Przewodnik dla początkujących po monetach NANO

W ciągu zaledwie kilku miesięcy token Nano (XRB) wykazał duży postęp w porównaniu z wieloma innymi, które są wymienione w świecie kryptowalut. Nie będzie błędem powiedzieć, że to podstawowa struktura tokena, która przemawia do użytkowników i prowadzi do wzrostu popularności oraz korzyści.

Zrozumieć monety Nano

Moneta Nano formalnie znana jako RaiBlocks, jak w większości Nano, jest kryptowalutą, która jest znana ze swojej niskiej oczekiwanej długości i braku zaufania. W końcu to samo zależy od projektu przekroju kawałka, który jest inny i oryginalny, a każdy rekord ma swój łańcuch blokowy. Porozumienie pochodzi z wyznaczonego dowodu udziału w głosowaniu (PoS).

Nano obsługuje swoich klientów z dużą zdolnością adaptacji, a także bezpośrednią wymianą, która również bez żadnych opłat. Ten brak wydatków jest możliwy ze względu na znikome aktywa wymagane przez system, w tym brak konieczności stosowania sprzętu górniczego o wysokiej kontroli.

Jak wskazują jej strona i członkowie zespołu, Nano do tej pory obsłużyło ponad 4 miliony wymian lub transakcji. Znacząco bardziej godny uwagi, biorąc pod uwagę, że nieobrobiony rekord ma tylko 1,7 GB.

Przeczytaj również: Zrozumieć koncepcję Walton Chain (WTC)

 • Szczegóły dotyczące Nano Coin

Lista giełd, na których można kupić XRB – Bit-Z, Binance, RightBTC, OKEx, CoinFalcon, BitGrail, Kucoin i Mercatox. NANO można kupić za gotówkę na giełdzie BitFlip.

NANO można wymienić na znaczące kryptowaluty, takie jak – Ether, Binance Token, Tether USDT, Doge, Bitcoin i fiat currency.

Ticker – XRB

NANO zostało oficjalnie przemianowane z RaiBlock 21 2018 roku – oficjalne ogłoszenie zespołu https://hackernoon.com/nano-rebrand-announcement-9101528a7b76

 •  Główne problemy, które Nano próbuje rozwiązać

Problem skalowalności – Użytkownicy zawsze obawiają się wzrostu opłaty transakcyjnej

Zużycie energii – Zużycie energii gwałtownie rośnie dzięki wydobywaniu bitcoinów

Sprawy obliczeniowe – Opóźnienie czasu transakcji, które wynosi średnio 164 minuty.

 • Musisz znać fakty dotyczące tokena Nano (XRB) 

 1. Nano token (XRB) znany wówczas jako RaiBlocks zostały po raz pierwszy rozprowadzone w październiku 2017 r.
 2. Już przy maksymalnej podaży 133 248 290 XRB i tego samego nie można wydobywać.
 3. Jeśli witryna twierdzi, że wydobywa XRB, w zasadzie wydobywa inną kryptowalutę, a następnie płaci użytkownikowi za pomocą XRB.
 4. Podczas gdy zespół nieustannie próbuje dodać więcej nazw do listy, obecnie XRB można handlować na Kucoin, Bit-Z, Bitflip, Bitgraill i Mercatox.
 • Nano Coin Consensys

Na podstawie sald kont zespół Cryptocurrency uważa, że ​​nadanie większej wagi głosom tych, którzy mają większe saldo, ma sens, ponieważ przy większej ilości środków w systemie są już lepsze powody, aby być bardziej uczciwym: ochrona ich aktywów.


Rebranding NANO 

To właśnie 21 stycznia 2018 roku zespół RaiBlocks ogłosił zmianę marki swojego produktu na NANO, z jasnym oświadczeniem o wyeliminowaniu wszelkich nieporozumień w wymowie nazwy..

Jeśli chodzi o zespół, decyzja o rebrandingu nie była tą, którą podjęli w najlżejszy sposób. Najlepiej z dojrzałym przywiązaniem o nazwie RaiBlock w społeczności i wśród członków zespołu, rebranding był trudną decyzją, ponieważ ważne było, aby zarówno zalety, jak i wady tego samego produktu zostały uznane za dobre.

Jednym z głównych powodów, dla których zespół zdecydował się na rebranding, było to, że RaiBlock był trochę kęsem imienia i różni ludzie używali go do wymawiania go inaczej.

Zalety Nano dla użytkowników 

Niewątpliwie struktura blokowo-kratowa Nano odróżnia to samo od innych konformistycznych blockchainów używanych przez inne kryptowaluty. Ponieważ każde konto ma łańcuch bloków konta, który służy jako historia transakcji i sald, tylko właściciel konta może dokonywać aktualizacji w łańcuchu kont.

Krótko mówiąc, aktualizacje są niespójne i szybkie, biorąc pod uwagę szybkie wymiany. Ponieważ bloki muszą być uwzględnione przez bardziej ustalone rekordy, przenoszenie zasobów wymaga dwóch wymian zamiast jednej. Nadawca musi składać się z wymiany wysyłkowej, podczas gdy odbiorca musi zakończyć wymianę akceptującą.

Dlaczego warto korzystać z Nano?

 • Brak opłat – jak wiemy, Nano działa z lekkim protokołem, stąd brak ładunków
 • Skalowalność – z wykorzystaniem logarytmów zbiorów danych przy użyciu struktur drzewiastych; niewątpliwie transakcje są wyjątkowo wszechstronne
 • Natychmiastowe zakupy – podczas gdy transakcje są obsługiwane na zasadzie imitacji, musimy dodać do listy, że wszystkie transakcje przyjmujące pałac są zarządzane niezależnie, z każdym dopasowaniem pakietem UDP, co pomaga uniknąć problemów związanych z wielkością bloku.

Jak Nano to aktualizacja istniejących kryptowalut?

Niewątpliwie Bitcoin jest jedną z najpopularniejszych kryptowalut, o których wiemy, jednak Nano nadal ma znaczną przewagę nad nią pod względem czasu transakcji. Jak wiemy, prosta transakcja Bitcoin wymaga godzin przetwarzania, w końcu średni czas przetwarzania bloku wynosi dziesięć minut, a transakcja musi być zawarta w bloku. Bloki trzeba wydobywać i przez większość czasu zdarza się, że trzeba dodać kilka bloków, zanim transakcja zostanie ostatecznie uznana za zakończoną. Podczas gdy w Nano każda operacja jest blokiem, co oznacza, że ​​sieć może natychmiast przetworzyć ten blok / transakcję.

Również przy użyciu PoS atakujący potrzebowałby co najmniej 50% siły głosu, co oznacza, że ​​potrzebowałby więcej niż 50% tokenów XRB. Co oznacza, że ​​proces ten okazałby się dość kosztowny, a to samo zostałoby uznane za nierozsądną decyzję.

I nie zapominajmy, że oddelegowany system PoS umożliwia pracę przy minimalnym zużyciu energii, co oznacza, że ​​pełne węzły mogą być obsługiwane przy niskim poborze mocy i bez użycia drogiego sprzętu.

Jak kupić Nano Coin (XRB) & gdzie przechowywać?

Zakup XRB za pomocą waluty fiducjarnej nie jest możliwy, dlatego ważne jest, aby jeden dostęp do innej waluty, takiej jak Bitcoin lub Ethereum za pomocą Coinbase lub więcej, a następnie handlował tym samym za XRB, za pośrednictwem jednej z różnych giełd, takich jak Kucoin.

 • Portfele nano 

Portfele Nano są łatwo dostępne i można je pobrać z oficjalnej strony. Mają elektroniczny portfel online, oficjalne aplikacje na iOS i Androida, a ponadto klienta w miejscu pracy, więc możesz wybrać, który najbardziej Ci odpowiada.

 • Portfel sprzętowy Ledger 

Może być używany do przechowywania kryptowalut NANO.

Jakie są plany rozwoju Nano Coin?

 • W roku 2018, jak wspomniano w zestawieniu, zespół planuje opracowanie lekkiego portfela. Dodaj również przycinanie łańcucha, aby zmniejszyć rozmiar łańcucha.
 • Przychodzący zespół Age Nano planuje dotrzeć do większej populacji osób bez banku i chce ich zapewnić, że płatności, które otrzymają, będą zabezpieczone w punkcie wymiany.
 • Stanie się standardem internetowym, który jest kontrolowany przez zróżnicowane grupy ludzi z różnych dziedzin, a nie przez pojedynczą osobę lub małą grupę.
 • Zespół planuje dodać multiemisję IPv6 do transmisji transakcji, aby każdy, kto chce, mógł zobaczyć ogłoszenie o transakcji.
 • Zespół chciałby, aby XRB akceptowało obecnych dostawców płatności, tak jak przyjęli walutę fiducjarną.
 • Dodanie większej liczby nazw do listy wymian i ulepszenie blokowania jest również zdecydowanie na liście.
 • Portfele mobilne na urządzenia iPhone i Android są w fazie testów.

Trend w cenie Nano XRB 

Reprezentowany jako XRB na różnych giełdach, Nano był stabilny, a raczej dokładniejszy statyczny przy najniższym tempie od początku.

Tak naprawdę to w drugiej połowie 2017 roku mogliśmy zauważyć wzrost ceny. 12 grudnia osiągnął maksimum 4,02 USD i od tego czasu nadal zyskuje na rekordowym poziomie 33,14 USD, obecnie w przedziale cenowym 15,08 USD..

Zmiana marki produktu z RaiBlock na Nano może być określona jako jeden z wielu powodów, dla których to samo zwróciło uwagę. W rzeczywistości, wraz ze wzrostem liczby osób przyjmujących kryptowaluty, obecna kapitalizacja rynkowa Nano jest bliska 2 009 943 844 USD.

Charlie Lee, założyciel Litecoin – promujący monetę NANO

Jak wszyscy wiemy, wspólna kryptowaluta jest wciąż nowa i niewielka w porównaniu ze wszystkimi innymi sektorami, które możemy znaleźć w świecie technologii i finansów. Dlatego, mając tylko kilka aktywnych nazw, każde słowo ma swoją wartość i wiarygodność. To samo wydarzyło się ostatnio. Twórca Litecoin, Charlie Lee, może zostać szybko wymieniony jako jeden z nielicznych, którzy są słyszani i śledzeni, jeśli chodzi o zrozumienie i akceptację nowych i nadchodzących kryptowalut.

Jak wie świat kryptowalut, Charlie Lee zawsze swobodnie wyrażał swoje zainteresowanie i obawy związane z różnymi aktualizacjami i problemami w świecie kryptowalut. W przypadku tego tokena znanego jako Nano Charli Lee użył Twittera, aby wstrząsnąć rynkiem kryptowalut najbardziej nieoczekiwanymi.

Było to 28 lutego; Lee mówił o monecie Nano, doceniając jej technologię kratową.

„Niedawno przyjrzałem się Nano-walucie” – napisał na Twitterze Lee. “Całkiem schludnie. Każde konto ma [swój] własny łańcuch bloków. Koncentruje się na szybkich i darmowych transakcjach płatności. Wykorzystuje [dowód stawki] do ochrony przed podwójnymi wydatkami i [dowód pracy] do zwalczania spamu. Wyzwaniem jest utrzymanie jej zdecentralizowanej ”.

I to właśnie wtedy wartość, która wynosiła zaledwie 13,56 USD we wschodnim czwartku o 17:00, osiągnęła upalny poziom 17,19 USD. Jednak to nie wszystko, bo po przejrzeniu białej księgi tego samego. Charli Lee zadał kilka pytań zespołowi programisty Nano na temat jego charakteru działania w wątku Reddit, na które odpowiedział Colin LeMahieu – główny programista Nano.

Nasze spojrzenie na projekt 

Niewątpliwie w ciągu zaledwie kilku miesięcy token Nano (XRB) wykazał duży postęp w porównaniu z wieloma innymi, które są wymienione w świecie kryptowalut. Nie będzie błędem stwierdzenie, że to podstawowa struktura tokena przemawia do użytkowników i prowadzi do wzrostu popularności i zwiększa korzyści. wszelkie opłaty dla górników, to też jest natychmiastowe.

Ponadto, mając prosty cel zastąpienia konwencjonalnych danych w pamięci współdzielonej, Nano coin ma na celu skonfigurowanie modelu przekazywania wiadomości, w którym użytkownicy mają własny łańcuch bloków, który synchronizuje się tylko z ich siecią podstawową. W końcu, przy wszystkich różnych rozwiązaniach reprezentowanych przez Nano, to samo może stać się pierwszym, który zastąpi walutę fiducjarną do codziennych zastosowań.

Jakie jest Twoje zdanie na temat monety NANO? Daj nam znać, co myślisz w sekcji komentarzy poniżej!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector