Prognoza i analiza cen Tron (TRX) w październiku 2020 r

Przewidywanie ceny Tron

Przez lata Tron wyrobił sobie markę jako firma blockchain, której głównym celem jest decentralizacja Internetu. Firma robi to, zapewniając programistom sprzyjające środowisko do tworzenia i wdrażania inteligentnych kontraktów, a także zdecentralizowanych aplikacji (DApps).

Natywna waluta Tron – TRX ma spory udział w dobrych dniach na rynku kryptowalut, ale obecnie zajmuje 16 pozycję. Nie oznacza to jednak, że nadal nie może zdziałać cudów. Ekosystem szybko się rozwija, aw tym artykule przyjrzymy się prognozom cen Tron na październik 2020 r.

Przegląd Tron (TRX)

Firma Tron została założona w 2018 roku na łańcuchu blokowym Ethereum, przed migracją do własnego łańcucha blokowego w 2019 roku. Od tego czasu blockchain odniósł ogromny sukces z DApps i inteligentnymi kontraktami. Obecnie ma ponad 700 DApps, a na początku sierpnia blisko miliard inteligentnych kontraktów.

TRX ma obecnie kapitalizację rynkową w wysokości 1 806 113 768 USD, a podaż w obiegu wynosi 71 659 657 369 z łącznej kwoty ponad 100 miliardów. Aktualna cena to

0,025204 USD przy 24-godzinnym wolumenie obrotu wynoszącym 1 212 700 461 USD.

Prognoza ceny Tron (TRX): analiza

Nawet jeśli TRX spędził większość roku w trybie low-key, udało mu się osiągnąć najwyższą roczną cenę 0,042 USD w dniu 3 września. Nie trwało to długo, ponieważ kryptowaluta niemal natychmiast zaczęła spadać, aby powoli osiągnąć obecną cenę 0,0258 USD. Chociaż wrzesień nie wydaje się przyjazny, nie był on zbyt zły dla TRX, ponieważ jego cena jest nadal na wyższym poziomie niż przez większość roku.

Cena była dość stabilna w porównaniu z poprzednimi latami, kiedy wykazywała dzikie wahania w górę iw dół. Może to wskazywać na rosnącą dojrzałość monety, ponieważ więcej użytkowników przeniosło się na nią do rzeczywistych zastosowań. Prezes Tron, Justin Sun, wykazał determinację, aby uczynić ją najlepszą kryptowalutą w przyszłości. Prawdopodobnie zacznie się to od odzyskania przez monetę miejsca w pierwszej dziesiątce.

Rozwój

Kilka dni temu Tron nawiązał współpracę z platformą nadzoru instytucjonalnego – BitGo. Zgodnie z zapowiedzią firmy, partnerstwo pozwoli na uruchomienie Wrapped Ethereum i Wrapped Bitcoin na Tron Blockchain. Zapewni to użytkownikom Tron dostęp do tokenów DeFi, takich jak tokenizowane Bitcoin i Ethereum.

personal-financial.com

BitGo będzie przechowywał Ethereum i Bitcoin potrzebne do wybicia tych tokenów DeFi, a użytkownicy Tron mogą tokenizować swoje zasoby Ethereum i Bitcoin za pomocą BitGo, jak chcą. Oczywiście zwiększy to wykorzystanie TRX w łańcuchu bloków, ponieważ więcej osób będzie zbierać się do Tron, aby uzyskać dostęp do tych tokenów DeFi w przyszłości. Może to być dobry sposób na usprawnienie przyjęcia TRX i doprowadzenie do ogólnego wzrostu ekosystemu Tron.

Prognoza ceny Tron (TRX): opinie rynkowe na październik 2020 r

Powyższe informacje podsumowują ostatnią formację cenową TRX. Potrzebnych jest jednak więcej informacji, aby zapewnić inwestorom całościowy obraz rynku. Dlatego zebraliśmy opinie niektórych głównych stron internetowych służących do prognozowania i analizy cen, aby uzyskać jaśniejszy obraz TRX za październik.

Portfel Inwestor

Portfel Inwestor stwierdza kategorycznie, że TRX to zła inwestycja długoterminowa. Przewiduje, że otworzy miesiąc nieco wyżej niż jest teraz, przy cenie 0,0266 USD. Przewidywana cena zamknięcia jest znacznie niższa i wynosi 0,02073 USD. Poniżej znajdują się poziomy wsparcia i oporu obliczone przez stronę internetową.

  • Poziom oporu (R3): 0,0275;
  • Poziom oporu (R2): 0,0270;
  • Poziom oporu (R1): 0,0267;
  • Punkt obrotu: 0,0262;
  • Poziom wsparcia (S1): 0,0259;
  • Poziom wsparcia (S2): 0,0254;
  • Poziom wsparcia (S3): 0,0251.

Cryptoground

Cryptoground prognozuje, że cena TRX spadnie o 51,29% w ciągu najbliższego miesiąca. Dzięki temu do końca października cena wyniesie 0,00164 USD. Zalecają zainwestowanie co najmniej 5 lat, aby zarobić na TRX.

Ocena kryptowalut

Ocena kryptowalut przewiduje, że TRX umocni się o 24,89%, osiągając cenę 0,032729 USD. Jest to ostro sprzeczne z przewidywaniami Cryptoground.

Kapitał rządowy

Kapitał rządowy prognozuje, że TRX otworzy się w październiku po cenie 0,0248 USD. Oczekuje się, że nie odnotuje żadnych większych zysków i zamknie miesiąc na poziomie 0,0252 USD. Najwyższa możliwa cena kryptowaluty w ciągu miesiąca wyniesie 0,02898 USD.

Tron (TRX) Przewidywanie ceny: Werdykt

Istnieją bardzo rozbieżne opinie na temat przyszłości TRX, zarówno w perspektywie krótko-, jak i długoterminowej. Jeśli chcesz w nią zainwestować przez następny miesiąc, warto przeprowadzić dalsze badania, aby skorzystać z przedstawionych tutaj informacji. Są to przewidywania oparte na niektórych algorytmach, którym ufają predyktory, ale ostatecznie to Twoja decyzja, czy podjąć ryzyko, czy trzymać się z daleka.

Przedstawiony obraz: QuoteInspector.com

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me