Prognoza cen Binance Coin na rok 2019: Co czeka BNB Coin Binance?

Przewidywanie ceny monet Binance

Jedną z najbardziej niezwykłych monet, które wyróżniały się w 2019 roku, była zdecydowanie Binance Coin (BNB). W dzisiejszym artykule omówimy prognozę ceny Binance Coin na 2019 rok.

Co to jest Binance Coin?

Binance Coin (BNB) to natywny token popularnej giełdy kryptowalut Binance. Binance Coin został po raz pierwszy uruchomiony w 2017 roku jako token ERC20. W kwietniu moneta BNB została przeniesiona do własnego łańcucha blokowego Binance.

Moneta została zaprojektowana w celu ułatwienia pewnych operacji na platformie Binance i Binance Chain. Początkowo moneta przyciągnęła uwagę handlowców, ponieważ płacenie monetą obniży opłaty transakcyjne.

Cena BNB osiągnęła wysoką cenę maksymalną 39,30 za monetę 22 czerwca 2019 r., Generując zysk w wysokości 466% w ciągu ostatnich trzech miesięcy.

Źródło: inwestor portfelowy Obecnie Binance Coin (BNB) kosztuje 24,92 USD, a jego kapitalizacja rynkowa wynosi 4497868164 USD, a obecnie na rynku krąży 155,536,713 BNB. 24-godzinny wykres ruchu cen pokazuje, że w obrocie znajduje się 235.703.117 USD. Moneta jest obecnie szóstą kryptowalutą pod względem kapitalizacji rynkowej.

Analiza prognozy cen Binance Coin (BNB)

Wolumeny rosną, a para BNB / USD nadal pozostaje zwyżkowa. Obecnie wartość transakcji wynosi ponad 30 USD.

Gdyby ceny spadły, rynek prawdopodobnie spadłby do poprzednich poziomów 28 USD, 26 USD i 24 USD.

Podczas gdy kurs utrzymywał się wokół 30 $, 11 lipca, moneta zaczęła spadać do poziomu 20 $. BNB kosztuje obecnie 24,92 USD, ze stratą -1,40% w ciągu 24 godzin.

W perspektywie średniookresowej para BNB / USD przechodzi trend spadkowy, osiągając tendencję do wyższych szczytów i wyższych dołków. Niedawny spadek cen nie został jeszcze uznany za niedźwiedzi, a wielu ekspertów przewiduje, że wkrótce nastąpi odbicie.

Źródło: Tronweekly

Jeśli byki, które do tej pory wspierały ruch, cena BNB sprowadzi ceny z powrotem do krytycznych poziomów oporu, rynek znów stanie się byczy.

Niezwykłe w BNB jest to, że udaje mu się mniej dotknięty trendem spadkowym, podobnie jak inne kryptowaluty. Liczne przypadki użycia Binance Coin na czołowej giełdzie również pomagają jej wycenić. Zaobserwowano, że kryptowaluta odnotowuje wzrosty nawet podczas spadków na rynku.

Jeśli chodzi o rozwój, sieć główna łańcucha Binance będzie działać jako główna usługa na szczycie Binance DEX. Blockchain Binance Coin będzie miał konsensus dPoS 11 węzłów, aby zapewnić decentralizację poprzez pBFT, podobnie jak NEO.

Binance ogłosiło również, że planuje zintegrować BNB z Trust Wallet jako pierwszą mobilną kryptowalutę.

Prognozy rynkowe dla prognozy cen monet Binance

BNB jest uważany za jedną z monet, które będą miały największy potencjał wzrostu w przyszłości. Poniżej wymieniliśmy niektóre z najbardziej odpowiednich prognoz cenowych Binance Coin na 2019 rok od krypto-prognostów.

Cena cyfrowych monet

Cena cyfrowych monet opublikował swoją prognozę na każdy miesiąc 2019 r. Serwis przewidywał, że do końca 2019 r. Binance Coin osiągnie cenę 22,86 USD, czyli niewiele od jej obecnej wartości..

Wachlarz monet

Coin Fan dokonał bardzo optymistycznej prognozy Binance Coin, w której moneta może osiągnąć 109 USD do końca 2019 r., A do końca 2020 r. Osiągnie 390,815 USD..

Crypto Ground

Crypto Ground strona ma mniej optymistyczną prognozę, przewidując, że BNB może spaść w kolejnych miesiącach i stracić na wartości do 6,4202 USD.

Coinswitch

Coinswitch podali bardzo konserwatywne prognozy w swoim artykule, przewidując, że do końca roku moneta może osiągnąć 25 dolarów. Dokonali również prognozy na następny rok, stwierdzając, że „oczekuje się, że moneta Binance osiągnie 49,85 USD do końca 2020 roku”.

Inwestor portfelowy

Formularz Inwestor portfelowyWykres cen Binance Coin osiągnął najwyższy poziom w historii w 2019 r. Witryna ogłosiła, że ​​mimo pewnych spadków, BNB najprawdopodobniej utrzyma zwyżkowe tendencje w przyszłości.

Witryna kryptograficzna podała prognozę ceny Binance Coin na 41,91 USD do końca roku.

Tradingbeasts

Handel bestiami opublikował również swoje miesięczne prognozy cen Binance Coin, stwierdzając, że BNB może spaść do 12,33 USD do końca 2019 r., Prawie osiągając obecną wartość.

Mimo że wcześniejsze prognozy dotyczące monet BNB na lipiec 2019 r. Zostały przekroczone o prawie 200%, ich długoterminowe prognozy przewidują, że moneta będzie nadal rosnąć w kolejnych latach.

„Prognozowana cena Binance Coin osiągnie 26,64 USD do początku grudnia 2019 r. Oczekiwana cena maksymalna to 33,91 USD, a minimalna cena 23,06 USD. Przewidywana cena Binance Coin na koniec miesiąca to 27,13 USD. ”

Coin Predictor

Coin Predictor dokonał prognoz Binance Coin na krótkie okresy 7 dni, 4 tygodni i 3 miesięcy.

Oto liczba, którą podali dla wyżej wymienionych ram czasowych:

  • 7 dni: 38,11 $
  • 4 tygodnie: 45,82 USD
  • 3 miesiące: 60,26 $

CryptoNewz

„Binance Coin jest jedną z najbardziej stabilnych walut, na którą nie mają wpływu wahania rynkowe i przyniosła w tym roku dobre zwroty wszystkim inwestorom. Ale najlepsze dopiero nadejdzie. BNB może do końca tego roku handlować w granicach od 50 do 100 dolarów. ”- przewidywano Crypto Newz.

U. Today

U. Today nie bierze pod uwagę, że moneta może spaść, dlatego są optymistami w swoich prognozach. Ich prognoza cen Binance Coin jest jedną z najbardziej pozytywnych z nich wszystkich, przewidując, że BNB osiągnie aż 1354,66 $ za monetę w przyszłym roku.

Wniosek

Przewidywanie rynku kryptowalut jest niemożliwe, istnieje kilka czynników, przeszłe trendy i wskaźniki, które mogą pomóc przedsiębiorcy w przewidywaniu kolejnego spadku lub wzrostu.

Z naszej skompilowanej listy prognoz cen Binance Coin z różnych punktów prognostycznych, możemy zauważyć, że natywne kryptowaluty Binance mają przeważnie pozytywne perspektywy na rok 2019 i następne 2-5 lat.

Chociaż teraz wszystko wygląda dobrze, a Binance jest czołową giełdą, która stale się rozwija i wprowadza nowe rozwiązania, BNB z pewnością odniesie korzyści z dużej bazy użytkowników, ponieważ ma wiele przypadków użycia i zalet.

Wyróżniony obraz: Cryptoline News

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me