Zrozumienie koncepcji łańcucha Walton (WTC)

IoT lub Internet of Things tworzy zupełnie nowy ekosystem, a Walton Chain łączy IoT z Blockchain, aby zapoczątkować nową erę cyfrową. Skrót od Wisdom Alters Label Trade Organisation and Network, Walton Chain w zasadzie łączy technologię RFID z blockchainem, aby stworzyć system zarządzania dla łańcuchów dostaw.

Technologia RFID została wynaleziona w XX wieku przez naukowca Charliego Waltona, która odgrywa ważną rolę w szerokiej gamie zastosowań, takich jak może być używana do identyfikacji, płatności mobilnych, handlu detalicznego i do wszystkiego.

Co to jest Walton Chain (WTC)?

W 2016 roku programiści z Korei Południowej i Chin połączyli siły, aby uruchomić Walton Chain lub WTC. Projekt ten, nazwany na cześć wynalazcy RFID, ma na celu poprawę wydajności łańcucha dostaw poprzez opracowanie innowacyjnego systemu zarządzania.

System logistyczny jest złożony i obejmuje różne podmioty, co utrudnia biznesowi koordynację między sobą, należącą do tej samej branży, w której rozwija się system. WTC zarządza łańcuchem dostaw, łącząc technologie RFID z blockchain w celu stworzenia godnego zaufania i przejrzystego ekosystemu biznesowego.

Walton Chain (WTC) ICO

Kiedy uruchomiono ICO of Walton Chain, wyemitowano około 100 milionów monet za cenę 1ETH = 680 WTC ~ 0,001471 ETH. Z łącznej liczby monet 70 milionów jest obecnie w dostawie, a pozostałe zostaną wydobyte przez lata, chociaż nie będzie już więcej monet..

Monety te są wykorzystywane głównie do emisji pod-łańcuchów, dystrybucji wymiany aktywów, odsetek od dywidend, zdecentralizowanej wymiany oraz rozproszonego systemu głosowania i zarządzania. Obecnie łączna kapitalizacja rynkowa WTC wynosi 442 560 134 USD przy wartości 17,77 USD.

Gdzie kupić / sprzedać monetę Walton

Jeśli chodzi o handel, kupno lub sprzedaż WTC, jest to niezwykle łatwe, ponieważ moneta jest notowana na wielu giełdach kryptowalut, w tym na niektórych znanych nazwiskach. Binance, Kucoin, OKEx, Coinnest, HitBTC, Coinlink, COSS, Coinrail i Allcoin.

Łańcuchy podrzędne Walton Chain

W ekosystemie Walton, Walton Chain jest łańcuchem nadrzędnym, który zarządza podłańcuchami, śledzi transakcje i wykonuje inteligentne kontrakty. Podłańcuchy w WTC mogą być tworzone przez każdego za pomocą technologii Walton Chain, która ma własne tokeny.  

Każdy z tych łańcuchów koncentruje się na określonych branżach i może nawet wybrać algorytm konsensusu inny niż algorytm łańcucha macierzystego.

Kilka korzyści wynikających z oddzielenia podłańcucha od sieci WTC:


  • Dostosowany łańcuch bloków do konkretnych potrzeb biznesowych
  • Brak połączenia z aktywnością sieciową lub protokołem łańcucha nadrzędnego
  • Problemy w łańcuchu podrzędnym nie wpłyną na całą sieć, ponieważ większość danych znajduje się w łańcuchu podrzędnym firmy

Jak działa Walton Chain?

IoT zasadniczo integruje dane zebrane z urządzeń obsługujących Internet w otaczających środowiskach, aby wysyłać i działać na tych danych. Platformy IoT są tak potężne, że dokładnie wskazują, które informacje są przydatne, a które można zignorować.

Jednak będąc siecią scentralizowaną, IoT wymaga zgody na podłączenie urządzeń. Tutaj Walton Chain ma podejście do zabezpieczenia zdecentralizowanego dostępu poprzez wdrożenie Value Internet of Things (VIot).

Silne strony

  • Posiada własny chip RFID, skanery i urządzenia śledzące
  • Wartość monety zależy od liczby posiadanych przez nią podłańcuchów
  • Umożliwia śledzenie pozycji detalicznych od początku do końca
  • Miej zastosowanie w świecie rzeczywistym, które pomaga w zwiększaniu wydajności firm

Słabości

  • Właściciele tokenów nie mają żadnego udziału w firmie
  • Jego Masternode zarabia tokeny, gdy tokeny są przenoszone z łańcuchów podrzędnych do łańcucha głównego lub między łańcuchami podrzędnymi, co oznacza niższe zwroty masternodu

Silny zespół

Zespół Walton Chain ma duże doświadczenie w łańcuchu dostaw. Xu Fangcheng, jej założyciel, założył również firmę produkującą odzież męską o wartości około 7 miliardów dolarów. Współzałożyciel Do Sanghyuk wcześniej pracował jako dyrektor Korean Standard Products Association.

Główny naukowiec Kim Sukki jest również członkiem zespołu, który jest byłym wiceprezesem firmy Samsung. Inny członek tego 40-osobowego zespołu, Wei Songjie, który jest inżynierem technologii blockchain z doświadczeniem zawodowym w Qualcomm i Google.

Walton Chain to coś więcej niż platforma łańcucha dostaw, to technologia, która umożliwia ludziom tworzenie własnych łańcuchów podrzędnych. Popularny obecnie na rynku projekt, Walton Chain ma potencjał, aby zmienić przestrzeń biznesową.

Jakie są Twoje poglądy na temat Walton Chain? Daj nam znać swoje przemyślenia i pytania poniżej w komentarzach.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map