Są to najbardziej opłacalne baterie Ethereum w lipcu 2020 roku

krany ethereum

Podobnie jak każdy rodzaj kranu kryptograficznego, krany Ethereum to witryny, które oferują odwiedzającym bezpłatne ETH w zamian za wykonanie kilku zadań, takich jak oglądanie reklam, klikanie reklam, wykonywanie captcha, granie w gry i wiele innych.

Na rynku jest wiele legalnych kranów Ethereum, ale należy zachować ostrożność przy wyborze takiej witryny, ponieważ istnieje wiele oszustw, które mogą próbować ukraść Twoje dane osobowe. Aby pomóc Ci zawęzić poszukiwania bezpiecznego i satysfakcjonującego kranu Ethereum, przygotowaliśmy listę z kilkoma opcjami:

Free-Ethereum

darmowe ethereum

Free-Ethereum to dość nowy, ale popularny kran ETH, który oferuje głównie gry mnożące dla osób, które chcą zarobić darmowe Ethereum. Możesz zgłosić roszczenie raz na 60 minut, a wypłaty są wysyłane bezpośrednio do Twojego portfela Ethereum.

Istnieje również program poleceń, do którego możesz dołączyć, w którym możesz zarobić do 50% monet zarobionych przez poleconego użytkownika. A jeśli zdecydujesz się zatrzymać swoje monety, Free-Ethereum zapłaci Ci oprocentowanie w wysokości 8% rocznie.

Możesz wycofać swoje roszczenia po osiągnięciu minimalnego limitu 0,001 ETH. Opłata w wysokości 0,001 ETH zostanie naliczona przy dokonywaniu jakiejkolwiek transakcji wypłaty.

Faucetcrypto

Faucet Crypto

Faucetcrypto to kran wielowalutowy, w którym możesz odebrać Ethereum, a także Bitcoin, Dogecoin, Dash, Digibyte i 11 innych monet. Możesz zarabiać kryptowalutę, wykonując różnorodne zadania, takie jak interakcja z reklamami, granie w gry, używanie krótkich linków i odpowiadanie na pytania dotyczące offerwallów.

Zegar kranu jest ustawiony na 40 minut. Wypłaty mogą być dokonywane po osiągnięciu minimum 0.00012 ETH. Najlepsze w tym kranie jest to, że nie ma żadnych opłat za wypłatę.

FireFaucet

Fire FAUCET

FireFaucet jest jednym z najpopularniejszych kranów altcoin i ethereum, umożliwiającym użytkownikom odebranie 8 kryptowalut poprzez wykonanie prostych zadań. Tutaj możesz zarabiać na kryptowalutach, grając w gry, klikając reklamy i krótkie linki oraz wiele innych rzeczy. Witryna zawiera również program lojalnościowy, który zapewnia swoim użytkownikom osiągnięcia, nagrody i bonusy.

Nie ma ograniczeń czasowych, które ograniczają, kiedy możesz złożyć wniosek. Możesz wypłacić swoje monety po osiągnięciu minimum 0,004 ETH i nie ma żadnych opłat.

ESFaucets

ESFaucet nie tylko umożliwia wykonywanie zadań dla Ethereum, ale także umożliwia wydobywanie natywnych ES-Coins. Reklamacje można składać raz na 5 minut.

Jest to jeden z niewielu kranów Ethereum, który ma również aplikację mobilną. Stali użytkownicy mogą skorzystać z bonusów, które są oferowane codziennie. Gdy będziesz mieć w naszym portfelu więcej niż 0,05015 ETH, będziesz mógł wycofać swoje roszczenia. Opłata za taką transakcję wynosi 0,00015 ETH.

Althub

AltHub

Althub to kolejny kran multicoin, który zawiera również Ethereum i 13 innych krypt do wykonywania łatwych zadań społecznościowych. Witryna ma również program poleceń, w którym użytkownicy mogą uzyskać 20% stawki partnerskiej od kwoty zarobionej przez osoby, które polecili.

Możesz zarabiać monety ze ścian skrótów każdego dnia lub odbierać monety co 5 minut bez krótkiego linku. Wypłaty mogą być dokonywane na własny portfel portfela FaucetPay po zgromadzeniu minimalnej kwoty 0,00005 ETH.

Nie ma żadnych opłat za Twoje transakcje.

Allcoins

Allcoins

W przeciwieństwie do zwykłych kranów Ethereum, Allcoins oferuje tylko gry jako sposób na zdobycie darmowego ETH. Witryna działa również jako basen wydobywczy, w którym użytkownicy mogą łączyć swoją moc obliczeniową, aby generować nowe monety. Chociaż możesz zgłaszać roszczenia ręcznie co 4 minuty, dostępna jest również funkcja AutoFaucet, która automatycznie współdziała z kranem w Twoim miejscu.

Ten kran ma wyższy minimalny limit wypłaty, który wynosi 0,0036 ETH. Opłata pobierana za wypłatę monet wynosi 0,0012 ETH.

Trust Dice

Trust Dice

To kasyno online posiada również kran Ethereum, a także kran na wiele monet. Możesz złożyć wniosek raz na 6 godzin, ale musisz założyć konto na platformie. Bateria ma funkcję mnożnika, która może zwiększyć twój fundusz kryptograficzny o 50000X. Odbywają się również cotygodniowe konkursy zakładów, w których można zarobić 3000 $ lub postawić mały zakład i wygrać jackpot w wysokości 24 691 $.

Minimalna kwota, jaką można wypłacić, to 0,00002 ETH.

Darmowy kran

Darmowy kran to kolejny kran z wieloma kryptowalutami, umożliwiający użytkownikom odbieranie 17 różnych monet, w tym Ethereum. Licznik czasu jest ustawiony tak, aby zezwalać na roszczenie raz na 24 godziny. Możesz tworzyć ETH, klikając reklamy, uzyskując dostęp do kranów pocztowych, wypełniając ankiety i wiele innych.

Witryna ma różne poziomy członkostwa i na podstawie tego poziomu możesz zwiększyć kwotę ETH, o którą się ubiegasz. Członkostwo Fire ma 8-krotny mnożnik nagrody, członek Gold – 12x, członek Ultimate – 20x, a członek Platinum – 30x.

Wniosek

To jest nasza lista zawierająca najbardziej satysfakcjonujące krany Ethereum, do których można uzyskać dostęp w lipcu 2020 r. Pamiętaj, że krany nie są skutecznymi sposobami gromadzenia dużych ilości kryptowalut, ale łatwą interakcją z nimi, ponieważ nie musisz przez nie przechodzić wymiana.

Wyróżniony obraz: asiatimes.com

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me