Według seryjnego przedsiębiorcy Marvina Steinberga STO to przyszłość

Zbieranie funduszy zawsze było trudnym zadaniem dla startupów, a nawet firm o ugruntowanej pozycji. Jednak wkraczamy teraz w erę, w której dostęp do kapitału nie jest już ograniczony do elit. 

W branży blockchain nastąpiła kluczowa zmiana w sposobie, w jaki startupy mogą gromadzić fundusze bez biurokracji związanej z tradycyjnymi finansami, która często ogranicza rozwój przedsięwzięć na wczesnym etapie. Stworzenie sprzedaży tokenów dało dostęp do inwestycji inwestorom detalicznym na skalę, która wcześniej była niemożliwa.

Wstępne oferty monet, rozłożone na przemian w internecie najlepsza lista ICO, rosły. Jednak ostatnio przekształciły się w wstępne oferty wymiany. Podczas gdy IEO i ICO pozwalają start-upom gromadzić kapitał bez żadnych lub niewielkich ograniczeń regulacyjnych, działają jak miecz obosieczny na ryzyko inwestorów. Umożliwiają one startupom pozyskiwanie kapitału bez odpowiedzialności powierniczej wobec inwestorów.  

ICO zebrały łącznie ponad 15 miliardów dolarów od 2017 roku, ale legalność ICO nie jest pewna, zwłaszcza że znaczna ich część to zwykłe oszustwa. Ryzyko związane z ICO jest ogromne i to nie tylko ze względu na aspekty prawne, ale także ze względu na duże prawdopodobieństwo oszustw i oszustw. Ostatnie badania wykazały, że większość ICO (a nawet IEO) albo zawiodła, albo była rażącymi oszustwami. 

Ale nie ma powodu do konsternacji jako wartości technologia blockchain jest realna i po prostu musi istnieć bardziej regulowany sposób prowadzenia sprzedaży tokenów. To jest STO. STO (Oferty tokenów bezpieczeństwa) są rozwiązaniem wszystkich napotkanych problemów ICO. 

Marvin Steinberg, ekspert w dziedzinie STO i założyciel CPI Technologies, firmy oferującej rozwiązania STO typu white label, mówi, że technologia blockchain szybko stała się rozwiązaniem większości wyzwań stojących przed tradycyjną branżą finansową, a STO są najbardziej optymalnym sposobem pozyskiwania funduszy. 

Jak działa oferta tokenu zabezpieczającego?

STO zasadniczo różnią się od ICO, ponieważ są w pełni regulowane. Są znacznie bezpieczniejsze i bardziej niezawodne dla inwestorów, co w zamian zapewnia firmom bezpieczniejszą ścieżkę do finansowania, jednocześnie emitując token, który jest atrakcyjny nawet dla inwestorów instytucjonalnych. 

Tokeny zabezpieczające są zabezpieczone aktywami rzeczowymi, takimi jak fundusze prywatne, akcje, nieruchomości itp. Tokeny zabezpieczające dają inwestorom możliwość czerpania korzyści z dywidend i udziałów kapitałowych. Zasadniczo STO jest podobne do IPO, ale jest bardziej dostępną ofertą publiczną, ponieważ tokeny można nabyć z większą łatwością i prostotą.  

Marvin Steinberg wyjaśnia, że ​​STO są nie tylko bezpieczniejsze, ale także znacznie bardziej elastyczne i wygodne niż IPO. Jednakże, ponieważ ekosystem STO jest wciąż w powijakach, Listy STO nie są tak popularne i Wiadomości STO nie dotarł jeszcze do mediów głównego nurtu.

Przewaga nad innymi formami pozyskiwania funduszy

Tokeny bezpieczeństwa oferowane przez STO mają wewnętrzną i rzeczywistą wartość wspieraną przez aktywa firmy. Chociaż ICO odniosły ogromny sukces w latach 2017 i 2018, ostatnie trendy pokazują, że inwestorzy szybko zdali sobie sprawę, że niepewność regulacyjna była po prostu zbyt ryzykowna. 

STO są najbardziej godną zaufania formą pozyskiwania funduszy w branży blockchain, nawet powyżej IEO (Initial Exchange Offerings). Ponadto STO są w stanie zebrać więcej funduszy w szybszym tempie, bez wszystkich kłopotów związanych z innymi tradycyjnymi metodami pozyskiwania funduszy, w tym IPO. 

Kluczową wartością dodaną jest to, że w przeciwieństwie do IPO, STO są znacznie mniej kosztowne w realizacji, ponieważ nie ma potrzeby zajmowania się biurokracją i bankierami inwestycyjnymi, które są prawie konieczne w przypadku IPO. STO sprawiają również, że emisja papierów wartościowych jest znacznie bardziej dostępna dla mas, umożliwiając przedsiębiorstwom gromadzenie się w interesie dużej liczby osób. Ten czynnik sam w sobie może umożliwić firmie przyspieszenie jej ekspansji, co jest świetną premią oprócz ogromnej ilości funduszy, które STO mogą pomóc zebrać, i to również niewielkim kosztem. 


Jednocześnie ochrona inwestorów jest znacznie wyższa w przypadku STO w porównaniu z ICO. Marvin Steinberg, którego CPI Tech stoi na czele STO o wartości 700 milionów dolarów dla części Times Square, wyjaśnia, że ​​STO wykorzystują to, co najlepsze zarówno z IPO, jak i ICO, i dostarczają to w ramach lepszej taktyki pozyskiwania funduszy. Marvin Steinberg uważa, że ​​STO to przyszłość, ponieważ umożliwiają zwykłym ludziom czerpanie korzyści z inwestycji, których nigdy wcześniej nie osiągnęli. 

Marvin Steinberg twierdzi, że STO z włączoną dostępnością umożliwia tokonom bezpieczeństwa pozyskanie większego kapitału bez narażania na szwank któregokolwiek z prawnie zgodnych inwestorów papierów wartościowych, które otrzymaliby od IPO.

Jak technologie CPI pomagają start-upom odnieść sukces dzięki STO

Chociaż STO mogą być niezwykle potężne w pozyskiwaniu funduszy, niezwykle ważne jest, aby skorzystać z pomocy weteranów branży, aby uniknąć nielegalnych działań. 

Podczas gdy większość sektora blockchain koncentruje się na ICO i użyteczności, Marvin Steinberg patrzy w przyszłość i jest to wyraźnie granica zdominowana przez STO. Tym samym po wielomilionowym wyjściu z osobistego przedsięwzięcia w niemieckim sektorze energetycznym, Marvin wprowadził wiodące rozwiązania STO z białymi etykietami w przestrzeni blockchain. 

CPI Tech oferuje wszystkie zasoby STO, których potrzebowałaby oferta tokenów bezpieczeństwa. Marvin Steinberg zdecydował się na taki pakiet produktów, ponieważ umożliwia on większej liczbie startupów i przedsiębiorstw wykorzystanie technologii blockchain w dążeniu do pozyskania kapitału. CPI Technologies odniosło wielki sukces i pomogło odnieść sukces ponad 40 projektom. W rzeczywistości CPI przetworzył w swoim oprogramowaniu ponad 32 000 bitcoinów. 

Kluczową cechą sukcesu CPI Tech jest platforma wymiany, która daje każdemu możliwość rozpoczęcia własnej wymiany, zapewniając jednocześnie strategie marketingowe potrzebne do jak najszybszego odniesienia sukcesu i zyskowności. 

Główny powód Marvin Steinberg a jego firma odniosła tak wielki sukces, jest faktem Marvin współpracuje tylko z firmami, które mają prawdziwy produkt lub usługę i chcą zmienić świat. Jest to również powód, dla którego skupiamy się wyłącznie na STO, które są znacznie bezpieczniejsze dla inwestorów.

Aby przyspieszyć wdrażanie STO i przyciągnąć większe zainteresowanie technologią blockchain, Marvin Steinberg stworzył łatwy 2-minutowy quiz, który może pomóc każdemu zapoznać się z podstawami wydawania tokenów bezpieczeństwa. Próbować Marvin2-minutowy quiz tutaj

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector