Najlepsze i najlepsze portfele Bitcoin 2017

Co to jest portfel Bitcoin?

Portfel Bitcoin to sposób na przechowywanie cyfrowych monet, a nie w sposób fizyczny, ponieważ w rzeczywistości przechowujesz dane. Jeśli musisz porównać portfel Bitcoin z tradycyjnym, istnieją 3 duże różnice:

Portfele Bitcoin:

  • Przechowuj tylko Bitcoiny
  • Nie są fizyczne
  • Daj ci możliwość wysyłania Bitcoinów przez Internet.

Jeśli szukasz DOBREGO portfela Bitcoin, musisz wiedzieć, że istnieją trzy rodzaje portfeli: portfele internetowe, portfele programowe i portfele sprzętowe.

Portfele internetowe

To najwygodniejsze portfele, bo jak masz internet i przeglądarkę to bułka z masłem. Interfejs jest bardzo przyjazny dla użytkownika, a konto można założyć w mgnieniu oka. Oto niektóre z najlepszych portfeli internetowych:

Portfel Atomic

Portfel Atomic

Portfel Atomic jest jednym z najlepszych portfeli internetowych Bitcoin. Może również działać w systemach operacyjnych Linux, Windows i Mac. Portfel umożliwia dokonywanie transakcji kryptowalutowych, a nawet używanie karty kredytowej do kupowania Bitcoinów bezpośrednio z fiat.

Kolejną zaletą Atomic Wallet jest to, że można go zainstalować zarówno na urządzeniach mobilnych, jak i stacjonarnych, z kompatybilnymi aplikacjami dla systemów Windows, Mac OS X, Debian, Fedora i Ubuntu, a także Android i iOS.

Portfel przechowuje wszystkie twoje informacje, w tym salda blockchain, blokując je za pomocą klucza prywatnego, który jest wyłączny dla ciebie. Ten konkretny klucz jest generowany z mnemonicznego ziarna. Klucz i ziarno mogą być tworzone i dostępne tylko dla użytkownika portfela.

Oprócz obsługi depozytów i przelewów Bitcoin, portfel obsługuje również ponad 300 kryptowalut.

Coinbase

Coinbase to jeden z najlepszych portfeli Bitcoin, biorąc pod uwagę, że jest używany przez ogromną liczbę użytkowników. Jest to łatwy i bezpieczny sposób na przechowywanie kryptowalut, a także daje możliwość założenia wielu portfeli. Ponieważ Coinbase jest liderem w zakresie wymiany Bitcoinów, może to być to, czego szukasz.


Przeczytaj więcej o Coinbase

Blockchain.info

Ta platforma jest jedną z najbardziej preferowanych przez użytkowników Bitcoin. Mogą łatwo sprawdzić swoje aktywa i transakcje, a także mogą wysyłać i odbierać Bitcoiny. Blockchan.info jest bezpieczne, zabezpieczone, łatwe w użyciu i zapewnia wysokiej jakości usługi.

Sprawdź to

Counterwallet

Counterwallet to platforma, z której korzysta wielu fanów kryptowalut. To, co sprawia, że ​​jest ulubionym przez wielu użytkowników, to fakt, że istnieje numer wybierania opłat, który pozwala zdecydować, ile chcesz wydać na opłaty. Moim zdaniem taka możliwość to coś wspaniałego i nie wszędzie można tego znaleźć. Może też nie wyglądać tak zabawnie dla użytkowników, ale z pewnością spełnia swoje zadanie.

Przeczytaj więcej o Counterwallet na ich WITRYNIE INTERNETOWEJ

BTC.com

Interfejs tego portfela Bitcoin jest dobrze zoptymalizowany. BTC.com jest łatwy w użyciu, a usługi są dostarczane w mgnieniu oka, więc jest idealny dla tych, którzy zawsze się spieszą. Do realizacji transakcji potrzeba około 30-60 minut.

Sprawdź to TUTAJ

Portfele programowe

Bitcoin Core

To naprawdę jeden z najlepszych portfeli programowych i na pewno najważniejszy. Może zrobić prawie wszystko, co chcesz, i zapewnia węzeł główny. Bitcoin Core ma graficzny interfejs użytkownika (GUI), który pomaga w łatwym wykonywaniu zadań.

Przeczytaj więcej na ten temat TUTAJ

Elektron

Electrum to jeden z najstarszych portfeli oprogramowania na rynku Bitcoin. Po raz pierwszy pojawił się w listopadzie 2011 r. I możesz go pobrać i używać na swoim komputerze. Niestety, na razie możesz go używać tylko na komputerze.

Więcej szczegółów

Portfele sprzętowe

Ledger Nano S

Ledger Nano to najmniejszy i najpopularniejszy portfel sprzętowy. Jest bardzo wydajny, bezpieczny, a jego rozmiar nie jest większy niż USB. Możesz wybrać zakup Ledger Nano lub Ledger Nano S, druga to najnowsza wersja tego produktu. Różnica polega na tym, że Ledger Nano S może również przechowywać Ether (ETH) i to czyni go wyjątkowym.

Kup teraz

Trezor

Trezor to portfel sprzętowy gotowy do zaspokojenia Twoich potrzeb i zabezpieczenia Twoich zasobów przed złośliwym oprogramowaniem. Jeśli go zgubisz lub ktoś ci go ukradnie, Trezor odzyska Twoje cyfrowe pieniądze. W takim przypadku wygeneruje 9-cyfrowe szpilki i klucz składający się z 24 słów, aby odzyskać Twoją kryptowalutę.

Dowiedz się więcej na ten temat

Opendime

Opendime to portfel sprzętowy, który ma rozmiar USB, dlatego nazywany jest także Bitcoin Stick (a także Bitcoin Beared Bond). Jeśli chcesz go wydać w Internecie, musisz go odpieczętować, a potem będziesz musiał zdobyć kolejny. Może to nie wydawać się zbyt wygodne, ale zaufaj mi, to najlepszy sposób na zabezpieczenie pieniędzy!

Możesz przeczytać więcej na ten temat na naszej stronie z naszej recenzji OpenDime

Naszym zdaniem to jedne z najlepszych portfeli, z jakich możesz korzystać w 2017 roku. Oczywiście, gdy tylko pojawi się lepsza oferta, dowiesz się o tym na naszej stronie!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map