Crypterium uruchamia program nagród CRPT, aby świętować trzecią rocznicę

Crypterium podnosi roczną stopę procentową dla rachunków oszczędnościowych CRPT do 21% w celu nagrodzenia nowych użytkowników. Startup w wielkim stylu obchodzi trzecią rocznicę projektu z ograniczoną promocją mającą na celu zapewnienie dobrobytu wszystkim nowym klientom. Wszyscy nowi klienci mogą teraz zarabiać 21% RRSO na depozytach CRPT

Crypterium, jedno z najszybciej rozwijających się rozwiązań bankowych kryptowalut, ogłosiło rozpoczęcie miesięcznego programu nagród CRPT, który obchodzi trzecią rocznicę projektu. Od 29 grudnia 2020 roku Crypterium oferuje teraz nowym użytkownikom 21% roczny zwrot ze wszystkich środków zdeponowanych na koncie oszczędnościowym platformy. Crypterim uważa, że ​​ten program daje użytkownikom możliwość zobaczenia i cieszenia się wysokowydajną wydajnością kryptowaluty, aczkolwiek z niewielką lub żadną koniecznością podejmowania niepotrzebnego ryzyka. 

Z opublikowanych informacji wynika, że ​​zainteresowani użytkownicy muszą jedynie otworzyć konto oszczędnościowe i zdeponować CRPT, aby mieć szansę na skorzystanie z wysokiej RRSO, która według Crypterium jest dwukrotnie wyższa od standardowej stawki rynkowej. Co więcej, ta promocja wystawia inwestorów na zaawansowane usługi bezpieczeństwa, ponieważ konto oszczędnościowe platformy jest wyposażone w trójwarstwową architekturę bezpieczeństwa, ubezpieczenie oparte na BitGo i ochronę przed oszustwami. W ogłoszeniu czytamy:

„Trzymaj tokeny CRPT na swoim koncie oszczędnościowym i zarabiaj 21% rocznie, czyli dwa razy więcej niż średnia stawka rynkowa. Strategia niskiego ryzyka, która pomaga zwiększyć zyski z odsetek poprzez samo otwarcie konta oszczędnościowego CRPT, które jest chronione 3-warstwowymi zabezpieczeniami, protokołem przeciwdziałającym oszustwom i ubezpieczone przez BitGo. ”

Wszystkie depozyty CRPT będą ograniczone do 2000 CRPT na użytkownika. Ta czynność jest ważna do 11 stycznia 2021 r. Lub do momentu osiągnięcia całkowitej kwoty depozytu w wysokości 8400000 CRPT. Oznacza to jednak, że zainteresowani uczestnicy muszą zasilić swoje konta w CRPT przed wygaśnięciem oferty i przechowywać środki na platformie przez rok..

Crypterium spogląda wstecz na udane CRPT ICO

Minęły już 3 lata, odkąd Crypterium uruchomiło crowdsale ICO, aby sfinansować swoją misję opracowania realnych sposobów tworzenia zasobów cyfrowych do codziennego użytku. Zgodnie ze swoim celem Crypterium zaprojektowało CRPT jako token narzędziowy kompatybilny z szeroką gamą produktów B2B i B2C. Co ważne, CRPT odgrywa istotną rolę w ekonomicznym składzie ekosystemu Crypterium, nawet jeśli jego funkcjonalność stale się rozwija. Wykorzystując manię ICO 2017, Crypterium wydany CRPT poprzez kampanię crowdsale, która miała trwać od 31 października 2017 r. Do 6 stycznia 2018 r., I udało się zebrać 51,6 miliona dolarów – mimo że sztywny limit wynosił 47 milionów dolarów.

Po ukończeniu CRPT ICO Crypterium zaangażowało firmę depozytową, aby zapewnić przejrzystość procesu finansowania. Podobnie pozyskał usługi Blockchain Law Group, amerykańskiej firmy prawniczej, aby upewnić się, że kampania ICO była zgodna z wymogami prawnymi. Zgodnie z obietnicą podczas kampanii ICO, Crypterium opracowało zestaw produktów bankowości kryptograficznej, który jest teraz dostępny dla 45 milionów sprzedawców na całym świecie, dzięki partnerstwu z uznanymi tradycyjnymi sieciami płatniczymi, takimi jak Visa.

Crypterium kwitnie w 2020 roku pomimo słabej ceny CRPT

Ekosystem Crypterium ma podobno ponad 350 000 zarejestrowanych użytkowników. Chociaż to samo w sobie oznacza, że ​​Crypterium jest zdrowym przedsięwzięciem biznesowym, nie ma to odzwierciedlenia w wynikach cenowych CRPT, które powinny zakotwiczyć ekonomię rozwijającej się platformy. Według danych Coingecko, chociaż rynek kryptowalut rozwijał się głównie w 2020 r., CRPT spadł o 30% w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

Zwracając uwagę na tę anomalię, Crypterium wyjaśnił, że pomimo słabego działania CRPT ekosystem miał bardzo pełen wydarzeń i pozytywny rok. Firma wprowadziła 15 nowych produktów. Wśród nich jest Wirtualna karta Visa Crypterium, który jest zgodny z Apple Pay. Ponadto ulepszył swoje usługi portfela, obniżając limity, dodając obsługę większej liczby zasobów cyfrowych i wprowadzając narzędzie AI Prediction. Dzięki sukcesowi tych produktów platforma przetworzyła transakcje o wartości ponad 100 milionów euro w samym tylko 2020 roku. Zgodnie z oczekiwaniami Crypterium ma nadzieję wykorzystać te zmiany, aby przyspieszyć wzrost w 2021 roku:

„Obecnie Crypterium jest używane w ponad 170 krajach i jest liderem w najbardziej globalnych start-upach kryptowalut na świecie. Od uruchomienia w 2018 roku w ekosystemie Crypterium zarejestrowało się ponad 350 000 klientów. W nadchodzących latach planujemy przyciągnąć ponad 5 milionów użytkowników na całym świecie. Konsekwentnie podążając za strategicznym kierunkiem jako kompleksowe rozwiązanie fintech do płynnego zarządzania zasobami cyfrowymi, znacznie zwiększyliśmy nasze przychody i w pełni zakończyliśmy podstawowy rozwój produktu w 2020 r., A także posuwamy się naprzód, aby skalować działalność biznesową i osiągnąć zysk operacyjny w 2021 r. ”

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map