Torba Faradaya

Torba Faradaya Pakiet z torbą Faradaya

 • Blokuje cały sygnał radiowy
 • Zatrzymuje śledzenie
 • Zapobiega kradzieży samochodu bez kluczyka
 • Uderza przeglądanie kart

Kup Teraz Kup Teraz

Rozdział 1:

Jesteś tutaj z jednego z dwóch powodów. Albo zastanawiasz się, czym jest torba Faradaya, albo chcesz wiedzieć, dlaczego warto ją kupić. Otrzymasz najlepsze odpowiedzi na oba pytania.

Dodanie jednego do swojego składu bezpieczeństwo cybernetyczne narzędzia mogą być bardzo potężne, ale tylko wtedy, gdy wiesz, jak ich używać.

Z technicznego punktu widzenia są to obudowy zasilane folią miedzianą, które blokują wszystkie sygnały radiowe.

Pole magnetyczne i linie pola magnetycznego

Z praktycznego punktu widzenia torby Faradaya pełnią rolę bezpieczniejszego „trybu samolotowego” dla telefonu lub skarbca na zbliżeniową kartę kredytową.

Stalowy sejf z zamkiem szyfrowym

Najbardziej fascynujące w torbach Faradaya jest to, że są w stanie zapewnić izolację na poziomie wojskowym w małej i przenośnej obudowie.

Opowiadają współczesną historię Dawida pokonującego Goliata, ponieważ sprzęt monitorujący wart miliony dolarów można pokonać, ilekroć umieścisz swoje urządzenia elektroniczne w tych grubych warstwach miedzi i plastiku.

Torba Faradaya a nadzór

Historia klatki Faradaya

Klatka Faradaya została po raz pierwszy skonceptualizowana przez Michael Faraday w 1836 roku i wcześniej obserwowane w udokumentowanych eksperymentach Benjamina Franklyna i Jean-Antoine Nolleta sto lat wcześniej.


Od czasu ich odkrycia klatki Faradaya były używane w różnych miejscach, od laboratoriów chemicznych, w których wymagane są precyzyjne i czułe pomiary, po centra komputerowe wojska USA i NATO, w których każda niepożądana emisja radiowa musi być blokowana ze względu na bezpieczeństwo i precyzję sprzętu..

Popularność tych osłon EM (elektromagnetycznych) i RF (częstotliwości radiowych) jest tak wielka, że ​​dały początek memowi internetowemu „blaszana folia”.

Osoby noszące kapelusze z folii aluminiowej cieszą się z toreb Faradaya

Można nawet zobaczyć, jak odgrywają ważną rolę w rozwoju fabuły prequelu „Breaking Bad” Better Call Saul.

Starszy brat Saula Goodmana, Chuck McFill, cierpi na rzadką chorobę, która czyni go podatnym na fale radiowe, więc zakrywa swój dom folią aluminiową i unika używania jakichkolwiek urządzeń elektronicznych.

Ciemna cyfrowa fala dźwiękowa na niebieskim tle

Saul jest zszokowany widząc, jak jego brat Chuck otynkuje dom folią aluminiową, aby odeprzeć fale elektromagnetyczne.

W tym celu na małą skalę nie musisz osłaniać całego pomieszczenia, budynku ani otoczenia, aby izolować poszczególne urządzenia – wystarczy kupić niedrogą torbę Faradaya lub zbudować własną, naprzemiennie warstwami plastiku i aluminium..

Rozdział 2:

Torby Faradaya to małe, przenośne, niedrogie akcesoria, które blokują pola elektromagnetyczne. Są bardziej praktycznymi wersjami potężnej klatki Faradaya.

Duża torba Faradaya

Torba Faradaya to rodzaj klatki Faradaya.

Chroni elektronikę przed uszkodzeniem przez zakłócenia o częstotliwości radiowej (RFI) lub przez impuls elektromagnetyczny (EMP), uniemożliwiając przechodzenie przez materiał częstotliwości radiowej lub elektromagnetycznych fal impulsowych.

Występuje pod wieloma nazwami, takimi jak torba RFID, torba blokująca RFID lub torba EMP.

Jak działa torba Faradaya?

Tworzy całkowicie zamkniętą przestrzeń, która jest otoczona siatką przewodzących materiałów.

Kiedy pole elektryczne na zewnątrz klatki Faradaya wchodzi w interakcję z materiałem, powoduje to rozkład ładunków w chronionej przestrzeni w sposób, który niweluje skutki..

Działa również jako ochrona przed zakłócenia częstotliwości radiowych.

Realistyczna kula elektryczna lub abstrakcyjna kula plazmowa

W ten sposób hakerzy, złodzieje lub agencje rządowe, które próbują namierzyć Twój telefon lub inne urządzenie, nie będą w stanie się do niego dostać ze względu na zewnętrzną warstwę torby Faradaya..

Dodatkowy bonus: torby Faradaya mogą również chronić inne dane i mienie!

Co robi torba Faradaya?

Krótko mówiąc, blokują wszystkie sygnały radiowe, od Wi-Fi i Bluetooth po RFID (używane przez karty kredytowe i kluczyki do samochodu) i GPS.

Zawsze, gdy chcesz temu zapobiec niechciane ataki na urządzeniach elektronicznych dobrze jest umieścić je w klatce Faradaya.

Bezpieczny z pieniędzmi i kartą kredytową

Ale kiedy znajdziesz się w sytuacji, w której musisz korzystać ze swoich urządzeń w ruchu, zachowując maksymalne bezpieczeństwo, torby Faraday wykonają zadanie.

Kompetentni hakerzy będą mogli sprawić, że będzie się wydawać, że wszystko jest wyłączone, podczas gdy wykorzystują wszelkiego rodzaju dane. Jak wyjaśnił znany informator NSA Edward Snowden podczas swojej wywiad z Joe Roganem, urządzenia elektroniczne nie są tak naprawdę wyłączone, dopóki nie wyjmiesz ich baterii.

Edward Snowden był sygnalistą NSA, który uciekł do Rosji w 2011 roku po tym, jak wyciekł tysiące tajnych dokumentów do garstki dziennikarzy.

Torba Edwarda Snowdena Faradaya

W czasach, gdy większość telefonów, tabletów, gadżetów GPS, inteligentnych zegarków i pilotów jest wyposażonych w niewymienne baterie, posiadanie fizycznego wyłącznika jest błogosławieństwem.

A posiadanie worka Faradaya, który całkowicie blokuje wszystkie sygnały, jest właśnie tym przyciskiem wyłączania.

Najlepsze zabezpieczenie to takie, które umożliwia zapobieganie atakom poprzez zmniejszenie powierzchni ataku.

Zapobiegasz złowrogim atakom, zanim jeszcze się zdarzą.

W ten sposób możesz na zawsze przestać martwić się o potajemne zdalne hakowanie i zezwolić na telefon, kluczyki do samochodu, Bitcoin portfele sprzętowe, i karty kredytowe RFID, aby odpocząć w bezpiecznym środowisku, gdy ich nie używasz.

Czy torby Faradaya są skuteczne?

Chemicy, którzy muszą wykonywać precyzyjne pomiary w swoich eksperymentach laboratoryjnych, również stosują klatki Faradaya, aby żadne zewnętrzne promieniowanie nie miało wpływu na wyniki.

Domowe klatki Faradaya

I odwrotnie, torby Faradaya to małe i przenośne wersje klatek Faradaya.

W przeciwieństwie do skomplikowanych konfiguracji, które izolują całe pomieszczenie lub budynek, torby Faradaya mieszczą się w kieszeni i zapewniają ten sam rodzaj bezpieczeństwa dla urządzeń elektronicznych, które mieszczą się w środku.

Zachowany jest standard jakości wykonania, dzięki czemu grubość splecionych warstw miedzi i tworzywa sztucznego zapewnia takie same efekty blokowania sygnału.

Zapewnienie jakości i koncepcja kontroli jakości

Krótko mówiąc, torby Faradaya zapewniają ochronę, jaką mają agenci NATO, ale w lekkiej i przenośnej obudowie.

Kolejną zaletą jest to, że możesz zabrać ze sobą to zabezpieczenie w dowolne miejsce bez wzbudzania podejrzeń.

Ludzie wokół ciebie pomyślą, że masz przy sobie tani nylonowy portfel lub jakąś zwykłą torbę.

Łatwe wtapianie się poprawia Twoją prywatność, a przede wszystkim nie narażanie urządzeń na ataki hakerów to doskonała praktyka w zakresie bezpieczeństwa.

Plastikowa karta na portfelu

Dlatego torby Faradaya są skuteczne zarówno jako jednostki odstraszające sygnał radiowy, które usuwają exploity Bluetooth, RFID, GPS i Wi-Fi, jak i jako podstawowe elementy zabezpieczające urządzenia elektroniczne bez wzbudzania niczyich podejrzeń.

W podcastie Let’s Talk Bitcoin Andreas Antonopoulos stwierdził, że trzymał swoje portfele sprzętowe w torbie Faradaya. Ponadto @patrickwagner, a bezpieczeństwo cyfrowe ekspert, nazywa torebkę Faradaya „koniecznością”. Groźba burzy słonecznej lub wybuchu EMP dla naszego społeczeństwa przedstawia się jako jedno z największych zagrożeń bezpieczeństwa w każdym nowoczesnym kraju. Jeśli mamy zamiar zdigitalizować nasz system pieniężny w dowolnym momencie w dającej się przewidzieć przyszłości, nadszedł czas, aby podjąć odpowiednie środki bezpieczeństwa, aby chronić nasze aktywa dzisiaj.

Rozdział 3:

Kradzież samochodu jest czymś, co zaobserwowano od czasu wynalezienia samochodu. W czasach, gdy w samochodach były zamki do drzwi i stacyjki z mechanicznym kluczykiem, ludzie znajdowali sposoby na włamanie do zamka i podłączenie do samochodu.

Wraz z postępem technologii wprowadzono zamki elektroniczne, a teraz samochody mają centralny komputer zamykany na elektroniczny klucz.

Zamknij się mężczyzna w garniturze, zamykanie samochodu.

To jeden z najlepszych sposobów, aby zapobiec kradzieży samochodu przez złodziei. Jednak, podobnie jak w przypadku każdej technologii, złodzieje znaleźli sposób na obejście tego środka bezpieczeństwa i zaczęli używać urządzeń zwanych programami przechwytującymi kod, aby przeprowadzić tak zwany SERA (lub „Signal Extender Relay Attack”)..

Ataki SERA stały się coraz częstsze każdego dnia, a przypadki kradzieży znacznie wzrosły. Ludzie często są zakłopotani pytaniem jak zapobiegać kradzieży samochodu bez kluczyka?

Dlaczego rośnie liczba kradzieży samochodów?

Wydziały policji na całym świecie odnotowują w ostatnich latach ogromny wzrost liczby kradzieży samochodów.

Hakowanie wewnętrznych systemów samochodu

Te kradzieże wprawiły wydziały policji w zakłopotanie, ponieważ większość tych samochodów była zamknięta za pomocą elektronicznego systemu zamykania, który jest jednym z najbezpieczniejszych automatyczne systemy bezpieczeństwa dostępny.

Po zbadaniu znajdziesz wiele filmów pokazujących złodziei używających urządzenia do otwierania zamka samochodu i kradzieży go bez bezpośredniego manipulowania pojazdem. Więc co to za urządzenie, które jest używane do kradzieży tych samochodów?

Złodzieje stali się obeznani z technologią i zaczęli używać tego urządzenia do przechwytywania częstotliwości radiowej pilota, klonowania go, a następnie używania nowo utworzonego zduplikowanego sygnału do otwierania drzwi samochodów i odjeżdżania..

Nowoczesne breloki samochodowe działają za pomocą sygnałów elektromagnetycznych. Gdy kluczyk znajduje się w pobliżu samochodu, między samochodem a pilotem występuje częstotliwość radiowa.

Mężczyzna w płaszczu wysłał brelok do samochodu, aby odblokować dorrs

Gdy użytkownik naciśnie przycisk odblokowania na pilocie samochodu, drzwi otwierają się, ponieważ samochód widzi sygnał. Jedynym sposobem, w jaki można zatrzymać tę kradzież, jest użycie torby blokującej RFID, zwanej również torbą Faradaya.

Co to jest torba Faraday zabójca sygnału?

Torba Signal Killer Faraday została zaprojektowana na bazie klatki Faradaya.

Linia połączeniowa w sieci światłowodowej

Klatka jest wykonana z przewodników, które nie przepuszczają żadnego innego sygnału elektrycznego lub fali. Zasada ta jest również stosowana przy budowie samolotów; samoloty są zaprojektowane w taki sposób, że w przypadku uderzenia pioruna siła elektryczna nie może dostać się do wnętrza samolotu.

Tak więc nic, co jest przechowywane w torbie, nie jest dostępne przez zewnętrzne fale elektryczne lub magnetyczne i odwrotnie.

Jak działają torby Faraday?

Torby Faradaya są od wieków używane przez wojsko i policję do ochrony dowodów technologicznych, takich jak telefony, laptopy, smartwatche lub inny sprzęt, który zawiera ważne dane cyfrowe.

Ta technologia jest obecnie wykorzystywana przez społeczeństwo, ponieważ znacznie wzrasta liczba kradzieży danych i samochodów.

Zapobieganie kradzieży samochodu bez kluczyka dzięki torbie Faradaya

Teraz pytanie brzmi, jak możesz zapobiec kradzieży samochodu, używając torby Faraday?

Z Torba Billfodl Faraday, sygnały z kluczyków zostaną zablokowane, więc częstotliwość radiowa kluczyków nigdy nie dotrze do urządzenia złodzieja. Pozwoli to uchronić Twój samochód przed kradzieżą.

Po prostu nabądź zwyczaju wrzucania kluczy do torby, gdy tylko wejdziesz do drzwi. Dzięki temu nie musisz się już martwić, że Twój samochód zostanie skradziony w środku nocy.

Torba Billfodl Faraday

Torba Faradaya może być świetnym sposobem na dodatkowe zabezpieczenie urządzeń elektronicznych.

Niewiele przedmiotów jest tak skutecznych za tak małe pieniądze jak torba Faradaya i wszyscy powinniśmy go używać.

Jeśli masz jakieś pytania, nasz zespół ekspertów pod adresem Billfodl są tutaj, aby na nie odpowiedzieć!

Rozdział 4:

Zagrożenia, przed którymi chroni torba Faradaya, mogą występować naturalnie lub być spowodowane przez człowieka.

Przed czym może Cię chronić torba Faradaya?

Przykładem naturalnie występującego zagrożenia jest burza słoneczna. Wierz lub nie, ale burze słoneczne, które pochodzą ze słońca, mogą zniszczyć sieci energetyczne i elektronikę na Ziemi. Jedna z takich burz, znana jako wydarzenie Carrington, miała miejsce w 1859 roku. W tamtym czasie ludzkość nie była tak zależna od elektroniki, jak dzisiaj. Jednak w tym czasie systemy telegraficzne w Europie i Ameryce Północnej przestały działać, sprzęt iskrzył i szokował operatorów, a nawet wzniecał pożary..

Widok kosmosu na jasnej powierzchni słońca z rozbłyskami słonecznymi

Gdyby burza słoneczna tej wielkości miałaby dziś wystąpić, spowodowałaby znaczne zniszczenia i zakłócenia w elektronice, takiej jak samochody, komputery i sieci energetyczne. Może to dotyczyć nawet mniejszych elementów, takich jak zwykły dysk USB. Taka burza słoneczna miała miejsce w 2012 roku o podobnej wielkości, ale nie uderzyła w Ziemię (minęła zaledwie 9 dni).

W 1989 roku kolejna burza słoneczna uderzyła w Ziemię i Kanadyjczycy wzięli na siebie jej ciężar, chociaż nie była ona tej samej wielkości, co wydarzenie Carrington. Mimo to sieci energetyczne przestały działać i około 6 milionów Kanadyjczyków zostało bez prądu – niektórzy na godziny, a niektórzy na dni.

Przewiduje się, że zagrożenia ze strony człowieka przyjdą w postaci bomb nuklearnych lub EMP. Eksplozje jądrowe wysyłają elektromagnetyczne fale uderzeniowe, które mogą zniszczyć elektronikę i sieci energetyczne, podobnie jak burze słoneczne. Sztuczna bomba, która emituje elektromagnetyczne fale uderzeniowe, może nawet zostać zdetonowana w pewnej odległości nad celem, aby była skuteczna. Temat ten był nawet poruszany wśród kandydatów na prezydenta RP w czasie wyścigu wyborczego w 2016 roku.

Wybuch bomby atomowej nad miastem

Faktem jest, że pomimo możliwego zagrożenia dla elektroniki, ludzie i narody nie są przygotowani do obrony technologii, od której stajemy się coraz bardziej zależni..

Co powinienem przechowywać w torbie Faradaya?

Nie ma skończonej odpowiedzi na to pytanie.

Ostatecznie sprowadza się to do każdego przedmiotu, który można zdalnie zhakować i wolałbyś, aby tak się nie stało.

Lista przedmiotów do torby Faraday

Poniższa lista zawiera typowe przedmioty, które można przechowywać w torbie Faradaya.

 • telefony komórkowe
 • laptopy
 • Portfele sprzętowe Bitcoin
 • piloty do kluczyków samochodowych
 • karty kredytowe
 • paszporty
 • inteligentne zegarki
 • tabletki
 • budowanie kart dostępu

Policja w Cheshire w Wielkiej Brytanii zaleca kierowcom zatrzymanie ich kluczyki do samochodu w torbie Faradaya aby złodzieje nie mogli ich sklonować. Wszystko, co musieliby zrobić, to zbliżyć się do twoich kluczy, nawet ich nie widząc, chyba że byłyby chronione w torbie Faradaya blokującej RFI.

Torby Faradaya

Portfele sprzętowe USB i Bitcoin zmieszczą się w mniejszej torbie Faradaya Billfodl. Jeśli chcesz zachować telefon lub mały tablet, będziesz chciał kupić większy.

Josh Datko z konferencji 35C3 w grudniu 2018 r wallet.fail zespół pokazał, jak był w stanie wysyłać ataki do Trezor i Księga główna portfele sprzętowe.

W przypadku ataków na łańcuch dostaw, w których dodatkowa antena RFID jest umieszczona w portfelu sprzętowym, bardzo proste staje się zdalne sterowanie urządzeniem i wysyłanie monet na dowolne adresy.

W związku z tym zdecydowanie lepiej jest trzymać portfel sprzętowy w klatce Faradaya, jeśli chcesz mieć 100% pewności, że nikt nie może próbować zdalnie zhakować Twojego urządzenia.

Przy stole siedzi haker w kurtce z kapturem z laptopem

Jeśli jesteś celem rządów lub wyszukanych hakerów, jest bardzo prawdopodobne, że spróbują przejąć wszystkie Twoje urządzenia.

Nawet jeśli jesteś obywatelem przestrzegającym prawa, nasz współczesny kapitalizm nadzoru może znaleźć wymówki, aby uczynić ten rodzaj dostępu tylnymi drzwiami całkowicie legalnym i prawdopodobnie obowiązkowym.

Oto kolejny argument przemawiający za torbami Faradaya: ponieważ są małe, przenośne i łatwe do ukrycia w przedmiotach codziennego użytku, takich jak portfele (lub nawet ukryte w walizce lub plecaku), dają one pewien stopień wiarygodności..

Nikt nie będzie podejrzliwy, gdy go zobaczy, i łatwiej jest ukryć je jako pospolite przedmioty.

I za jedyne 15 USD za mały Faraday torba lub 25 dolarów za duży, cena, jaką płacisz za ochronę cennych danych i rzeczy przed atakami RFID, Bluetooth i Wi-Fi, jest niezwykle niska w porównaniu z bardziej wyszukanymi konfiguracjami zabezpieczeń.

Torby Faraday firmy Billfodl

Koszt zakupu rolek plastiku i puszki w celu zbudowania własnej torby Faradaya jest jeszcze niższy, ale uzyskanie odpowiedniego wyniku wymaga trochę czasu i eksperymentów.

I… to nie będzie tak wykonalne.

Domowe materiały na torby Faradaya

Co powinienem przechowywać w klatce Faradaya?

Klatki Faradaya są przeznaczone na duże przedmioty, których nie nosisz ze sobą.

Ochrona twojego router internetowy przed hakerami spoza Twojego domu lub upewnienie się, że nikt nie próbuje zdalnie zaatakować Twojego komputera stacjonarnego, to tylko dwa z najpopularniejszych przypadków użycia.

Pamiętaj tylko, że organizacje wojskowe, które są zgodne z Standardy burzy wykorzystaj klatki Faradaya, aby zapobiec przechwytywaniu sygnałów elektrycznych i dźwięków.

Często pudła Faradaya są mylone z klatkami Faradaya, ale różnice można zawęzić do skali.

Te pierwsze są mniejsze i służą do bezpiecznego długoterminowego przechowywania urządzeń elektronicznych, podczas gdy drugie odnoszą się do większych powierzchni, które są tymczasowo lub na stałe izolowane od zewnętrznych częstotliwości radiowych..

Aby uzyskać więcej informacji na temat klatek Faradaya i ich praktycznych przypadków użycia, zapoznaj się z duża różnorodność filmów z YouTube na temat. Nie tylko zawierają dokładne wyjaśnienia, ale czasami zawierają również kompletne przewodniki dla majsterkowiczów, które pozwalają zbudować własne klatki Faradaya.

Sprzeciw wobec posiadania torby Faradaya

Więc co to oznacza dla Bitcoinerów? Dlaczego tym ważniejsze jest dla nas rozważenie takich zagrożeń i podjęcie odpowiednich działań? I czy jest to „odpowiedni środek”, aby otrzymać worek Faradaya?

Powszechne zastrzeżenia co do posiadania torby Faradaya są takie, że nie jest to konieczne, jeśli masz ją mnemoniczne ziarno (klucze prywatne) zarchiwizowane na twoim Billfodl już i że prawdopodobieństwo wybuchu EMP jest na tyle niskie, że nie chcesz wydawać pieniędzy.

Współczynnik ryzyka do nagrody związany z posiadaniem torby Faradaya jest mocno pochylony na korzyść zdobycia go. Prawdopodobieństwo ryzyka może być niskie (lub może nie być), ale koszt worka Faradaya jest również bardzo niski.

Biznesmen ręki zatrzymując spadające drewniane klocki lub domino

Po prostu nie ma sensu, aby Bitcoiner argumentował, że świat powinien być wspierany przez cyfrowy system monetarny, który pozwala jednostkom być całkowicie suwerennym nad swoimi pieniędzmi, a z drugiej strony argumentować, że osoby, które to robią, powinny być nieostrożne wystarczy, aby chronić cenne urządzenia elektroniczne, które znacznie zwiększają bezpieczeństwo dostępu do wspomnianych pieniędzy.

Więc masz Billfodl już. To zdecydowanie wyższy priorytet niż posiadanie torby Faradaya, torby EMP, torby blokującej RFI. A jeśli nasza elektronika ulegnie awarii z powodu jakiejś formy katastrofy, Bitcoinery nie będą miały dostępu do swoich funduszy, chyba że mają również dostęp do działającej elektroniki, której można użyć do interakcji z siecią bitcoin.

Produkt Billfodl w woreczku Faradaya

W takim przypadku, jeśli Bitcoiner musiałby korzystać z niezaufanego komputera, aby uzyskać dostęp do funduszy, zwykłe użycie kluczy prywatnych może być bardzo ryzykownym przedsięwzięciem i należy go unikać. Gdyby tylko ten Bitcoiner przechowywał tablet lub portfel sprzętowy Bitcoin w torbie Faradaya, wszystko byłoby dobrze.

Kiedy należy używać torby Faradaya

Ostatecznie odpowiedź sprowadza się do skali operacji blokowania sygnału i oczekiwań dotyczących przenośności.

Jeśli chcesz chroń swój telefon komórkowy lub urządzenia obsługujące Bluetooth przed atakami z zewnątrz i podróżujesz lub uciekasz, po prostu lepiej zaopatrzyć się w torbę Faradaya.

Torba Faradaya

Z drugiej strony, jeśli chcesz odizolować cały pokój lub budynek od częstotliwości radiowych, wtargnięć Bluetooth i niechcianych sygnałów Wi-Fi, znacznie lepiej jest skorzystać z klatek Faradaya.

Dom pokryty realistycznym wektorem szklanej kopuły

Co ciekawe, grube metalowe kosze na śmieci, w które wkłada się plastikowe torby, mogą być świetnymi klatkami Faradaya na telefon komórkowy, tablet, sprzęt portfel lub laptopa.

Nie są jednak zbyt przenośne i chodzenie z nimi na pewno wzbudzi podejrzenia.

Dlatego jeśli potrzebujesz po prostu odizolować małe urządzenia, zdecydowanie lepiej dla bezpieczeństwa pracy (op-sec) jest nosić torbę Faradaya w kieszeni, walizce lub plecaku.

Torba Faradaya kontra klatka Faradaya

Ostatecznie rozróżnienie jest bardzo proste: klatki Faradaya są przeznaczone do otwartych przestrzeni, w których używa się urządzeń niewymagających mobilności.

Te urządzenia mogą obejmować:

 • routery internetowe
 • komputery osobiste
 • masywne laptopy, których nigdy nie nosisz ze sobą
 • twoje radio HAM ustawione, jeśli przygotowujesz się do SHTF

Podczas gdy torby Faradaya służą do zabezpieczenia twojego telefon komórkowy, breloki do kluczyków samochodowych, i przedmioty takie jak portfele sprzętowe bitcoin w podróży.

Z pewnością możesz również użyć torby Faradaya w swoim domu, jeśli chcesz uniknąć odnawiania ścian lub wzbudzania podejrzeń co do zdrowia psychicznego, gdy ktoś cię odwiedza..

Torby Faraday vs Torby Mylar

Worki foliowe to bardzo popularne rozwiązania do długoterminowego przechowywania żywności.

Torby foliowe nie są dobrymi torbami Faradaya

Dzięki temu, że wewnątrz znajdują się folia aluminiowa, Twoje warzywa pozostaną świeże w lodówce przez dłuższy czas.

Dla porównania, torby Mylar są cieńsze niż torby Faradaya – te pierwsze mają cienką i minimalną folię aluminiową, podczas gdy te drugie są zbudowane z grubej warstwy, na przemian z tworzywa sztucznego i aluminium..

Z pewnością możesz ułożyć wiele worków Mylar, aby osiągnąć wyniki podobne do tych, które otrzymujesz w torbach Faradaya.

ZA popularny post na Reddicie zbadał problem tylko po to, aby odkryć, że są to dwie torby Mylar za mało, aby zablokować sygnał radiowy AM.

Różnica między klatką Faradaya a torbą Faradaya polega głównie na rozmiarze i przenośności przedmiotu.

Torby Faradaya świetnie nadają się do małych przedmiotów, które mieszczą się w kieszeni, podczas gdy klatki Faradaya są bardziej używane do ochrony nieruchomych przedmiotów lub całych pomieszczeń z ekwipunkiem.

Na rynku jest kilka opcji toreb Faraday, ale uważamy, że nasza jest cholernie dobra i ma również świetną cenę.

Rozdział 5:

Torba Faradaya to bardzo prosty produkt, ale wiele osób wciąż nie wie, jak działają i co robią.

Nylon balistyczny 1050D

Ikona nylonu

Nasze torby Faraday są wykonane z wodoodpornego nylonu balistycznego 1050D, znanego ze swojej intensywnej wytrzymałości i odporności, ponieważ Twoja elektronika powinna być chroniona nie tylko przed częstotliwościami radiowymi.

Okno weryfikacji

Ikona oka

Zobaczyć znaczy uwierzyć, dlatego nasza duża torba Faradaya ma okienko podglądu urządzenia, które potwierdza odcięcie sygnału i żywotność baterii wszystkich urządzeń elektronicznych w środku. Nie ufaj. Zweryfikować.

Ekranowanie urządzeń piątej generacji

Brak ikony sieci bezprzewodowej

Blokuje WiFi (2.4 & 5GHz), bluetooth, sygnały komórkowe (5G & 4G LTE +), GPS, RFID i sygnały radiowe o średnim tłumieniu 60-80 dB zapewniają ekranowanie urządzeń piątej generacji.

Trójwarstwowy, podwójny sparowany szew

Ikona parowania

Trzy warstwy wysoce ekranującego materiału ze wszystkich stron są zasiane razem z podwójną parą szwów, dzięki czemu torba jest trwała i gotowa do pracy w niesprzyjających warunkach.

Łatwy dostęp

Ikona znacznika wyboru

Podwójna rolka i zapięcie na rzep oznaczają, że dostęp do elektroniki jest bardzo łatwy. Nasze torby są zaprojektowane tak, aby chronić Cię przed częstotliwościami radiowymi, a nie tobą.

Podsumowanie

 • Torba Faradaya klasy wojskowej przeznaczona dla śledczych śledczych organów ścigania, używana również w podróżach menedżerskich, ochrona osobista, Ochrona EMP i CME
 • Chroni telefony komórkowe, urządzenia GPS, elektroniczne transpondery poboru opłat (takie jak E-ZPass), breloki do kluczy lub inne urządzenia o podobnej wielkości przed WSZYSTKIMI sygnałami bezprzewodowymi
 • Gwarancja ekranowania urządzeń piątej generacji
 • Ekranowanie EMI & Ekranowanie RFI
 • Trzy warstwy wysoce ekranującego materiału ze wszystkich stron z podwójnymi sparowanymi szwami
 • Blokuje WiFi (2.4 & 5GHz), Bluetooth, sygnały komórkowe (4G LTE +), GPS, RFID i sygnały radiowe o średnim tłumieniu 60-80dB
 • Zamykana kieszeń z tyłu do umieszczenia informacji o firmie / agencji
 • Zewnętrzne materiały wykonane z wodoodpornego nylonu balistycznego
 • Podwójna rolka i zapięcie na rzep

Wymiary

Duża torba

Wymiary zewnętrzne: 9,75 “x 9,5” x 1 “

Wewnętrzne wymiary użytkowe: 9,5 “x 5,5”

Mała torba

5 “x 3,25” x 0,25

Darmowa dostawa

Ikona samolotu

Wszystkie zamówienia z USA i zamówienia międzynarodowe w wysokości 120 USD

Łatwe zwroty

Ikona odświeżania

Bez zadawania pytań – tylko 125% gwarancji zwrotu pieniędzy

Bezpieczne płatności

Ikona kłódki

Wszystkie płatności kartą są zabezpieczone za pomocą płatności Shopify

Obsługa klienta

Ikona kłódki

Uzyskaj bezpłatną i szybką pomoc przez e-mail / czat z naszymi wewnętrznymi ekspertami od kryptowalut

Kup torbę Faraday firmy Billfodl

Rozdział 6:

Czy torby Faradaya naprawdę działają?

Tak, robią. Działają jak tarcza przed wpływami zewnętrznymi. Są łatwe w transporcie, pakowane, lekkie i niedrogie.

Czy torby Faradaya blokują GPS?

Gdy umieścisz urządzenie GPS w torbie Faradaya, nie będzie ono mogło odbierać ani przesyłać potencjalnie zakłócających sygnałów o częstotliwości radiowej.

Dlaczego torby Faraday przestają działać?

Wysokiej jakości torba Faradaya nigdy nie powinna przestać działać. Jednak tańsze torby mogą się zużywać, jeśli są często otwierane i zamykane, tutaj ważne jest znalezienie torby wysokiej jakości.

Czy trudniej jest ukraść samochody bez kluczyka?

Eksperci twierdzą, że kradzież samochodu bez dostępu bezkluczykowego zajmuje około trzech minut, a kradzież samochodu jest prawie niemożliwa, gdy pilot jest nieaktywny lub w trybie uśpienia.

Czy mój telefon może być śledzony, jeśli usługi lokalizacyjne są wyłączone?

Historia lokalizacji to funkcja, która śledzi odwiedzane przez Ciebie lokalizacje i wszelkie wpisywane adresy. Jeśli ją wyłączysz, urządzenie będzie korzystać wyłącznie z GPS, aby wiedzieć, gdzie jesteś. Biorąc to pod uwagę, nie ma sposobu, aby upewnić się, że usługi lokalizacyjne i GPS naprawdę nie są już aktywne, chyba że używasz torby Faradaya.

Skąd mam wiedzieć, czy ktoś śledzi mój telefon?

Prawda jest taka, że ​​bardzo trudno jest stwierdzić, czy wyrafinowany napastnik śledzi Twój telefon komórkowy. I… prawie na pewno jesteś śledzony przez wiele zainstalowanych aplikacji. W razie wątpliwości lepiej założyć, że telefon jest śledzony.

Po co mi torba Faradaya?

Jeśli chcesz chronić jakiekolwiek urządzenie elektroniczne przed zdalną manipulacją, musisz użyć torby Faradaya. Torba Faradaya działa jako tarcza ochronna przed wszelkimi przychodzącymi i wychodzącymi sygnałami radiowymi.

Czy torby Faradaya blokują WIFI?

Tak, robią. Sygnały Wi-Fi nie mogą przeniknąć przez miedzianą siatkę wewnątrz torby Faradaya.

Do czego służy torba Faradaya?

Torby Faradaya służą do zabezpieczania telefonu komórkowego, laptopów, breloków samochodowych i przedmiotów, takich jak portfele sprzętowe bitcoin w podróży, karty kredytowe, paszporty, inteligentne zegarki, tablety i karty dostępu do budynków. Zapobiegają zdalnemu manipulowaniu tymi urządzeniami przez osoby, które wykradają z nich dane lub próbują je wymazać lub śledzić na odległość.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map