Cardano (ADA) Prognoza ceny | Sierpień 2019

Prognoza cen Cardano ADA

W dzisiejszym artykule przyjrzymy się niektórym czynnikom i przeszłym trendom cenowym, aby sformułować prognozę cenową Cardano (ADA) na sierpień 2019 r..

Krótki opis Cardano

ADA to natywna kryptowaluta platformy Cardano, pierwszy projekt blockchain, który został opracowany w oparciu o filozofię naukową i jedyny opracowany przez globalny zespół wiodących naukowców i inżynierów.

Wyróżniony obraz: Cryptovest

Oprócz cyfrowych transferów środków, Cardano może być również używany jako platforma technologiczna, która może obsługiwać aplikacje finansowe, a także aplikacje zdecentralizowane lub dapps.

Cardano (ADA) Aktualne statystyki

Cena Cardano (ADA) jest obecnie notowana na poziomie 0,049 USD, ze spadkiem o -2,22% w ciągu ostatnich 24 godzin. ROI (zwrot z inwestycji) dla ADA wynosi 126,89%. Szacuje się, że do końca dnia cena pozostanie na tym samym poziomie.

Moneta ADA ma 24-godzinny wolumen obrotu w wysokości 28.690.447 USD, kapitalizację rynkową równą 1.275.196.786 USD i podaż 25.927.070.538 ADA w obiegu.

Najwyższa wartość monety w ciągu ostatnich 7 dni wynosiła 0,053496 USD, a najniższa 0,044860 USD. Najwyższe i najniższe wartości z ostatnich 24 godzin są zbliżone do tych wartości i wynoszą odpowiednio 0,050633 USD i 0,048842 USD.

Moneta znajduje się obecnie na 13. pozycji na rynku kryptowalut według jej kapitalizacji rynkowej.

Cardano (ADA), podobnie jak reszta rynku, przeżywa spadek cen. Chociaż istniały duże nadzieje na poprawę ceny monety, poprzedni miesiąc okazał się ogólnie rozczarowujący.

Cardano (ADA) był jednym z pierwszych altcoinów, które poniosły ciężar spadku rynku. Oczekuje się, że inwestorzy jednodniowi nie zobaczą żadnej akcji z tej monety, ale są sygnały, że moneta może odzyskać równowagę w kolejnych dniach.

Prognoza cen w Cardano (ADA): analiza


Z miesięcznych wykresów Cardano można zauważyć, że nastąpił spadek ceny z niewielkimi wzrostami tu i ówdzie.

Źródło: coinmarketcap

28 lipca cena monety wynosiła 0,0599 USD. Tego samego dnia moneta spadła do 0,056 USD, co oznaczało stratę 1,19%. Następnego dnia moneta nieznacznie odreagowała z 0,059 do 0,060 USD, co oznaczało wzrost o 2,30%. Ostatni dzień miesiąca lipca również zanotował spadek o 1,18%, ponieważ cena ponownie powróciła do 0,059 USD.

Moneta rozpoczęła się w sierpniu w okolicy 0,059 USD, z niewielkim wzrostem o 0,59% do 0,06 USD. Ale potem moneta spadała z dnia na dzień. Pierwszy spadek oznaczał spadek o 2,31%, który spadł z 0,06 USD do 0,058 USD.

ADA spadła dalej i od 9 sierpnia moneta spadła poniżej 0,050 USD. Od 10 do 15 sierpnia moneta utrzymywała się na poziomie 0,050 USD, ponownie spadając 16 sierpnia.

Źródło: Tygodnik Tron

Wraz z korektą 16 sierpnia cena Cardano (ADA) utworzyła symetryczny trójkąt, a teraz wydaje się, że moneta odrywa się od tego trójkąta. Po tym Cardano zaczął zyskiwać na ruch w górę, ale napotkał opór na poziomie cen 0,06 USD.

Rynek monety ponownie spadł po tym, jak jej cena spadła poniżej poziomu oporu, do 0,05 USD i skonsolidowała się, co doprowadziło do powstania trójkąta symetrycznego. Trend niedźwiedzi wyłamał cenę z trójkąta symetrycznego.

Dno symetrycznego trójkąta zostało przetestowane 8 sierpnia przez niedźwiedzi zamach, ale spotkało się z oporem byków. 14 sierpnia niedźwiedziom udało się przełamać dolną linię proporczyka, co wskazywało, że trend niedźwiedzi się nie skończył. Jeśli trend niedźwiedzi przełamie dolną linię trójkąta, oczekuje się, że nastroje niedźwiedzi będą nadal powodować spadek ceny ADA.

Wnioski dotyczące analizy prognozy cen Cardano (ADA)

Oczekuje się, że moneta będzie kontynuowała spadkową ścieżkę po tym, jak niedźwiedziom udało się przełamać dno niedźwiedziego proporczyka. Ogólny rynek kryptowalut przeżywał spowolnienie od zeszłego miesiąca i zgodnie z oczekiwaniami wpłynęło to na większość altcoinów, w tym ADA.

Chociaż nic nie wskazuje na to, że w ciągu najbliższych kilku dni może nastąpić ożywienie, inwestorzy nadal przewidują wzrost cen w następnym tygodniu. Tym samym rynek ma nadzieję, że ADA zamknie sierpień po wyższej cenie.

Prognozy rynkowe dotyczące ceny Cardano (ADA) w sierpniu 2019 r

Prognoza cenowa Longforecast Cardano (ADA) na sierpień 2019 r.

Plik Prognoza długoterminowa witryna przewidziała, że:

„Na początku cena 0,060 dolarów. Cena maksymalna 0,061 USD, cena minimalna 0,042 USD. Średnia miesięczna 0,052 USD. Prognoza cen Cardano na koniec miesiąca 0,045 USD, zmiana w sierpniu -25,0% ”.

Prognoza cen Cryptonewz Cardano (ADA) na sierpień 2019 r

Plik Cryptonewz Witryna prognozująca kryptowaluty przedstawiła prognozę ADA na sierpień na podstawie wskaźników wykresu: „Okres RSI 14 to poziom 32, co sugeruje, że rynek jest w regionie wyprzedania. Cena spadła do strefy wyprzedaży, co może sugerować długoterminową konsolidację. 12-dniowa i 26-dniowa EMA jest powyżej ceny i wskazuje w kierunku południowym, wskazując, że rynek jest niedźwiedzi ”.

Na tej podstawie witryna stwierdziła, że: „Oczekuje się, że rynek Cardano (ADA) osiągnie strefy popytu na poziomie 0,03 USD i 0,04 USD”.

Prognoza cen Previsionbitcoin Cardano (ADA) na sierpień 2019 r

Plik PrevisionBitcoin strona spodziewa się, że sierpień 2019 r. przyniesie znaczny wzrost ceny Cardano. Przewidują również, że masowa adopcja tej kryptowaluty jest wysoce prawdopodobna w najbliższych miesiącach. „Spodziewamy się wzrostu wartości Cardano w sierpniu 2019 r. Z silną kapitalizacją, a co za tym idzie, konkretnym wzrostem wartości monety”. – zakończył serwis.

Wniosek

Z wykresów i nastrojów rynkowych wynika, że ​​Cardano nie podwoi ceny w najbliższym czasie. Większość rynku poczyniła bardzo konserwatywne prognozy dotyczące wyników cenowych ADA, ponieważ ruch spadkowy jest nadal obecny na całym rynku kryptowalut.

Mimo to handlowcy są optymistyczni, że sierpień 2019 zakończy się wzrostem, chociaż prawdopodobnie będzie to niewielki, dla kryptowalut ADA Cardano.

Aby dowiedzieć się, jakie prognozy zostały przygotowane dla Cardano na koniec roku, przejdź do naszych rocznych prognoz Cardano na 2019 rok.

Wyróżniony obraz: Przewodnik po wymianie bitcoinów

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector