Prognoza cen Cardano na rok 2019: jak wysoka może wzrosnąć cena ADA w 2019 roku?

Przewidywanie cen Cardano

Cardano to projekt blockchain, który jest bardzo znany w społeczności kryptowalut. ADA to nazwa kryptowaluty, która napędza ten unikalny łańcuch bloków, służąc jako medium do szybkich i łatwych transferów.

Istnieją różne prognozy dotyczące rozwoju ceny ADA w 2019 r., Aw dzisiejszym artykule postaramy się je przeanalizować i sprawdzić, który z nich jest najbardziej prawdopodobny.

Przewidywanie cen Cardano

Źródło: coinmarketcap.com

Prognoza cen Cardano na 2019 rok

Chociaż Cardano wyszło z 2018 bez zbyt optymistycznych perspektyw, ADA weszło w 2019 z niewielką obietnicą wzrostu, obecnie cena monety wynosi 0,083 USD..

Podobnie jak reszta rynku na początku 2018 r., ADA osiągnęła rekordowy poziom 1,32 USD, ale w niecały miesiąc, na początku lutego, jej cena zaczęła spadać do 0,27 USD..

Ta tendencja spadkowa utrzymywała się w lutym i marcu 2018 r., Ponieważ ADA naśladowała ogólne załamanie rynku. Ponieważ w kwietniu, maju i czerwcu Cardano nie miało znaczących zapowiedzi, jego cena nie przyniosła zauważalnych zysków i strat. Do września utrzymywał się na poziomie około 0,1 dolara, po czym dalej spadał, gdy osiągnął 2019 rok.

Gdybyśmy mieli porównać ewolucję ADA, moneta straciła 93% swojej wartości z rekordowego poziomu 1,15 USD, jednak Cardano nadal wykazuje zwrot od początku roku na poziomie 250%.

Ale optymistyczną prognozę ceny Cardano można sformułować na podstawie obserwacji, że ADA odnotowała wzrosty na swoich dziennych i tygodniowych wykresach, pokazując pewną szansę na odbicie..

Optymistyczne prognozy są również poparte faktem, że Cardano jest silnie wspierane przez swoją społeczność i zawiera bardzo solidną mapę drogową z długą listą zmian, które mają zostać uruchomione lub sfinalizowane w 2019 r..

Ruchy rynkowe i nastroje

ADA, podobnie jak inni rówieśnicy altcoinów, podąża za ruchem ceny bitcoina. Gdyby bitcoin zobaczył kolejny hossy na rynku, ADA również mogłaby pójść na przejażdżkę. Jednak analitycy twierdzą, że jest to mało prawdopodobne, więc ADA nie zauważy znaczących zmian w tym roku. W dużej mierze przewiduje się, że rok 2019 przyniesie nieciekawe działania boczne z niewielkimi wzrostami i spadkami generowanymi przez fluktuacje bitcoinów. Przeanalizujmy trochę tę prognozę cenową Cardano.

Za każdym razem, gdy bitcoin widzi lekkie odbicie, większość altcoinów nie jest w stanie nadążyć za tempem aprecjacji. Uważa się, że jest to spowodowane popełnianiem błędów przez początkujących inwestorów, podczas gdy doświadczeni inwestorzy zaczęli inwestować w bitcoiny.


Inwestorzy ci nie byli chętni do kupowania BTC na najwyższym poziomie, ale teraz, gdy dostrzegli jego potencjał, zanurkowali, gdy moneta ma niższą cenę. Jednak altcoin nie zyskał takiej samej uwagi, mimo że większość z nich handluje z 5-krotnym rabatem.

Teraz szansa na 10-100-krotny wzrost na nieznanych altcoinach jest nikła lub żadna; nawet jeśli moneta ma wszystkie właściwe sygnały, znaczny zwrot z inwestycji jest wysoce nieprawdopodobny. A rynek kryptowalut prawdopodobnie nigdy nie osiągnie takich wysokości, jak w szczycie w 2018 roku.

Wspierając to twierdzenie, dyrektor generalny i założyciel Ethereum, Vitalik Buterin, stwierdził, że rynek najprawdopodobniej nigdy więcej nie osiągnie 1000% zysków..

Ale jeśli chodzi o naszą prognozę cenową Cardano, ADA ma szansę zaobserwować wyższy wzrost niż większość mniej rozwiniętych altcoinów. A przyszłe prace nad projektem dotyczącym rozwiązań w zakresie zrównoważonego rozwoju, skalowalności i interoperacyjności zostaną sfinalizowane w tym roku, co z pewnością da mu impuls cenowy..

Chociaż poziom 19 dolarów wydaje się nieco za daleko i niepraktyczny do osiągnięcia w tej chwili, zdobycie 1 dolara jest bardziej wykonalnym osiągnięciem do końca tego roku.

Cardano zyskało 250% w ciągu ostatniego roku, a wielu entuzjastów prognozuje, że Cardano odnotuje znaczące zyski w 2019 r..

ADA jest również uważana za jedną z najbardziej stabilnych walut na rynku kryptowalut, dlatego większość z nich jest skłonna zakładać, że ADA osiągnie w tym roku pozytywne wyniki.

Przewidywanie cen Cardano

Prognozy cenowe ekspertów w Cardano

Poniżej przedstawimy niektóre prognozy dokonane przez ważne publikacje i osobistości z przestrzeni kryptograficznej oraz ich uzasadnienie dla ich prognozy cenowej Cardano (ADA):

JioMobilePhone1500

JioMobilePhone1500 stwierdził w grudniu zeszłego roku w artykule o kryptowalutach, że przewiduje, że ADA wzrośnie do 65-77 USD już w listopadzie 2019 r. Zrobili również bardzo optymistyczną prognozę cenową Cardano, stwierdzając, że do grudnia 2019 r. ADA osiągnie cenę 89,35 USD.

Smartereum

Smartereum wydał również dość pozytywną prognozę dla ADA, stwierdzając w tym roku, że krypto Cardano wzrośnie do 2,50 USD, co może osiągnąć 10 USD w ciągu 5 lat.

Podniesiono nas

Bloger Us Lifted Martin uważa, że ​​ADA osiągnie 72,30 USD do końca 2019 r. Martin mówi dalej, że do 2020 r. Jedna moneta ADA może osiągnąć cenę 410,45 USD..

Crypto Town

Plik Crypto Town strona internetowa dostarczyła analizę techniczną krótko- i długoterminowych prognoz dla wielu kryptowalut. Przewidywali, że Cardano odnotuje wzrost o prawie 200% w 2019 roku z ceny ~ 0,08 USD. Jest to jak dotąd najbardziej konserwatywna prognoza cen Cardano, jaka została dokonana.

Coinswitch

CoinSwitch uważa, że ​​rok rozpocznie się pozytywnie dla Cardano: „Pod koniec pierwszego kwartału osiągnie 0,320 USD. W trzecim kwartale może osiągnąć 0,30 dolara. Od lipca zacznie gwałtownie podnosić się w górę. Jak już wspomniano, Shelley jest w przygotowaniu do wydania w pierwszym kwartale, a ta przejrzystość może działać jako ogromny wskaźnik zwiększający stopień adopcji użytkowników. W ostatnim kwartale 2019 r. Może osiągnąć wartość 0,40 USD, przy czym najwyższa oczekiwana cena może wynosić 0,41 USD ”.

Podsumowanie

Wydaje się, że Cardano ma wszystkie właściwe sygnały, aby zobaczyć lekkie odbicie w tym roku. Ale ponieważ inwestorzy stali się bardziej ostrożni podczas ostatnich spadków, nie oczekuje się, że fundusze napływają. To, co może być zaletą Cardano, to jego główne osiągnięcia i projekty, które odsuną go od większości altcoinów i prawdopodobnie przyniosą pewne zyski później w tym roku.

Wyróżniony obraz: zaatakowany

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector