Prognoza i analiza cen Ripple (XRP) w październiku 2020 r

Przewidywanie cen xrp

XRP to jedna z najlepszych kryptowalut w rankingu rynku kryptowalut. Ale od jakiegoś czasu nie radzi sobie dobrze. Z tego powodu Tether (USDT) zdołał zastąpić go jako trzecią co do wielkości kryptowalutę i może się to wkrótce nie zmienić. Jednak nadzieja nie jest stracona dla XRP, ponieważ ma zastosowania, które według jego fanów sprawią, że pewnego dnia się rozwinie.

Kryptowaluta jest używana głównie w sieci płatności Ripple, RippleNet, zapewnienie płynności dla płatności transgranicznych. Ripple chwali się, że swoimi klientami ma setki instytucji finansowych. Chociaż ta duża baza klientów nie wykazała dotychczas żadnego wpływu na cenę XRP, może to nastąpić w przyszłości. W tym artykule omówimy prognozy i analizę cen XRP, które pomogą Ci podjąć najlepsze decyzje dotyczące inwestycji w październiku.

Omówienie funkcji Ripple (XRP)

Oprócz tego, że jest źródłem płynności dla Ripple, XRP jest emitowany przez samego Ripple. Został oficjalnie uruchomiony jako XRP w 2012 roku i jest jedną z niewielu kryptowalut, które nie są oparte na łańcuchu bloków, ale raczej na rozproszonej księdze. Doprowadziło to do kontrowersji dotyczących tego, czy XRP jest monetą, czy tokenem użytkowym, a sprawa jest nadal w sądzie.

Obecnie kapitalizacja rynkowa XRP wynosi 11 548 562 345 USD, a podaż w obiegu wynosi 45 162 407 484 XRP. Istnieje łącznie 100 miliardów XRP, które są wstępnie wydobywane, więc nie trzeba ich wydobywać. Wartość kryptowaluty o wartości 2190167,211 USD została sprzedana w ciągu ostatnich 24 godzin, a cena wynosi 0,255712 USD.

Prognozowanie ceny Ripple (XRP): Analiza

Ripple nie był ostatnio zbyt odważny. Na początku września spadł z 0,2977 USD do zaledwie 0,023 USD 24 września. Jednak nieznacznie odreagował, osiągając obecną cenę 0,25 USD. To wciąż daleko od wysokiej ceny w tym roku, która wyniosła 0,33 USD, która została osiągnięta 14 lutego.

prognoza-cenowa-tętnienia

Pomimo faktu, że trzeci kwartał zwykle nie jest tak dobry jak inne kwartały dla XRP, udało mu się wyprzedzić Bitcoin, zyskując ponad 33%. Nie jest pewne, co czwarty kwartał przyniesie kryptowaluta rynku, ale historycznie był lepszy dla kryptowalut niż Q3. Czy XRP będzie działać lepiej? To się okaże.

Rozwój

Crypto BitLord, wczesny inwestor w XRP, ma ujawnił jak widział wartość w XRP, nawet jeśli wszyscy nazywali to oszustwem. BitLord kupił XRP za 0,008 USD, co w porównaniu z obecną ceną wykazuje ogromny zwrot z inwestycji. W momencie, gdy XRP osiągnął najwyższą w historii cenę, wzrosła o 50 000%. Według niego oszustwa są w każdej branży, ale potrzeba umiejętności, by wiedzieć, co robić.

„Ale chodzi o to, że czasami handlujesz tymi rzeczami. Tak to jest, jeśli chcesz zarabiać na życie z handlu tymi rzeczami. Spójrz na giełdę, są tam oszustwa. Chodzi o to, że musisz wiedzieć, jak to zrobić. To jest krypto, wiele rzeczy to oszustwa. Niektórzy twierdzą, że XRP to oszustwo ”- powiedział.

Ponadto, w związku z ostatnimi wydarzeniami, niedawno powstała XRP Ledger Foundation (XRPLF) odmówiono zarzuty, że Ripple zamierza porzucić XRP. Rzecznik fundacji, Bharath Chari, który rozmawiał z Forbesem, powiedział, że Ripple jest nadal zaangażowany we wspieranie rozwoju księgi XRP. W społeczności XRP pojawiły się pogłoski, że Ripple pozostawił rozwój XRP Ledger nowo utworzonej fundacji, co nie pasowało do społeczności.

„XRPLF postrzega Ripple jako kluczowego programistę zarówno w zakresie technicznych, jak i biznesowych aspektów XRPL” – stwierdził Chari.

Prognoza cen XRP: opinia rynkowa na październik 2020 r

Poniżej znajdują się opinie najlepszych predyktorów rynku kryptowalut na temat tego, co przyniesie XRP w październiku. Powinno ci to pomóc w podejmowaniu najlepszych decyzji.

Prognoza długoterminowa

Długofalowe przewiduje, że XRP otworzy październik z obecną ceną 0,24 USD i zamknie się nieco wyżej na 0,25 USD po wahaniu między 0,21 USD a 0,27 USD.

Tradingbeasts

Tradingbeasts jest nieco bardziej uparty dzięki prognozie cen XRP. Prognozują, że XRP otworzy październik po cenie 0,3020864 USD i zamknie się po 0,3012653 USD, z maksymalną i minimalną ceną odpowiednio 0,3765816 USD i 0,2560755 USD..

Kapitał rządowy

Kapitał rządowy jest również dość uparty na XRP w październiku, chociaż przyznaje, że kryptowaluta nie radzi sobie dobrze. Cena otwarcia wynosi 0,259 USD, podczas gdy cena zamknięcia za miesiąc wynosi 0,246 USD, prawie wraca do obecnej ceny. Poniżej znajduje się prognoza cen na następne 2 tygodnie:

Prognoza ceny XRP: Werdykt

Opierając się na prognozach cen XRP w październiku, wydaje się, że analitycy cen są całkiem pozytywni; będzie lepiej. Jeśli ten sentyment się zmaterializuje, XRP może przynieść całkiem niezły zwrot z inwestycji za rok.

Wyróżniony obraz: blockchain.news

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me