Czy możesz kupić Ripple na tradycyjnym koncie emerytalnym?

IRA z Ripple

Wielu Amerykanów zna koncepcję indywidualnego konta emerytalnego lub IRA, ponieważ w ten sposób oszczędzają na lata emerytalne, kiedy przestaną pracować. Różnica między prostym bankowym kontem oszczędnościowym a IRA polega na tym, że odsetki na IRA są odroczone lub wolne od podatku, podczas gdy konto oszczędnościowe może być opodatkowane przez rząd Stanów Zjednoczonych. Tylko z tego powodu atrakcyjne może być oszczędzanie za pośrednictwem IRA, ponieważ wzrost jest szybszy i większy w porównaniu do samych oszczędności.

Być może słyszałeś, że możesz kupić Ripple za IRA. Warto najpierw dowiedzieć się, do czego odnosi się termin Ripple.

IRA

Rozszyfrowanie falowania IRA

Ripple, o którym mowa w IRA, w rzeczywistości oznacza cyfrową walutę zwaną Ripple (podobną do Bitcoin). Więc IRA z Ripple odnosi się do możliwości oszczędzania w IRA za pomocą wpływów z cyfrowej waluty Ripple (w przeciwieństwie do zakupu funduszy inwestycyjnych, obligacji lub akcji). Niektórzy mogą opisywać tę cyfrową walutę lub kryptowalutę Ripple jako token Ripple lub monetę Ripple, a nawet jako XRP.

Ripple jako kryptowaluta działa naśladując tradycyjne waluty, ponieważ ma wartość finansową. Duża różnica polega na tym, że w przypadku tradycyjnych walut (takich jak dolar amerykański) masz rachunki papierowe i metalowe monety, które można obsługiwać w czasie rzeczywistym. Kryptowaluta Ripple istnieje tylko w świecie cyfrowym i jest zaszyfrowana. To sprawia, że ​​kopiowanie jest bardzo bezpieczne i prawie niemożliwe, aby można było nim bezpiecznie handlować poprzez transakcje cyfrowe między ludźmi lub organizacjami. Inną dużą różnicą między tradycyjnymi walutami a kryptowalutami, takimi jak Ripple, jest to, że tradycyjne waluty są regulowane przez rządy (za pośrednictwem ich banków centralnych), podczas gdy kryptowaluty nie są regulowane przez żaden rząd.

Więc jeśli jesteś Amerykaninem i chcesz zaoszczędzić na IRA, możesz faktycznie handlować kryptowalutą Ripple i umieścić swoje zyski w swoim IRA. Tak to działa.

Termin Ripple jest również używany w odniesieniu do sieci Ripple, która opiera się na bezpiecznym systemie przekazów pieniężnych do transakcji kryptowalutowych na całym świecie. Ripple może również oznaczać technologię używaną w tym bezpiecznym systemie przekazów pieniężnych, a także firmę o nazwie Ripple, która przeprowadza takie transakcje.

(Jak widać, ważne jest, aby mieć pewność, o czym mówisz, mówiąc o Ripple. Te definicje są ze sobą powiązane, ponieważ wszystkie są związane z kryptowalutą Ripple.)

Tak, możesz kupić Ripple za IRA

Odpowiedź brzmi: tak, można kupić Ripple, aby wpłacić wpływy do IRA. Transakcje Ripple są zwykle przeprowadzane między instytucjami finansowymi, takimi jak banki. Może się to wydawać atrakcyjne, ponieważ instytucje finansowe muszą zachować ostrożność przy inwestowaniu funduszy inwestorów, co oznacza, że ​​transakcje Ripple są generalnie bezpieczne. Transakcje Ripple są również dość szybkie, mierzone w sekundach. Oznacza to, że musiałbyś mieć różne opcje kupowania i przechowywania jeśli zamierzasz handlować walutą Ripple.

Z drugiej strony, możesz patrzeć na IRA po prostu jako tradycyjne portfele gdzie wpłacasz pieniądze, a to zarabia dla Ciebie. Wartość IRA polega na tym, że możesz zaoszczędzić tyle, ile możesz, aby Twoje odsetki również były maksymalne. Następnie możesz budować swój fundusz emerytalny z roku na rok, regularnie wpłacając pieniądze na swój IRA. Można więc śmiało powiedzieć, że Ripple IRA jest dla Ciebie bezpieczną inwestycją.

Możliwe niepowodzenia w Ripple Trade

Jednym z powodów, dla których ludzie mogą zadawać pytania na temat Ripple IRA, jest to, że jest to nowa dziedzina inwestycji, w której niewiele osób ma jeszcze znaczące doświadczenie. Największą przeszkodą, jaką możesz napotkać w transakcjach Ripple, jest utrata wartości swojej kryptowaluty Ripple, ponieważ dokonałeś transakcji nierentownych. Oznacza to po prostu, na przykład, że kupiłeś swoją kryptowalutę Ripple za jednego dolara za sztukę, ale sprzedałeś ją po 50 centów za sztukę – więc straciłeś 50 centów w tej transakcji.


Możliwe korzyści z Ripple Trade

Istnieją dwie znane korzyści z inwestowania na koncie Ripple IRA. Oni są:

  • Możliwość zarabiania pieniędzy w systemie odroczonym podatkowo, gdy handlujesz walutą Ripple, a nawet gdy trzymasz inwestycje walutowe Ripple przez długi okres. (Odroczenie podatkowe oznacza, że ​​Twój IRA nie zostanie jeszcze opodatkowany przez rząd Stanów Zjednoczonych za inwestycję pochodzącą z transakcji Ripple aż do jakiegoś czasu później).
  • Omiń bardziej ryzykowne inwestycje IRA, takie jak tradycyjne akcje, które mają tendencję do wahań wartości w czasie

Nie odrzucaj tradycyjnych inwestycji

Wiedząc to, nie musisz iść na całość i całkowicie odrzucać innych opcji inwestycyjnych na rzecz Ripple IRA. Inwestorzy nadal mają możliwość jednoczesnego inwestowania zarówno w tradycyjne inwestycje (takie jak akcje, fundusze inwestycyjne i obligacje), jak i w Ripple IRA. Chodzi jednak o to, aby dobrze przeanalizować swoje perspektywy inwestycyjne, aby jak najlepiej wykorzystać każdą z nich.

Końcowe przemyślenia

Wielu zatrudnionych Amerykanów chce założyć własne tradycyjne konta emerytalne IRA, ponieważ chcą przygotować się do emerytury. Rozważ więc założenie własnego Ripple IRA teraz, gdy waluta Ripple jest w raczkującej fazie. W ten sposób możesz skorzystać z niskiej ceny kryptowaluty Ripple, a następnie zainwestować wpływy z transakcji Ripple w tę IRA. Wszystko zależy od twojego apetytu na ryzyko, ponieważ niektórzy ludzie lubią większe ryzyko w swoich inwestycjach, aby czerpać jak najwięcej korzyści z okazji.

oszczędności emerytalne

Transakcje Ripple są dość szybkie i trwają w kilka sekund, więc podczas handlu walutą Ripple trzeba naprawdę uważać. Pomimo szybkości i ryzyka, z pewnością możesz skorzystać na handlu Ripple, dzięki czemu Twój Ripple IRA będzie rosnąć pod względem wielkości i wartości w dłuższej perspektywie.

Wyróżniony obraz: cryptopress.news

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector