Masowa adopcja bitcoinów | Oto strony internetowe, które akceptują płatności BTC

Bitcoin jest najpowszechniej stosowaną kryptowalutą, ponieważ jest akceptowana jako forma płatności przez wiele stron internetowych i firm za ich usługi i produkty. Oto lista witryn, które pozwalają użytkownikom płacić BTC.

Nadmiar zapasów

Nadmiar zapasów jest popularnym sprzedawcą online tysięcy produktów wielu marek projektantów i artykułów gospodarstwa domowego. Witryna była jednym z pierwszych sprzedawców detalicznych, który dodał obsługę Bitcoin na początku 2014 r. Użytkownicy mogą kupować wszystko, od ubrań, dekoracji wnętrz, elektroniki i akcesoriów za pomocą Bitcoin..

Newegg

Newegg to gigantyczny sprzedawca sprzętu komputerowego, którego roczne przychody wynoszą 2,7 miliarda dolarów. Firma zintegrowała płatności Bitcoin w 2014 roku, umożliwiając klientom kupowanie komputerów PC, laptopów, procesorów graficznych, płyt głównych i innych komponentów za pomocą BTC. W tej chwili tylko klienci Newegg ze Stanów Zjednoczonych mogą płacić za pomocą Bitcoin.

eGifter

eGifter to najpopularniejsza witryna z kartami podarunkowymi, która od kilku lat umożliwia klientom kupowanie kart podarunkowych online za pomocą Bitcoin. Użytkownicy mogą kupić setki kart podarunkowych od najlepszych marek, takich jak Adidas, Nike, Domino’s Pizza, a nawet Walmart.

Sklepy Shopify

Shopify to oprogramowanie e-commerce, z którego korzysta ponad 500 000 sklepów internetowych. Chociaż Shopify nie obsługuje samego Bitcoin, umożliwia swoim sklepom internetowym integrację płatności Bitcoin za pośrednictwem BitPay. Na ich stronie internetowej podano, że tysiące sprzedawców Shopify już wspierają BTC przy zakupie ich towarów i usług.

Microsoft

Microsoft jest jednym z gigantów technologicznych na świecie, a firma dodała obsługę Bitcoin na początku 2014 roku, kiedy BTC kosztowało około 300 USD.

Klienci mogą używać BTC do płacenia za filmy, gry i aplikacje, które są dostępne w sklepach Windows i Xbox.

Całej żywności

Całej żywności jest firmą należącą do Amazon i chociaż jej firma macierzysta nie wdrożyła jeszcze płatności Bitcoin, sprzedawca produktów spożywczych ogłosił, że umożliwił zakupy BTC poprzez partnerstwo z bramką płatniczą Flexa.


W&T

Telekomunikacja firma niedawno dodał płatności Bitcoin jako opcję dla swoich rachunków telefonicznych. W&T stwierdził, że to wdrożenie miało na celu zapewnienie klientom „możliwości płacenia preferowaną przez nich metodą”. Płatności BTC są obsługiwane przez procesor płatności BitPay.

ExpressVPN

ExpressVPN jest uznanym dostawcą wirtualnej sieci prywatnej, umożliwiającym klientom bezpieczny i anonimowy dostęp do Internetu poprzez opłacanie subskrypcji za pomocą Bitcoin.

PureVPN

PureVPN to kolejna usługa VPN obsługująca płatności bitcoinami za swoje plany bezpieczeństwa.

Wikipedia

Najpopularniejsza encyklopedia internetowa, Wikipedia umożliwia ludziom od 2014 r. przekazywanie darowizn na swoją stronę w bitcoinach.

WikiLeaks

Wikileaks to globalna witryna non-profit, która umożliwia anonimowe publikowanie poufnych informacji, które zwykle nie są ujawniane publicznie. Ponieważ PayPal i wszystkie główne firmy obsługujące karty kredytowe uniemożliwiły użytkownikom przekazywanie darowizn na rzecz Wikileaks, witryna zwróciła się do kryptowalut.

WikiLeaks zaczęło przyjmować darowizny w Bitcoin od 2010 roku, kiedy bitcoin był poniżej dolara.

4Chan

4chan to anonimowa społeczność zajmująca się tworzeniem grafik, która pojawiła się w 2003 roku, a obecnie ma ponad 22 miliony odsłon miesięcznie, co czyni ją jedną z najczęściej odwiedzanych witryn na świecie. Chociaż użytkownicy mogą zarejestrować się za darmo, dostępna jest funkcja „Przepustka”, która przypomina członkostwo premium. Przepustkę można kupić tylko za pomocą Bitcoin, Bitcoin Cash, Ethereum i Litecoin.

Namecheap

Namecheap to firma zajmująca się rejestracją nazw domen i usługodawcą hostingowym, która zarządza ponad 10 milionami domen. W 2013 roku firma zintegrowała obsługę Bitcoin, aby umożliwić klientom kupowanie nazw domen za pomocą monety.

CheapAir.com

CheapAir.com to internetowe biuro podróży ze Stanów Zjednoczonych, które istnieje od lat 80. Firma umożliwiła płatności Bitcoin od 2013 roku, umożliwiając klientom używanie monet do płacenia za rezerwacje lotów i hoteli. W 2018 roku musieli zawiesić opcję BTC, ponieważ Coinbase wstrzymał swoje usługi dla sprzedawców, ale wkrótce przeszedł na inny procesor płatności.

Travala

Travala to strona, która pozwala na rezerwację hoteli i miejsc noclegowych na całym świecie w ponad 500 000+ hoteli. Oprócz Bitcoin podróżni mogą również płacić za swoje rezerwacje w XRP, BNB, TUSD i wielu innych cyfrowych monetach.

Travelbybit

Inną internetową stroną rezerwacji podróży, która akceptuje BTC, jest Travelbybit. Tutaj użytkownicy mogą rezerwować hotele i loty za pomocą Bitcoin, Binance Coin (BNB), Litecoin (LTC) i Tether (USDT). Witryna oferuje również 10% nagrody w Bitcoinie dla tych, którzy rezerwują przy użyciu ich usług.

Greitai

Greitai to platforma wyszukiwania lotów, hoteli i wypożyczalni samochodów. Masz również możliwość rezerwacji za pomocą Bitcoin i 20 innych monet.

Destinia.com

Destinia.com to hiszpańskie biuro podróży, które również akceptuje płatności w bitcoinach poprzez integrację z BitPay. Użytkownicy mogą dokonywać rezerwacji w ponad 190 000 hoteli na całym świecie. Jednak wielu podróżnych odkryło, że nie za wszystkie loty można płacić za pomocą Bitcoin i „nie ma listy lotów ani linii lotniczych, dla których mogliby przetwarzać płatności Bitcoin”.

airBaltic

Łotewskie linie lotnicze airBaltic była jedną z pierwszych firm tego typu, które umożliwiły płatność za pomocą bitcoinów. Ulotki mogą rezerwować loty z BTC do 60 miejsc docelowych w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Rosji.

dziewicza Galaktyka

Ludzie mogą nie tylko płacić za loty na Ziemi za pomocą BTC, ale mogą również zarezerwować lot w kosmos. dziewicza Galaktyka to firma zajmująca się podróżami kosmicznymi o wartości netto 7 miliardów dolarów, która dodała w listopadzie 2013 roku Bitcoin jako opcję płatności.

Lekkoduch

PlayBoy działa od 1953 roku, co czyni go jedną z najstarszych firm w branży rozrywki dla dorosłych. Jak większość magazynów, firma zdecydowała się przenieść swoje treści do sieci.

Firma ogłosiła w marcu 2018 r., Że zaakceptuje płatności kryptograficzne za funkcje premium ich usługi „PlayBoy TV”.

PornHub

PornHub to popularna usługa przesyłania strumieniowego rozrywki dla dorosłych, która oferuje subskrypcje premium, ale wielu użytkowników unikało korzystania z tradycyjnych metod bankowych, ponieważ pozostały one w historii ich transakcji.

Z tego powodu firma początkowo zintegrowała płatności z kryptowalutą Verge, ale później zaakceptowała Bitcoin, Ethereum i Litecoin do swoich subskrypcji.

Wniosek

To jest nasza lista z niektórymi witrynami, które akceptują BTC jako płatność. Oczywiście istnieją setki innych platform internetowych obsługujących płatności Bitcoin, które możesz sprawdzić.

Wyróżniony obraz: trendcapitol.com/

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector