu ich pierwszego wprowadzenia na rynek w 2009 roku w formie Bitcoin, ich kapitalizacja rynkowa rośnie. Według stanu na 18 grudnia 2020 r. Całkowita kapitalizacja rynkowa wynosi 637 miliardów dolarów CoinMarketCap, ze wzrostem o 18% w 7 dni od 12 grudnia 2020 r. Jednak dobre czasy nie trwają wiecznie, na rynkach występują gwałtowne wzrosty i spadki. Nie ma prawie żadnych zachęt dla inwestorów, aby nadal trzymać aktywa kryptograficzne podczas załamań rynkowych. Doprowadziło to do stworzenia Defhold, który jest używany do wdrażania strategii generowania zysków w celu nagradzania posiadaczy kryptowalut.

Obroń

DefHoldŹródło: CryptoAdventure

Defhold to DeFi aplikacja finansowa, obejmująca nieinflacyjny ekosystem, który oferuje inwestycje przynoszące dochód. Inwestycje przynoszą korzyści długoterminowym posiadaczom kryptowalut, którzy utrzymują się zarówno podczas gwałtownych wzrostów, jak i spadków na rynku.

Aby umożliwić generowanie dochodu, ekosystem Defhold umożliwia obstawianie i hodowanie aktywów inwestorów za pośrednictwem ich rodzimego tokena, Defo.

Generowanie plonów dzięki Defhold

Tokeny Defo umożliwiają inwestorom udział lub farmienie aktywów w pule z ustalonymi okresami blokady. Wszystkie przychody są generowane dla inwestorów poprzez opłaty i nagrody

Rentowność dzięki opłatom

Pule mają na celu zatrzymanie inwestycji do końca okresu lock-up, umożliwiając inwestorom generowanie zysków. Inwestorzy mogą zrezygnować, wycofując swoje aktywa w dowolnym momencie przed okresem blokady. Jednak przedwczesna wypłata wiązałaby się z opłatą za wcześniejszą wypłatę (EWF).

EWF stanowi pierwszy strumień plonów dla rolników i stakerów, którzy wciąż znajdują się w puli. Inwestorzy, którzy zatrzymują swoje aktywa w pulach, mogą zarabiać na EWF tych, którzy wycofują swoje inwestycje. Dzięki precyzyjnemu zarządzaniu portfelem i rzetelnej ocenie potrzeb w zakresie płynności inwestorzy mogą pozostać na miejscu do czasu zakończenia okresu blokady.

Proces ten obejmuje dobre prognozowanie zapotrzebowania na gotówkę i umiejętności alokacji aktywów. Inwestorzy, którzy rezygnują ze względu na zimne stopy w związku z wahaniami rynkowymi lub wymogami dotyczącymi przepływów pieniężnych, są określani jako słabe ręce.

Zyski dzięki nagrodom

Drugim źródłem dochodu są nagrody z aktywów postawionych lub wyhodowanych. Te nagrody są najpierw określane przez rodzaj inwestycji, czy jest to obstawianie, czy rolnictwo.

W ramach każdego konkretnego typu inwestycji innym wyznacznikiem jest czas trwania puli zamkniętej. Obstawianie odbywa się na Defo, podczas gdy rolnictwo jest dostępne przez Żetony LP używając Uniswap. Nagrody są ustalane w następujący sposób;

Staking Yields


Do obstawiania jest 5 basenów. Zyski rosną wraz ze wzrostem okresu blokady. Pierwsza pula ma 10-dniowy okres blokady z 1% zyskiem z Defo. Druga pula, z 30-dniową blokadą, daje 3,5% zwrotu z postawionej Defo.

Trzecia pula obejmuje 60-dniowy okres blokady i 8,2% zysku z Defo, podczas gdy 90-dniowa czwarta pula ma 14,3% przychodu z obstawionego Defo. Piąta pula jest ostatnią, ze 180-dniowym okresem blokady i najwyższym zyskiem 33,3%.

Plony rolnictwa

Podobnie, farmienie żetonów LP ma pięć pul, a zysk rośnie wraz ze wzrostem w okresie blokady. W przypadku pierwszej puli okres blokady wynosi 10 dni z 2% zyskiem z żetonów hodowanych, podczas gdy druga pula trwa 30 dni i daje 7% zysku

Jeśli chodzi o trzecią pulę, dochód z aktywów wynosi 16,3% z 60-dniową blokadą. 90-dniowa blokada czwartej puli generuje 28,6% zwrotu z zainwestowanych tokenów LP. Piąta i ostatnia pula obejmuje 180-dniowy okres blokady i 66,6% zysku z tokenów LP.

Szczegóły dotyczące inwestycji

inwestycjaŹródło: Magazyn Ingram

Aby wpływać na aktywa inwestora i chronić je, Defhold oferuje następujące strategie;

Protokół nieinflacyjny

Największym ryzykiem związanym z uprawą plonów i ustalaniem stawek jest presja inflacyjna. Jest to spowodowane ciągłym wzrostem liczby tokenów bez wzrostu popytu.

Powstaje nadpodaż, która z czasem obniża wartość tokena. Jest to norma w większości protokołów upraw Defi. Na platformie obronnej nie są wybijane żadne dodatkowe żetony Defi. Ta statyczna wielkość symboliczna zapewnia unikanie presji inflacyjnej, a wartości symboliczne są utrzymywane w czasie.

Możliwość przenoszenia puli do szybszej puli

Pule mają umożliwić wzajemne przenoszenie aktywów inwestorów. Kiedy pula osiągnie okres blokady szybszej puli, tokeny inwestorów są automatycznie przenoszone do szybszej puli. EWF i nagrody również jednocześnie zmieniają się na te z szybszej puli.

Na przykład, jeśli inwestor farmi tokeny LP w trzeciej puli 1 kwietnia, ich zysk jest ustalony na 16,3%. 1 maja, 30 dni później, tokeny są automatycznie przenoszone do drugiej puli, przyciągając 7% ​​zysku. Są to okres blokady i wydajność szybszej drugiej ankiety. Ostatecznie tokeny zostaną przeniesione do pierwszej puli, która daje 2% dochodu, 21 maja, 20 dni później, pod koniec okresu blokady.

Otwórz dostępność

Pule nie mają określonego okresu początkowego. Ich dostępność jest zawsze, zgodnie z życzeniem inwestorów. Oznacza to, że inwestor może dołączyć do dowolnej puli w dowolnym momencie, jaki uzna za stosowny.

Protokół inteligentny kontrakt przeprowadzi obliczenia odnoszące się do tego, kiedy zakończył się okres blokady inwestora, a także do osiągniętych zysków. Taka funkcja zapewnia, że ​​żadna z zainteresowanych stron nie zostanie zablokowana przed szansą inwestycyjną.

Wniosek

Pomimo że wartości kryptowalut zawsze rosną, podatność na spadki na rynku zwykle skłania inwestorów do sprzedaży. Inwestorzy nie mieli zbytniej zachęty do trzymania aktywów kryptograficznych w czasie kryzysu. Defhold stworzył taki bodziec poprzez swoje strategie uprawy i obstawiania. Nieinflacyjny charakter platformy gwarantuje stabilność wartości, a jej EWF i stopy zwrotu zapewniają inwestorom zwrot z inwestycji. To znaczy, o ile nie wycofają się ze swoich puli przed końcem okresu blokady. Obroń, w związku z tym stanowi prawdziwą zachętę rynkową do stawiania i farmienia kryptowalut, niezależnie od panujących warunków rynkowych.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector