To są najbardziej opłacalne baterie XRP w lipcu 2020 r

W dzisiejszym artykule wymienimy niektóre z najbardziej satysfakcjonujących baterii XRP, do których będzie można uzyskać dostęp i których będzie można używać w lipcu.

Witryny z kranami XRP umożliwiają użytkownikom bezpłatne zarabianie i zbieranie monet Ripple. Aby zarobić te monety, musisz wykonać proste zadania, takie jak klikanie reklam, rzucanie kostką, wypełnianie captcha, wypełnianie ankiety i inne rzeczy.

Pamiętaj, że każdy posiadany portfel XRP, który będziesz musiał połączyć z kranem, aby otrzymać środki, będzie wymagał wpłaty 20 XRP, aby aktywować portfel XRP..

Według danych CoinMarketCap, XRP ma aktualną wartość rynkową 0,176808 USD.

AdXRP

AdXRP to stosunkowo młoda firma, która rozpoczęła działalność w 2019 roku, prawdopodobnie z siedzibą w Rosji. Platforma umożliwia swoim współpracownikom reklamowym osiąganie zysków za pośrednictwem reklam PTC (pay to click) i Pay Per Surf. Dzięki temu użytkownicy mogą zarabiać XRP, przeglądając strony internetowe i klikając reklamy.

Podobnie jak inne baterie XRP, witryna umożliwia członkom zarabianie prowizji poprzez bezpośrednie lub pośrednie polecenia. AdXRP służy jako łącze między kupującymi a reklamodawcami płacącymi XRP tym, którzy przeglądają treści internetowe, głównie strony Bitcoin.

Przy stu satoshi na reklamę (0,00035000 XRP) i biorąc pod uwagę, że witryna zawiera około 55+ reklam dziennie, możesz zarobić prawie tysiące satoshi za kliknięcie. Użytkownicy mogą automatycznie surfować po różnych witrynach, które mogą mieć około 35000 satoshi na kliknięcie. Jeśli weźmiesz pod uwagę wszystkie strony i opcję autosurfingu, możesz zarobić około 0,5 XRP dziennie.

Pay To Click daje Ci dostęp do poleceń siedmiu członków, a także masz możliwość sprzedaży lub zakupu aktywnych poleceń.

Prowizja za polecenie wynosi 8%. Użytkownicy mogą wypłacić swoje zarobki z witryny po osiągnięciu minimalnego progu 0,5 XRP, a środki zostaną bezpośrednio przelane na Twój portfel.

Wywrotka XRPArcadeXRPArcade

Chociaż nie jest podobny do reszty naszych witryn z kranami XRP, The Wywrót aplikacja ze strony XRPArcade wydaje darmowe XRP za kierowanie ruchu na określoną stronę, tak jak robi to większość kranów.

Bot / aplikacja wywrotki korzysta z XRPtipbota firmy Wietse, a bot umożliwia użytkownikom szybkie i niskie opłaty dokonywanie wypłat XRP. Użytkownicy mogą zarobić 0,01 XRP, wchodząc na jedną stronę internetową i natychmiast wypłacając monety do swojego portfela.

Tipper może być używany przez właścicieli witryn, którzy chcą generować ruch na swojej stronie lub promować określoną stronę. Następnie ustalają sumę XRP przydzieloną dla końcówki, częstotliwość (raz na x minut / godzin) i zadanie, które należy wykonać.


Możesz kliknąć, aby odebrać raz na 24 godziny i ponownie odebrać napiwek w aplikacji Tipper.

XRPFaucet.Info

XRPFaucet.Info to jeden z najbardziej znanych kranów XRP, który płaci użytkownikom w XRP za niepoważne zadania.

Licznik czasu roszczenia jest ustawiony na 60 minut z następującymi wartościami procentowymi i zarobkami:

  • 30% użytkowników zarobi do 0,0015 XRP;
  • 65% użytkowników zarobi do 0,0016 XRP;
  • 3% użytkowników zarobi do 0,005 XRP;
  • 1,9% użytkowników zarobi do 0,01 XRP;
  • 0,099% otrzyma 0,07;
  • 0,001% użytkowników zarobi do 7 XRP.

Aby skorzystać z kranu, użytkownicy muszą połączyć swój adres portfela XRP i wypełnić captcha. Środki zostaną przelane bezpośrednio na ich portfel XRP. Przynajmniej jedno zgłoszenie należy złożyć raz na 30 dni, w przeciwnym razie witryna zamknie konto i przeniesie środki na inne zadania.

Strona główna witryny zawiera wszystkie ostatnie roszczenia dotyczące kranów, a także najbardziej aktywnych użytkowników platformy.

Queen Faucet XRP

Queen Faucet to kran z wieloma kryptowalutami, który umożliwia użytkownikom zarabianie nowych kryptowalut, w tym XRP, poprzez wykonywanie różnych zadań. Queen Faucet to jeden z najnowszych kranów XRP, więc nie ma o nim zbyt wiele w Internecie. Witryna obsługuje baterie BTC, BCH, BCN, DASH, DGB, DOGE, ETH, LSK, LTC, NEO, POT, PPC, STRAT, TRX, WAVES, ZEC i ADA.

Aby zgłaszać roszczenia w tej witrynie, musisz najpierw założyć konto ExpressCrypto. Roszczenia można składać co 5 minut, ze średnią nagrodą w wysokości 0,03 XRP za roszczenie lub około 641611 satoshi (0,0012 USD).

Jeśli zdecydujesz się udostępnić link polecający witryny, otrzymasz 10% prowizji za polecenie.

Evexrp

Evexrp.xyz to program do kryptowalut, w którym użytkownicy mogą grać w gry i wykonywać inne proste zadania oraz otrzymywać darmowe kryptowaluty. Według danych witryny Evexrp ma 53 923 zarejestrowanych użytkowników, 4 662 140 rozegranych gier i 4240,53063264 XRP wygranych przez użytkowników.

Użytkownicy, którzy nie lubią robić captcha, mają szczęście, ponieważ EveXRP ma tylko 2 banery reklamowe na stronie „roll”.

W kranie znajduje się rodzaj gry HiLo, w której musisz obstawić, jaki numer zostanie wyrzucony, iw zależności od uzyskanego wyniku, możesz zdobyć stałe nagrody, a jeśli masz szczęście, możesz nawet zdobyć nagrodę główną. Nagroda główna wynosi około 300 USD XRP.

Co więcej, dla ułatwienia, na stronie jest również funkcja automatycznego bota, która automatyzuje toczenie. Gra jest również uczciwa, co oznacza, że ​​szanse na wygraną zawsze będą wynosić 50/50.

Wyrzucisz liczbę z przedziału od 0 do 10000 i na podstawie tej liczby zarobisz mniej lub więcej XRP.

Licznik czasu dla jednego roszczenia lub rzutu jest ustawiony na jedną godzinę. Minimalny limit wypłaty wynosi 1 XRP z 0,001 XRP opłat za przelew wypłaty. Możesz zwiększyć swoje zarobki o 30%, kierując nowych użytkowników do witryny.

Wniosek

Chociaż jest to powtarzalne zadanie, roszczenie do kranów XRP jest dobrym sposobem na zarobienie kilku monet dla nowych entuzjastów kryptowalut, którzy chcą dowiedzieć się więcej o transakcjach XRP i korzystaniu z portfela.

Wyróżniony obraz: crypto-news-flash.com

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector