UniCrypt: związek między bezpieczeństwem a rozsądnymi możliwościami inwestycyjnymi

UniCrypt

Zdecentralizowane projekty finansowe z czasem straciły wiarę konsumentów, którą mieli wcześniej. UniCrypt należy do platform, które skorzystały z tej szansy, jako platforma blockchain, która tworzy najlepszy możliwy pomost między nagrodami płynnościowymi, jednocześnie zwiększając zaufanie konsumentów.

Platforma wprowadziła niedawno swój starter, który pozwoli każdemu projektowi DeFi na prowadzenie przedsprzedaży w całkowicie zdecentralizowany sposób. UniCrypt stworzy doskonałą platformę do uruchamiania projektów blockchain w celu zabezpieczenia płynności i przyspieszenia sukcesu na rynku. 

Jako zdecentralizowana i zautomatyzowana platforma, zespoły projektowe mogą przenieść swój projekt z fazy przedsprzedaży do wprowadzenia na rynek. Ponadto zapewnia skalowalność i łatwy w obsłudze interfejs, wydajny dla każdego uczestnika.

Zespół Unicrypt promuje swoją platformę startową jako przedsprzedaż uniswap, która ma być alternatywą dla scentralizowanych platform, takich jak Binance Pad i Unilayer Pad.

Różni się od scentralizowanych wyrzutni

UniCrypt Launchpad jest wyjątkowy, ponieważ jest w pełni zdecentralizowany, skalowalny i zautomatyzowany, aby generować koszty, które przynoszą korzyści wszystkim hostowanym projektom i posiadaczom tokenów. Platforma zasadniczo redefiniuje DeFi, dając projektom start-upowym swobodę uruchamiania ich przedsprzedaży bez składania wniosków i późniejszej zgody zespołu centrum macierzystego.

Ponieważ jego misją jest oferowanie wszystkim równych szans, platforma startowa UniCrypt jest dostępna dla każdego, kto chce rozpocząć swoją podróż. Będą mogli wnosić i oznaczać tokeny jako „poddane audytowi”. Ostatecznie jest to całkowicie zdecentralizowana, autonomiczna i wysoce skalowalna platforma.

UniCrypt jest konkurencją dla wszystkich swoich scentralizowanych rówieśników, w tym Binance Launchpad, TrustSwap, aby wymienić tylko kilka. Chociaż scentralizowane programy uruchamiające przedsprzedaż cieszyły się sporą popularnością, w niektórych obszarach nadal ich brakuje. Jednym z takich przypadków jest swoboda korzystania z platformy przez wszystkich.

Aby projekt mógł zostać sprzedany przed sprzedażą w scentralizowanej witrynie startowej, musi istnieć kilka czynników, w zależności od platformy hosta. Na przykład Binance przegląda historię projektu, jak długo istnieje, jego potencjał na rynku kryptowalut, jego akceptację i wiele więcej. Następnie zespół panelu startowego decyduje, który projekt najlepiej wykonać. Chociaż jest to świetny sposób na uniknięcie oszukańczych działań, młode projekty mogą czuć się onieśmielone w takich sytuacjach.

Warunki przedsprzedażowe dla wystawienia na UniCrypt

UnicryptŹródło: Cryptoslate

Projekty, które chcą zostać uwzględnione w Unicrypt, muszą najpierw uruchomić swój token i ustawić miękkie / twarde kapsle. Wszystkie tokeny, które rozpoczynają ich przedsprzedaż, muszą zablokować co najmniej 30% z opcją do 100% ich płynności w Pula płynności Uniswap. Jak tylko wykonasz ten pierwszy krok, platforma aktywuje funkcję białej listy Unicrypt dostępną w interfejsie użytkownika.

Następny krok przedstawia maksymalne rundy, w które projekt ma nadzieję zaangażować; UniCrypt ma zestaw maksymalnie dwóch rund na każdą przedsprzedaż. Zespół może następnie zbadać swoje opcje dotyczące tokena, w którym chciałby otrzymać środki.

Pierwsza runda jest przeznaczona dla posiadaczy tokenów UNCX i UNCL, którzy muszą mieć co najmniej 4 UNCX lub 50 UNCL, aby móc uczestniczyć. Udana przedsprzedaż w tej rundzie została wyprzedana w ciągu 2 godzin.

Dodatkowo czynnik ten będzie sprzyjał wzrostowi zainteresowania inwestorów omawianym projektem. UniCrypt ma nadzieję urozmaicić to wszystko, ponieważ 100 najlepszych posiadaczy UNCX lub UNCL otrzyma część opłat zgromadzonych podczas przedsprzedaży.


Ten mechanizm nagrody zachęca do stakowania i zapewnia najlepszy możliwy start projektu z większą liczbą posiadaczy ikon. Ponadto posiadacze tokenów-partnerów będą mieli możliwość wzięcia udziału i wygrania nagród ze sfery prywatnej.

Druga runda przedsprzedażowa jest otwarta dla wszystkich, w tym dla adresów umieszczonych na białej liście zespołu tokenów. Wydarzenie potrwa od 1 sekundy do dwóch tygodni. Po zakończeniu rund przedsprzedażowych rynek zaczyna się od publicznie nazwanej funkcji.

Unicrypt w walce z oszustwami DeFi

Od czasu pojawienia się DeFi wiele projektów próbowało przywrócić inwestorom nadzieję i zaufanie do świata DeFi. UniCrypt to w pełni zdecentralizowana i autonomiczna platforma, która obsługuje zarządzanie portfelem i oferuje użytkownikom możliwości oraz przejrzyste zarządzanie inwestycjami.

Platforma przedsprzedażowa ma pełne łącze do szafek płynności UniCrypt z migracją Uniswap v3, co zwiększa wydajność platformy.

Projekty DeFi mogą również wykorzystywać starter UniCrypt do identyfikowania podejrzanych projektów, które inicjują przedsprzedaż na platformie, chociaż są niezależne, oflagowane pod kątem złośliwej aktywności, w tym rejestrowania, umieszczania projektów na czarnej liście i serwerów proxy. W związku z tym audytorzy platformy zapewnią, że te dane będą dostępne z góry podczas przedsprzedaży.

Szafki na płynność dają inwestorom pewność, że UniCrypt znajduje się na pierwszej linii frontu, walcząc z oszukańczymi działaniami gromadzącymi się w przestrzeni DeFi. Dlatego deweloper musi na pewien czas zablokować płynność, aby chronić fundusze znalazców. Ponadto każdy odzyskuje swoje pieniądze, jeśli projekt nie osiągnie swojego wstępnego limitu.

Jasna przyszłość dla UniCrypt

2021 będzie ekscytującym rokiem dla Unicrypt, ponieważ jego zespół programistów planuje zintegrować kolejny blockchain w nadchodzących miesiącach. Będzie nadal naprawiać niedociągnięcia w istniejącym środowisku DEX, ulepszając je. Plik Sieć Unicrypt szybko stał się najpopularniejszym protokołem blokowania w ekosystemie Uniswap i obecnie ma ponad 94 mln USD zablokowanej płynności w 2715 blokach płynności.

Oszustwa DeFi nie kończą się. Koncepcja narzędzi zwiększających świadomość i zabezpieczenia nie chroni ludzi przed oszustami. Mimo to każdy jest zobowiązany do studiowania tych projektów, aby odróżnić zło od dobrego. W końcu branża DeFi to doskonałe miejsce do czerpania zysków i uczestniczenia w niezwykłych innowacjach.

Cena UniCrypt, indeks cen UNCX, wykres i informacje | CoinGecko

Obecnie, UniCrypt jest jedyną platformą płynnościową, która umożliwia migrację do Uniswap V3, natychmiastową wymianę. Innowacyjna zdecentralizowana strona startowa skupiona na oferowaniu większego zaufania i możliwości wszystkim zespołom projektowym i inwestorom. Platforma ułatwia wszystkim zainteresowanym stronom błyskawiczne rozpoczęcie działalności i uzyskanie wiarygodności wśród inwestorów.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map