Są to najbardziej opłacalne baterie Ethereum w sierpniu 2020 r

Krany Ethereum

Wielu chce być częścią Ethereum sieć kryptowalut, a administratorzy tego rosnącego zasobu kryptowalutowego odkryli to naruszenie w przepływie aktywów kryptograficznych. Koncepcja kranu Ethereum pozwala zainteresowanym osobom uzyskać bezpłatne ETH, wykonując niektóre zadania online. Zadania, które osoba musi wykonać w kranie Ethereum, są proste; być może są to rzeczy, które już robisz online; tym razem robisz je tylko po to, by zdobyć jakieś nagrody. Sam fakt, że możesz wykonywać proste zadania w internecie i otrzymać za to wynagrodzenie sprawia, że ​​pomysł na baterię jest bardzo atrakcyjny.

W Internecie jest mnóstwo kranów Ethereum, ale upraszczając wyszukiwanie najbardziej satysfakcjonujących, zebraliśmy następujące wiersze. Więc jesteś we właściwym miejscu, ponieważ ten artykuł zawiera przewodnik po najlepszych i najbardziej satysfakcjonujących bateriach Ethereum w sierpniu 2020 r..

Darmowe Ethereum

darmowe ethereumDarmowe Ethereum to kran Ethereum, który oferuje swoim członkom ETH jako nagrodę za granie w gry na platformie. Gry związane z tym procesem są dość łatwe i dla wielu stanowią walkę. Możesz zgłaszać roszczenia dotyczące Ethereum na tej stronie co godzinę.

Nagrody są wysyłane do portfela Ethereum osób, które biorą udział w grach i zajęciach na tej stronie.

Free Ethereum ma program poleceń, który daje pięćdziesiąt procent (50%) monet każdej osoby, którą nazywasz zarabiającą poleconą na swojej platformie. Ten kran Ethereum oferuje roczne odsetki w wysokości ośmiu procent (8%), a minimalna wypłata wynosi około 0,001 ETH.

Faucet Crypto

Faucet Crypto

Faucet Crypto to kolejna platforma oferująca baterie Ethereum. Witryna oferuje kilka kryptowalut jako nagrodę dla tych, którzy uczestniczą w określonych działaniach. Oprócz tego, że możesz ubiegać się o Ethereum na tej platformie kranowej, możesz również otrzymać w nagrodę niektóre z najlepszych aktywów kryptowalutowych.

Istnieje szereg działań, które możesz wykonać, aby zarobić Ethereum, takich jak klikanie reklam, angażowanie krótkich linków, granie w gry i udzielanie odpowiedzi na proste pytania, które pojawiają się na ścianie z ofertą. Możesz odebrać ETH co czterdzieści minut, a minimalna wypłata wynosi około 0,00012 ETH. Cechą wyróżniającą, która sprawia, że ​​ta platforma baterii różni się od reszty, jest to, że wypłaty są bezpłatne w jej interfejsie.

Fire Faucet

Fire Faucet oferuje do 8 kryptowalut, które jej użytkownicy mogą otrzymać w nagrodę. Czynności, które rodzą prawo do otrzymania nagrody kryptograficznej na tej platformie, są również liczne, takie jak granie w gry, klikanie reklam, używanie krótkich linków i szereg innych zadań. Korzystanie z tej platformy baterii ma również inne zalety, które czynią ją jedną z najlepszych. Tak więc jedną z najważniejszych korzyści jest program lojalnościowy, który oferuje nagrody za długotrwałe korzystanie z platformy.

Cechą wyróżniającą ten kran różni się od pozostałych jest to, że nie ma limitu czasu na odbieranie nagród. Minimalny limit wypłat Ethereum to 0,00 i nie ma żadnych opłat.


ESFaucets

ESFaucets to kolejny kran Ethereum, który daje zadania do wykonania i odebrania Ethereum jako nagrody, ale oprócz nagrody ETH, ta strona umożliwia również użytkownikom odebranie własnej natywnej monety kryptograficznej: ES COIN.

Jednym z najbardziej wyróżniających czynników, które odróżniają ten kran od reszty, jest to, że jest dostępny w aplikacji mobilnej. ESFaucets pobiera opłatę w wysokości 0,00015 ETH za wypłatę, a minimalna kwota wypłaty wynosi około 0,05015 ETH.

AltHUB

AltHUB oferuje prawo do odebrania Ethereum jako nagrody za wykonanie trudnych i prostych zadań na swojej platformie. Zadania platformy AltHUB obejmują zarówno klikanie krótkich linków, jak i wykonywanie zadań na tablicy z ofertami oraz szereg innych zadań, które codziennie pojawiają się na jej ścianie. Co więcej, bez szybkich linków, użytkownik tej platformy może zgłaszać roszczenia Ethereum co pięć minut. Minimalny limit wypłat Ethereum na platformie AltHUB to około 0,00005 ETH. Nie ma żadnych opłat związanych z wypłatą na tej platformie.

Allcoins

Allcoins

Allcoins jest zasadniczo platformą kranową, która daje Ethereum jako nagrodę za granie w gry. Oprócz tego, że na tej stronie możesz zarabiać Ethereum, możesz także wydobywać kryptowaluty. Użytkownicy tego kranu mogą zgłaszać roszczenia kryptograficzne co cztery minuty. Mogą również ustawić kran tak, aby automatycznie wchodził w interakcję z ich kontami, umożliwiając w ten sposób automatyczne roszczenia o zwolnienie baterii. Istnieje minimalny limit wypłat 0,0036 ETH.

Wniosek

Należy jednak zauważyć, że zarabianie znacznego dochodu za pomocą kryptowaluty wymaga bardziej dogłębnego procesu, niż oferują krany. Jeśli nadal chcesz mieć coś, co sprawi, że będziesz działać, baterie Ethereum to opcje, które powinieneś rozważyć.

Wyróżniony obraz: tokpie.io

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector