Najlepsi handlowcy kryptowalut, aby śledzić Twoją grę handlową

Branża kryptowalut jest ogromna. Wraz ze wzrostem liczby monet w branży rośnie również liczba handlowców i analityków. Jednak przygotowaliśmy listę przedstawiającą najlepszych handlowców kryptowalut w branży, których można śledzić, aby rozwijać swoją grę handlową. 

Ponad dekadę temu narodziny branży kryptowalut zostały zainicjowane przez Satoshi Nakamoto, który przedstawił światu Bitcoin. Z czasem na rynek weszły setki innych monet wraz z kilkoma różnymi osobami. Dzisiejszy przemysł kryptograficzny szczyci się wieloma walutami, a także entuzjastami. Większość z tych entuzjastów kryptowalut to handlowcy, ponieważ branża kryptograficzna przyciągnęła handlowców szalejących od najbardziej wpływowej gwiazdy do przeciętnego Joe.

Chociaż handel nie jest filiżanką herbaty dla każdego, niektórzy handlowcy / analitycy na ulubionej platformie mediów społecznościowych kryptowalut, Twitter prowadzą ludzi do właściwego sposobu handlu aktywami kryptograficznymi. Bitcoin walczył o przekroczenie 10K, podczas gdy altcoiny przewyższały samą monetę królewską. Promowanie Dogecoin przez TikTok i Elona Muska nie tylko zwiększyło popularność monety, ale także jej cenę.

Oto lista najlepszych handlowców kryptowalut na Twitterze, do naśladowania dla tych, którzy chcą wykorzystać sezon alternatywny lub nawet stabilny ruch cen Bitcoina.

The Crypto Dog [@TheCryptoDog]

Crypto Dog ma ponad 198,4 tys. obserwujących na Twitterze i jest aktywnym widzem, a także uczestnikiem rynku kryptowalut. Ten trader był częścią branży od najdłuższego czasu, kiedy zaczął wydobywać Bitcoin w 2011 roku. Podczas gdy jego głównym celem był Bitcoin w początkowych latach, ten długoletni trader inwestuje w DeFi, a także technologię blockchain. Zgodnie z jego najnowszym wykresem, ETH prawdopodobnie osiągnie poziom 241 USD.

$ ETH następny przystanek $ 241 imo pic.twitter.com/lKiG2tZElX

– Crypto Dog? (@TheCryptoDog) 20 lipca 2020 r

Crypto Monk [@thecryptomonk]

Crypto Monk ma zaledwie 69,7 tys. obserwujących, jednak jego wykresy nie ograniczają się do BTC, jego wykresy analizy technicznej obejmują również altcoiny. Ponadto ma własną stronę internetową poświęconą analizie technicznej, nowościom i recenzjom, a także informacjom o handlu. Od czasu do czasu ten przedsiębiorca podkreśla swoje poglądy na temat metali szlachetnych i towarów. Jedna z jego wykresów pokazuje, że Chainlink [LINK] dążył do uzyskania ATH.

$ LINK dążąc do tego ATH na parze BTC. pic.twitter.com/17htvx4WoU

– Crypto Monk ⛩ (@thecryptomonk) 23 czerwca 2020 r

LINK był jednym z najlepszych altcoinów, a nawet osiągnął rekord wszechczasów wynoszący 8,74 USD w ostatnim sezonie altowym..

Angelo ฿ TC [@AngeloBTC]


Z liczbą obserwujących 152,6 tys. Na Twitterze, AngeloBTC jest niewątpliwie jednym z najlepszych traderów w branży. Wcześniej został uznany za największego inwestora pod względem nominalnego zysku na czołowej giełdzie kryptowalut Bitmex. Udostępnia również swoje wykresy analizy technicznej w Trading View. W maju przewidział, że Bitcoin może wzrosnąć do 16 tysięcy dolarów do października tego roku.

"16 000 $ do października. Wykresy nigdy nie kłamią." $ BTC pic.twitter.com/fu9a8prU7T

– Angelo ฿ TC (@AngeloBTC) 21 maja 2020 r

Nie zapomnij o memach. AngeloBTC nigdy nie przestaje rozśmieszać swoich zwolenników. Oprócz swojego TA, ten handlowiec jest panem memów w niepełnym wymiarze godzin.

Źródło – Świergot

UB [@CryptoUB]

To handlowca Serwis Discord jest reklamowany jako jeden z najlepszych. Znajdujący się tutaj materiał do nauki jest odpowiedni dla osób, które dopiero zaczęły handlować. Ma łącznie 24,6 tys. Obserwujących na Twitterze. Jego wykresy obejmują głównie bitcoiny i wybitne altcoiny. Jest również częścią grupy handlującej kryptowalutami The Haven. Jego najnowszy tweet ujawnia jego stanowisko w sprawie przyszłości rynku kryptowalut. Tweet przeczytał,

Imo Bitcoin ciężko się psuje, palą alts, rodzą się członkowie społeczności lub panikują i sprzedają się na dole.

Tylko za wszystko, w tym Bitcoin, aby zgrać kopię zapasową kilka dni później.

– UB (@CryptoUB) 19 lipca 2020 r

Nicola Duke [@NicTrades]

Ta lista nie byłaby kompletna bez kobiety. Podczas gdy większość traderów w kryptowersie to głównie mężczyźni, Nicola Duke jest handlowcem z Londynu, który ma około 94,9 tys. obserwujących na Twitterze. Oprócz Twittera Duke jest również aktywny na Facebooku i YouTube. Dzięki 10-letniemu doświadczeniu w analizie technicznej wykresy Duke’a różnią się od bitcoinów do różnych altcoinów.

Źródło

W każdy poniedziałek wieczorem na swoim kanale YouTube omawia ruchy cen oraz analizuje wykresy różnych aktywów kryptograficznych.

Jacob Canfield [@JacobCanfield]

Jacob Canfield jest jednym z najpopularniejszych traderów krypto-wersetu. Liczba jego zwolenników zarówno na Twitterze, jak i na YouTube nie jest tak duża. Ma łącznie 61,2 tys. Subskrybentów na YouTube i 60 tys. Obserwujących na Twitterze. Ten analityk Bitcoin ma aktywny kanał YouTube, na którym udziela swoim widzom wskazówek dotyczących handlu kryptowalutami. Canfield pojawił się nawet w Forbes i CNBC. Wraz z wykresami tweetuje również o nowościach kryptowalutowych. Jego najnowszy tweet był dowodem na niedawny hack na Twitterze. Tweet przeczytał,

Wyobraź sobie, co mogliby zrobić hakerzy, gdyby napisali na Twitterze "Zatwierdzony Bitcoin ETF"

– Jacob Canfield (@JacobCanfield) 15 lipca 2020 r

CryptOrca [@CryptOrca]

Z ogromną liczbą 100 000 obserwujących na Twitterze, CryptOcra jest na scenie kryptowalut od 2013 roku. Chociaż pozostaje anonimowy, jego asystenci są powszechnie chwaleni przez wielu w całym kryptowersie. Nie tylko jest aktywny na Twitterze, ale także nadal publikuje swoją analizę techniczną w Trading View. W jednym ze swoich wczesnych tweetów podkreśla podobieństwa między Bitcoinem a złotem.

Gdyby $ BTC naprawdę jest jak $ ZŁOTO … .. na co czekamy. pic.twitter.com/TKB9M7R8mA

– CryptOrca (@CryptOrca) 25 lutego 2015 r

Kto jest Twoim ulubionym handlarzem kryptowalut? Daj nam znać w sekcji komentarzy!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector