Najlepszy portfel XRP: sposoby bezpiecznego przechowywania aktywów Ripple

Kryptowaluta jest teraz centrum przyciągania w związku z ostatnią hossą. W kosmos pojawia się znacznie więcej inwestorów, którzy kupują różne aktywa. Niektórzy z tych inwestorów mają dużą wiedzę na temat aktywów cyfrowych, podczas gdy niektórzy dopiero zaczynają. Niezależnie od kategorii, do której należysz, należy wziąć pod uwagę jedną rzecz, bezpieczeństwo swoich aktywów, zwłaszcza gdy mówimy o niektórych z najpopularniejszych, takich jak XRP.

Są hakerzy i inni cyberprzestępcy, którzy nieustannie szukają sposobów na kradzież Twojej krypto. Dlatego bez względu na to, w jakie aktywa inwestujesz, ważne jest, aby znaleźć sposób na ich bezpieczne przechowywanie. Bezpieczeństwo aktywów zależy od rodzaju portfela, w którym je przechowujesz. Jest ich wiele, ale być może szukasz tylko najlepszego portfela XRP. Cóż, o tym jest ten artykuł, więc czytaj dalej.

Czynniki do rozważenia przy wyborze najlepszego portfela XRP

Obsługa XRP: Oczywiście portfel musi obsługiwać XRP, ponieważ jest to podstawowy zasób, który chcesz przechowywać w portfelu.

Obsługa wielu walut: Nawet jeśli nie jest to konieczne, możesz chcieć mieć portfel wielowalutowy, który pozwoli Ci w pewnym momencie zamienić swoje aktywa na inne, jeśli sobie tego życzysz.

Łatwość użycia: Jest to szczególnie ważne dla początkujących. Nie chcesz mieć portfela, do obsługi którego potrzebujesz strony trzeciej.

Bezpieczeństwo: Jak bezpieczny jest portfel? Powinieneś szukać portfela o wysokim stopniu bezpieczeństwa, aby nie przegapić swojego XRP.

Opinie użytkowników: Wszystkie powyższe informacje można łatwo uzyskać, czytając recenzje osób, które wcześniej korzystały z portfela. Poszukaj takich recenzji, zanim wybierzesz portfel, którego chcesz użyć.

Bez dalszej zwłoki rozważmy najlepsze portfele XRP, z których powinieneś korzystać.

Portfel Atomic

ripple_xrp_crypto_wallet

To jeden z najlepszych portfeli Ripple z co najmniej 3,5 miliardami użytkowników. Portfel Atomic obsługuje ponad 300 kryptowalut, w tym XRP. Może również działać w systemach operacyjnych Linux, Windows i Mac. Portfel umożliwia przeprowadzanie transakcji kryptowalutowych, a nawet takich, które przydałyby się karty bankowej.

Kolejną zaletą Atomic Wallet jest to, że użytkownik ma szansę wygrać nagrody po zweryfikowaniu transakcji. Korzystanie z tego portfela jest wygodne i proste, ponieważ można go zainstalować w telefonie. Osoby z branży XRP polecają go ze względu na zawarte w nim funkcje, a przede wszystkim płynny interfejs użytkownika.

Portfel może przechowywać wszystkie Twoje informacje, w tym salda w łańcuchu bloków, z unikalnym dla Ciebie kluczem prywatnym. Ten konkretny klucz jest utworzony z mnemonicznego ziarna. Na Portfel Atomic gwarantuje bezpieczeństwo i kontrolę, kiedy tylko zechcesz z niego skorzystać.

Ledger Nano X

Źródło: ledger.com


Ledger to powszechnie znana nazwa, jeśli chodzi o bezpieczeństwo i portfele. To najwyższy portfel, Ledger Nano X, jest jednym z najlepszych, jeśli chodzi o przechowywanie XRP. Ten portfel jest uważany za jeden z najbezpieczniejszych, ponieważ został wykonany przez firmę zabezpieczającą Bitcoin, Ledger. Co więcej, jego bezpieczeństwo wynika z faktu, że jest to jeden z najlepszych portfeli sprzętowych.

To należy do kategorii znanej jako zimne portfele. Ponieważ nie są przez cały czas podłączone do Internetu, hakerom znacznie trudniej jest do niego dotrzeć. Portfel jest jak pamięć USB i można go łatwo nosić w kieszeni, gdziekolwiek jesteś.

Ledger Nano X obsługuje również wiele kryptowalut i nie nakłada żadnych ograniczeń na to, ile XRP możesz przechowywać. Jest to bardzo wygodne, ponieważ możesz posiadać dowolną ilość bez posiadania wielu portfeli. Klucze prywatne do portfela są przechowywane w trybie offline, więc Twój XRP jest tak bezpieczny, jak to tylko możliwe.

Portfel Guarda

Portfel Guarda

Guarda jest estońskim dostawcą portfeli, który oferuje wsparcie dla szerokiej gamy kryptowalut. Oprócz XRP portfel obsługuje również ponad 40 monet, takich jak Bitcoin, Bitcoin Cash, Litecoin, Ethereum, Dash, Monero, NEM, NEO, EOS i wiele innych.

Guarda ma aplikacje na większość głównych systemów operacyjnych na komputery stacjonarne i urządzenia mobilne, a także rozszerzenie WWW i Chrome.

Portfel zawiera również wiele usług do zarządzania kryptowalutami, takich jak wbudowana giełda kryptowalut, bezpośrednie zakupy fiducjarne dla kryptowalut i generator tokena Guarda.

Guarda to portfel nieprzechodni, co oznacza, że ​​tylko Ty masz dostęp i możesz zarządzać swoimi kluczami prywatnymi. Wszystkie klucze i kopie zapasowe są szyfrowane za pomocą Advanced Encryption Standard (AES).

KeepKey

Źródło: keepkey.myshopify.com

KeepKey to portfel kryptowalut opracowany przez giełdę kryptowalut ShapeShift. Jest to jeden z najlepszych portfeli XRP, a także jeden z najbezpieczniejszych. Portfel został zaprojektowany do interakcji z interfejsem ShapeShift w celu handlu przy zerowych prowizjach. Obsługuje każdą główną kryptowalutę, w tym XRP, a kolejne zasoby są dodawane w sposób ciągły.

Warto zauważyć, że portfel KeepKey ma bardzo prosty interfejs użytkownika, co czyni go preferowanym portfelem dla początkujących. Ten portfel sprzętowy jest również bardzo bezpieczny, ponieważ wykorzystuje generator liczb losowych do generowania kluczy prywatnych. Jeśli szukasz najlepszego portfela XRP, może to być dobry wybór, zwłaszcza jeśli jesteś początkującym.

GateHub

GateHub to gorący portfel do przechowywania wielu kryptowalut, w tym XRP. Firma za tym stoi, GatHub.net jest oparty na protokole XRP Ledger i umożliwia wysyłanie, odbieranie i handel zasobami cyfrowymi. GateHub to jeden z najbardziej zaufanych portfeli, jeśli chodzi o XRP, a także bardzo łatwy w użyciu.

Jednak do działania wymaga co najmniej 20XRP. Odbieranie i przesyłanie XRP można bardzo łatwo zrobić do iz portfela. Należy zauważyć, że gorące portfele są znacznie bardziej podatne na ataki niż zimne portfele, takie jak Ledger Nano X lub KeepKey. Zaleca się trzymanie tutaj ograniczonej ilości XRP, aby nie zwracać na siebie uwagi.

Nie każdy jednak lubi korzystać z portfela sprzętowego, więc jeśli chcesz zaryzykować wszystko, możesz spróbować użyć GateHub do łatwej analizy trendów rynkowych i wykorzystania swojego XRP.

Ledger Nano S

Źródło: tokenclub.co

To kolejny portfel francuskiej firmy zabezpieczającej Bitcoin, Ledger. Jest bardzo podobny do Ledger Nano X, ale znacznie tańszy. Podobnie jak Nano X, wymaga do działania urządzenia takiego jak laptop, podobnie jak pendrive. Obsługuje wiele kryptowalut, w tym nieograniczoną ilość XRP.

Oczywiście Ledger Nano S jest jednym z najbezpieczniejszych portfeli do przechowywania XRP, a także wszelkich innych aktywów. Dzięki niemu hakerzy będą mieli trudności z dotarciem do Twojego XRP, który przez większość czasu będzie offline. Połączysz go z komputerem tylko podczas wysyłania lub odbierania kryptowalut. Po podłączeniu ma również bardzo prosty interfejs użytkownika, co oznacza, że ​​nawet absolutnie początkujący może z niego korzystać z powodzeniem. Mówiąc o najlepszym portfelu XRP, jest to jedna z opcji, na którą warto zwrócić uwagę.

Toast

Recenzja portfela Toast

Jeśli chcesz mieć najlepszy portfel XRP, Toast jest dla Ciebie dobrą opcją. Jest dostępny zarówno na komputerach stacjonarnych, jak i urządzeniach mobilnych, dzięki czemu możesz nosić XRP ze sobą, gdziekolwiek jesteś. Działa na wszystkich urządzeniach i systemach operacyjnych, w tym iOS, Android, Windows, Mac i Linux.

Niezwykłą cechą portfela Toast jest jego prostota. Ma tak prosty interfejs użytkownika, że ​​każdy, kto potrafi obsługiwać telefon lub komputer, może z niego płynnie korzystać. Wszystkie zaszyfrowane klucze do portfela są generowane na urządzeniu i nigdy go nie opuszczają, co czyni go bezpieczniejszym niż przeciętny gorący portfel. Wszystkie informacje o użytkownikach pozostają na urządzeniu i nie są przenoszone do trybu online, aby upewnić się, że są bezpieczne.

Wniosek

To topowe portfele, jeśli chodzi o przechowywanie XRP. Jeśli szukasz najlepszego portfela XRP, możesz wybierać spośród nich, zwłaszcza portfeli sprzętowych, jeśli bezpieczeństwo jest dla Ciebie bardzo ważne.

Uwaga: ten post został pierwotnie opublikowany 14 kwietnia 2020 r. I został całkowicie zaktualizowany pod kątem kompletności i prawdziwości treści w dniu 10 marca 2021 r..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector