Prognozowanie i analiza cen Bitcoin (BTC) w listopadzie 2020 r

przewidywanie cen bitcoinów

Kryptowaluta stała się realną opcją inwestycyjną, szczególnie w przypadku Bitcoina, który jest pierwszym w historii kryptowalutą. Coraz popularniejsza jest kryptowaluta, aw tym artykule zebraliśmy kilka informacji na temat prognozy cen Bitcoin na listopad, abyś wiedział, czego możesz się spodziewać jako inwestor lub posiadacz Bitcoin.

Przegląd Bitcoin

Logo Bitcoin png

Bitcoin to nie tylko pierwsza stworzona kryptowaluta, ale także numer jeden pod względem kapitalizacji rynkowej. Przyciągnął najwięcej inwestorów, ponieważ zyskał zaufanie inwestorów, będąc dominującą kryptowalutą. Bitcoin stanowi obecnie prawie 60% całego rynku i przez większość czasu jest znacznie wyższy. Jego maksymalna podaż wynosi 21 milionów monet, a obecna podaż w obiegu wynosi 18518643 BTC. Teraz Bitcoin ma cenę około 11 376 USD.

Prognoza cen Bitcoin: analiza

Cena Bitcoina nie zmieniała się zbytnio do niedawna, kiedy Square ogłosił, że wkłada w niego 50 milionów dolarów. Ogłoszenie spowodowało, że cena przekroczyła 11 000 USD po raz pierwszy od 20 września. Wcześniej cena utrzymywała się w październiku w wąskim przedziale, wahając się od 10 000 do 10 600 USD.

Warto zauważyć, że cena utrzymała się powyżej 11 000 USD przez ostatni tydzień, ale nie była w stanie przebić poziomu 12 000 USD. Analityk Crypto Michael twierdzi, że Bitcoin może w tym roku wzrosnąć nawet do 17 000 USD, jeśli uda mu się przekroczyć przedział cenowy od 12 000 do 12 400 USD. Dodał jednak, że może to nastąpić dopiero po tym, jak cena przeskoczy do tego poziomu jednym pchnięciem, które nie jest wystarczająco mocne, aby przebić się i podnieść kolejną nogę.

Bitcoin będzie musiał wtedy spędzić trochę czasu na tym poziomie i skonsolidować się, aby nabrać wystarczającego rozpędu do następnego ruchu, który może być początkiem kolejnego ruchu impulsowego. Patrząc na dzienny wykres Bitcoina w stosunku do dolara amerykańskiego, jest to jasne, ponieważ 20 MA przekroczyło zarówno 100, jak i 50 MA, co oznacza ważną tendencję wzrostową.

Poniżej znajdują się kluczowe poziomy oporu i wsparcia na wykresie, które należy odnotować dla handlowców zgodnie z obliczeniami inwestorów z portfela.

  • Poziom oporu (R3): 11873,77
  • Poziom oporu (R2): 11721,43
  • Poziom oporu (R1): 11608,27
  • Punkt obrotu: 11455,93
  • Poziom wsparcia (S1): 11342,77
  • Poziom wsparcia (S2): 11190.43
  • Poziom wsparcia (S3): 11077,27

Rozwój

techfans.co.uk

Twórcy Bitcoin mają dodany dwa główne ulepszenia rdzenia Bitcoin. Są to propozycje Schnorr i Taproot Bitcoin Improvement Propozycja (BIP), które mają na celu poprawę prywatności Bitcoin, a także ogólnie transakcji. Ulepszenie Schnorr ułatwi korzystanie z portfeli multisig, łącząc wszystkie klucze w jedną hybrydę, zmniejszając w ten sposób rozmiar danych transakcji multisig i odciążając sieć.

Taproot wprowadzi nową wersję danych wyjściowych transakcji i pozwoli użytkownikom ustawić warunki, na jakich mogą wydawać swoje Bitcoiny. W określonych warunkach umożliwia również użytkownikom odzyskanie utraconych monet. Po wdrożeniu znacznie poprawi to wrażenia użytkownika w sieci i uczyni ją bardziej elastyczną niż jest obecnie.

To największa poprawa Bitcoin Core od czasu wprowadzenia formatu adresu SegWit w 2017 roku. Głównym celem nowego formatu adresu było zwiększenie limitu bloków Bitcoin poprzez zmniejszenie rozmiaru danych transakcji, tak jak zrobi to Taproot. Osoby lub organizacje korporacyjne, takie jak giełdy, które przeprowadzają duże transakcje Bitcoin, uznają to nowe ulepszenie za szczególnie przydatne, ponieważ nie będą musiały zajmować się złożonością wielu podpisów w portfelach multisig.


Prognoza cen bitcoinów: opinia rynkowa na listopad 2020 r

Poniżej znajdują się opinie niektórych głównych stron internetowych zajmujących się analizą cen. Ich prognozy cenowe dotyczące wyników Bitcoin w listopadzie mogą pomóc Ci również dowiedzieć się, czego się spodziewać po inwestowaniu w Bitcoin, gdy wejdziesz w miesiąc.

Prognoza długoterminowa

Prognoza długoterminowa przewiduje, że Bitcoin otworzy listopad za 12 286 USD. Oczekuje się, że cena będzie wynosić od 11 260 do 14075 USD, a zamknie się na 13 154 USD.

Tradingbeasts

Według Tradingbeasts, Bitcoin otworzy listopad po znacznie niższej cenie 10 137 084 USD. Następnie będzie się wahać w szerokim zakresie od maksimum 12 736,113 USD do minimum 8 660 557 USD i zamknie się na poziomie 10 188 890 USD..

Prognoza ceny Bitcoin: Werdykt

Oto prognozy rynkowe na listopad. Ogólnie rzecz biorąc, Longforecast i Tradingbeasts sugerują wzrostową tendencję dla Bitcoin w nadchodzącym miesiącu, ale sprawy mogą nie działać dokładnie tak, jak przewidywano, więc wszelkie inwestycje powinny być oparte na dalszych badaniach. Jednak trend Bitcoina pozostaje zwyżkowy, więc długoterminowa inwestycja może być opcją.

Wyróżniony obraz: forbes.com

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map