Prognoza cen IOTA 2019: Jak wysoka może wzrosnąć cena IOTA w 2019?

Przewidywanie cen IOTA

Jest wielu hodowców, którzy zastanawiają się, czy nadal powinni trzymać IOTA w swoich portfelach, ponieważ nie było oznak znacznego wzrostu ceny monety. W dzisiejszym artykule przeanalizujemy niektóre opinie i czynniki, które mogą doprowadzić do wykonalnej prognozy cen IOTA na 2019 r..

Rozwój cen IOTA

Rok 2017 był rokiem rozkwitu projektu IOTA. Było wielu traderów, którzy chcieli zaangażować się w IOTA, ale rok 2018 rozpoczął się od ruchu niedźwiedzi. W 2017 roku IOTA i reszta rynku kryptowalut odnotowały znaczny wzrost. To właśnie w tym okresie IOTA zdołała osiągnąć poziom 5 USD i zająć czwarte miejsce pod względem wartości kryptowaluty pod względem kapitalizacji rynkowej.

Ale po krachu cena zaczęła powoli spadać, z pewnymi śladami wzrostu tu i ówdzie. Obecnie moneta oscyluje wokół wartości 0,30 USD. Ale jest wielu ekspertów, którzy uważają, że ta wyjątkowa kryptowaluta ma ogromny potencjał wzrostu. Jak wysoko może wzrosnąć MIOTA i jakie czynniki mogą wpływać na prognozę ceny IOTA?

Czynniki, które mogą napędzać wzrost

  • IOTA oferuje bogactwo działających technologii i aplikacji.
  • Internet rzeczy to sektor, który szybko się rozwija.
  • To poważny i renomowany projekt.
  • Plany rozszerzenia funkcjonalności.
  • Księga rozproszona IOTA charakteryzuje się zwiększoną skalowalnością i szybkością transakcji.
  • Unikalny protokół kwantowo-odporny, Tangle, który jest ukierunkowanym grafem acyklicznym
  • Ważne partnerstwa.

Czynniki, które mogą utrudniać wzrost

  • Krach na rynku, który może wpłynąć na cenę IOTA.
  • Za mało środków na plany rozwoju, bo jest fundacją non-profit.

Jak wygląda prognoza cen IOTA w 2019 roku?

Biorąc pod uwagę, że IOTA już zapewniła szereg partnerstw, oczekuje się, że rok 2019 przyniesie ich więcej, dlatego niektórzy eksperci podzielili się optymistyczną prognozą dotyczącą monety.

Fundacja IOTA podpisała umowy z największymi graczami z branży motoryzacyjnej, elektronicznej i IT: Volkswagen, Bosch, i Fujitsu. Krążą plotki, że współpraca z Microsoft może wkrótce być w pracach.

IOTA uruchomi swój pierwszy działający produkt we współpracy z Volkswagenem w pierwszej połowie 2019 roku. Digital CarPass, jak nazywa się produkt, będzie korzystał z sieci w celu śledzenia danych (takich jak przebieg), które zostaną następnie wykorzystane do oceny wydajności. samochodów Volkswagen. Wymagane protokoły sieciowe mają zostać wdrożone głównie do 2019 r.

Ale co może powstrzymać MIOTA przed wzrostem w 2019 roku?

Jeśli przyjrzysz się zmianom cen monety IOTA od 2017 roku, zauważysz, że cena gwałtownie spadła. Aby powrócić do wysokości 5,23 USD, moneta musiałaby doświadczyć i wzrosnąć o ~ 1632 procent w porównaniu z obecną ceną 0,26 USD..

Chociaż ten wyczyn nie jest niemożliwy, ponieważ moneta odnotowała tak błyskawiczny wzrost w 2017 roku, jest raczej wątpliwe, czy może się to powtórzyć w 2019 roku..

Inni eksperci z obszaru kryptowalut dokonali mniej optymistycznych prognoz cenowych IOTA na ten rok. Uważają, że jeśli trend się utrzyma, moneta może przynieść zwroty na poziomie -81,3% w 2019 r. Oczekuje się, że IOTA spadnie poniżej 0,1 USD pod koniec marca 2019 r., A do końca czerwca może osiągnąć wartość 0,0362 USD. . Może wahać się wokół tego poziomu jeszcze przez kilka miesięcy, a następnie pod koniec roku może odnotować wzrost o 0,4 dolara. Jednak wzrost ten nie byłby wystarczający, aby utrzymać pozycję inwestorów.


Technicy wykresów prognozują na podstawie swojej analizy, że MIOTA powinna odzyskać ważne wsparcie w wysokości 0,32 do 0,33 dolara, jeśli chce ponownie wzrosnąć. Jeśli spadnie poniżej tego, istnieje ryzyko, że nie będzie mógł się odzyskać. Ale jeśli moneta osiągnie 0,40 dolara, a następnie 0,50 dolara, może to znacznie zwiększyć szanse na dłuższe ożywienie.

Ale to nie jest wiarygodna prognoza, tylko punkt odniesienia. Prognozowana cena IOTA na 2019 r. Może w związku z tym być ceną mieszczącą się między 1,25 a 1,30 dolara. Gdyby IOTA osiągnęła tę cenę, oznaczałoby to czterokrotny wzrost ceny. Ale nic nie gwarantuje, że taki wzrost nastąpi.

Inne prognozy cenowe IOTA

Istnieje wiele witryn kryptograficznych, które przedstawiły swoje prognozy cenowe IOTA na ten rok. Niektóre są bardziej optymistyczne niż inne, ale ogólnie dostarczają wskaźnika nastrojów rynkowych dotyczących ceny IOTA.

1.Mega cena kryptowalut

Mega cena kryptowalut to witryna z prognozami kryptograficznymi, która prognozuje, że cena IOTA na 2019 r. może wynieść 1,13 USD pod koniec roku.

2. Długa prognoza

Długa prognoza przewidział, że do 2020 r. cena monety może wynosić od 0,52 do 0,60 USD, co czyni ją bardzo niedźwiedzią prognozą.

3. Smartereum

Smartereum dokonał bardzo optymistycznej prognozy dla IOTA, stwierdzając, że pod koniec pięciu lat moneta może osiągnąć 38 dolarów.

4. Cena cyfrowych monet

Cena cyfrowych monet prognozowano, że MIOTA może wahać się w okolicach 0,50 USD do końca 2019 r., aw 2020 r. może osiągnąć 0,60 USD i ma duże szanse na osiągnięcie 1,22 USD do 2025 r. To kolejna niedźwiedzia prognoza.

5. Handel bestiami

Trading Beats to strona internetowa, która często publikuje prognozy IOTA na podstawie swoich wcześniejszych danych. Na podstawie ich analizy szacują, że cena IOTA będzie wahać się od minimum 7,06 USD do maksymalnie 10,38 USD w 2020 r..

6. Crypto Ground

Crypto Ground dokonał bardzo optymistycznej prognozy cenowej IOTA na 5,627 USD do 2023 r.

7. Coinswitch

Coinswitch uważa, że ​​dzięki partnerstwu i produktowi z VW „do końca 2019 roku IOTA stanie się bardziej popularna, a jej cena może wynieść około 4–4,20 USD”.

Werdykt

Biorąc pod uwagę jej technologię, partnerstwo i zastosowanie, IOTA ma duże szanse na wzrost cen w 2019 roku. Osiągnięcie poziomu 1 dolara jest wykonalnym celem na koniec pierwszej połowy 2019 roku. Dalszy wzrost jest możliwy, ale nie. jak w 2017 roku.

Wyróżniony obraz: Steemit

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector