Są to najbardziej opłacalne baterie Ethereum w czerwcu 2020 roku

krany ethereum

Krany Ethereum to prosty sposób na zdobycie kryptowalut za darmo, wykonując proste zadania, takie jak klikanie reklam, oglądanie filmów, wykonywanie captcha lub granie w gry. Po Bitcoinie, Ethereum jest najpopularniejszą monetą i oczywiście jest wiele osób zainteresowanych zdobyciem tokenów ETH.

Chociaż możesz nabyć ETH na prawie każdej giełdzie dla różnych walut fiducjarnych, cała rejestracja, weryfikacja i proces handlu mogą być zbyt skomplikowane i wymagać zbyt wiele dla niektórych użytkowników. Krany nie mają wysokich wypłat, ale dość łatwo możesz zdobyć kryptowalutę o wartości kilku dolarów.

Dzisiaj przedstawimy listę najbardziej lukratywnych baterii Ethereum, których możesz użyć w czerwcu.

Ethereum-Faucet.Org

Ethereum-Faucet to kran, który od 2017 roku zapewnia darmowe gwei (1x 1018 część jednego ETH) odwiedzającym witrynę. Użytkownicy mogą zarabiać darmowe ETH rozwiązując captcha lub grając w gry. Mimo że możesz odebrać tylko raz na 240 minut, jest to jeden z najlepiej płatnych kranów Ethereum i jak dotąd zapłacił 6000 USD w darmowym ETH za ponad 6 milionów roszczeń od czasu jego uruchomienia. Możesz złożyć do 489 gwei na jedno roszczenie, ale kwota może się różnić.

Gdy gość złoży reklamację, otrzyma kupon na loterię, który może później zostać zamieniony na codzienną loterię, na której może zarobić od 0,005 do 0,015 ETH.

Witryna generuje większość ruchu, wyświetlając reklamy na każdej stronie swojej witryny, używając głównie MellowAds. Aby odebrać darmowe monety, wystarczy, że wyświetlisz reklamy za pomocą mechanizmu wyskakującego okienka lub otwierając inną kartę, gdy ją klikniemy lub zamkniemy.

Istnieje również program poleceń, w ramach którego otrzymujesz 20% za każde roszczenie dotyczące kranu osoby, do której się odnosisz.

Ethereumfaucet.info

To Kran Ethereum umożliwia zgłaszanie reklamacji co 60 minut. Wszystko, co musisz zrobić, to wpisać swój adres Ethereum i rozwiązać captcha na stronie. Będziesz musiał składać wniosek co najmniej raz na 30 dni, aby Twoje konto było nadal aktywne. Jeśli tego nie zrobisz, Twoje konto zostanie uznane za nieaktywne, a monety, które miałeś na koncie portfela, przepadną.

Według strony, możesz wytwarzać od 1000 gwei do 7000000 gwei: 1000 gwei (30%), 1800 gwei (65%), 5000 gwei (3%), 10000 gwei (1,9%), 70000 gwei (0,099%) ), 7000000 gwei (0,001%).

Speedup-Faucet


Speedup-Faucet jest jednym z najpopularniejszych baterii Ethereum w Internecie. Możesz również odebrać Bitcoin, Bitcoin Cash, Litecoin i Dogecoin tutaj. Witryna jest kranem rozwiązującym media, ale użytkownicy mogą również zarabiać gwei, grając w gry internetowe. Odwiedzający mogą złożyć wniosek w dowolnym momencie, z możliwością zdobycia ponad 60-110 tokenów i 10 tokenów za każde roszczenie. Masz również możliwość bezpośredniego połączenia swojego portfela Ethereum, aby otrzymać tam ETH.

Użytkownicy mogą również czerpać zyski i dodatkowe dochody, otrzymując premię za polecenie w wysokości 20% od każdej płatności.

Jeśli należysz do 10 najczęściej zgłaszających roszczenia tygodniowo, otrzymasz wynagrodzenie w postaci stałego procentu wszystkich roszczeń. Ten cotygodniowy system ma na celu zmotywowanie użytkowników do pozostania aktywnymi na kranie Ethereum.

Fire Faucet

Archiwa bez kategorii - Elitexplore

Fire Faucet została założona w 2018 roku, a strona umożliwia zarabianie wielu kryptowalut poza Ethereum, takich jak BTC, DOGE, DASH, DGB, TRX, XMR, LTC i ZEC. Licznik czasu jest ustawiony na zgłaszanie roszczeń co 30 minut. Stwórz darmowy Ether, wykonując captcha, rozwiązując media lub wykorzystując moc obliczeniową swojego komputera do wyszukiwania w przeglądarce. Odwiedzający mogą wykorzystać polecenia, aby zwiększyć saldo swojego konta o 20% swoich płatności, zachęcając nowych odwiedzających do zgłaszania roszczeń na kran.

Istnieją inne sposoby zarabiania darmowych monet, takie jak skróty, codzienne zadania, Offerwalls, Web Mining, Publisher Mining, CMD Mining, Daily Bonus, Activity Points and Rewards, Exchanger, Competition, Auto Claim Points (ACP) i Advertising.

Istnieje również funkcja automatycznego kranu, którą możesz włączyć, aby automatycznie odbierać monety na stronie. Program zgłasza roszczenia, gdy przeglądarka jest otwarta, i możesz ustawić funkcję automatycznego zgłaszania roszczeń tak, aby była aktywna, ile chcesz.

Możesz wypłacić środki bezpośrednio do swojego portfela lub do FaucetPay.io. Ten portfel z mikropłatami daje odsetki za przechowywanie monet przez długi czas.

Minimalna kwota wypłaty to 0,00400000 ETH, bez żadnych opłat.

Allcoins

Allcoins to kolejny kran z wieloma kryptowalutami, w którym możesz również zarobić Ethereum. Możesz odebrać raz na 4 minuty. Zarabianie gwei można uzyskać, wchodząc w interakcję z captchami lub innymi mediami, grając w gry lub eksplorując ETH w przeglądarce. Chociaż nie możesz wydobywać zbyt dużo w przeglądarce w porównaniu do zwykłego wydobywania, możesz dostosować ustawienia tak, aby działało w tle podczas wykonywania innych zadań.

Allcoins.pw posiada również funkcję automatycznego kranu, która umożliwia zbieranie kryptowalut bez żadnego wysiłku. Witryna zawiera różnorodne gry, w których można się dobrze bawić i robić gwei.

Jest to jeden z kranów Ethereum, który obsługuje większość monet, mając łącznie 29 zasobów cyfrowych. Średnio na jedno roszczenie można zgłosić około 7430 gwei. Dostępna jest opcja automatycznej obsługi wielu roszczeń, która umożliwia uruchomienie kranu na maksymalnie trzech różnych kryptowalutach jednocześnie.

Zarobione środki mogą zostać przelane bezpośrednio na portfel Ethereum lub mikro-portfel Faucetpay.io. Platforma obejmuje również dożywotni program poleceń, w którym możesz dokonać 25% skierowanych roszczeń.

Wniosek

W ten sposób dotarliśmy do końca naszej listy baterii Ethereum. Chociaż nie zarobisz tak dużo ETH, używając kranów, pozwoli ci to przyzwyczaić się do przesyłania kryptowalut z portfeli i zrozumieć, jak działają lepiej, bez konieczności kupowania monet na giełdach. Ponadto możesz się dobrze bawić, grając w gry na niektórych stronach.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map