To są najbardziej opłacalne baterie XRP w sierpniu 2020 r

krany xrp

W dzisiejszym artykule krytycznie przyjrzymy się niektórym z najbardziej satysfakcjonujących kranów XRP, do których można uzyskać dostęp i które w pełni wykorzystać w sierpniu.

Ripple (XRP) po raz kolejny zajął trzecie miejsce wśród najcenniejszych aktywów kryptograficznych pod względem kapitalizacji rynkowej. Rosnąca popularność i ekspansja rynku kryptowalut przyciągnęła wiele osób – entuzjastów kryptowalut, inwestorów i użytkowników – do branży aktywów cyfrowych. Jedną z najłatwiejszych metod uzyskania dostępu do zasobów kryptograficznych, w tym Ripple, jest użycie kranu.

Baterie XRP to strony internetowe, które umożliwiają osobom fizycznym zarabianie darmowych monet XRP poprzez wykonywanie prostych zadań i czynności. Aby otrzymać darmowy XRP, strony te wymagają szeregu zadań, które można łatwo wykonać, takich jak wypełnianie ankiet, wypełnianie captcha, granie w różne gry, oglądanie różnych filmów lub potwierdzanie, że jesteś człowiekiem. Jedną z zalet korzystania z kranu Ripple jest to, że nie ma potrzeby korzystania z giełda kryptowalut aby uzyskać dostęp do zarobionych XRP.

Jeśli jednak chcesz mieć pełny dostęp i własność swojego bezpłatnego XRP, będziesz musiał posiadać portfel XRP. Użytkownicy baterii muszą połączyć adres portfela XRP z platformą, aby otrzymać zarobione środki. Portfele Ripple są dostępne w różnych typach, takich jak portfele programowe, portfele mobilne, portfele internetowe, portfele sprzętowe i portfele papierowe. Warto zauważyć, że portfele Ripple wymagają od użytkowników wpłacenia 20 XRP w celu aktywacji adresu portfela.

Według danych CoinMarketCap, w momencie pisania tego tekstu, Ripple kosztował 0,300075 USD.

Xcolander.com

XCOLANDER

Plik Xcolander kran jest jednym z najbardziej satysfakcjonujących sposobów zarabiania XRP przez użytkowników. Poza tym na stronie internetowej znajdują się krany dla wielu innych cyfrowych monet, takich jak Ethereum (ETH), Tron (TRX), Bitcoin (BTC), Bitcoin Cash (BCH), Litecoin (LTC), Stellar Lumen (XLM) i nie tylko . Aby otrzymać darmowe monety XRP, użytkownicy muszą kliknąć przycisk rolki – „zgłoś”. Liczba monet, które możesz zdobyć, zależy od liczby, którą rzucisz.

Użytkownicy mogą wygrać do 22,22 XRP, jeśli trafią szczęśliwą liczbę 10000. Ponadto mogą ubiegać się, grając co 15 minut, aby wygrać darmowe monety od 0,00002222 XRP do 22,22000000 XRP. Wypłata zarobków odbywa się za pośrednictwem CCBOX.IO przy użyciu klucza CCBOX, który zostanie powiązany z ich kontem Xcolander. Ponadto Xcolander ma kilka innych funkcji zarabiania XRP, w tym loterie i zakłady. Co ciekawe, za wypłatę zarobionych monet nie pobiera się opłaty.

Coinfaucet.io

Coinfaucet.io

Coinfaucet to świetny kanał i rozwiązanie dla tych, którzy chcą zarobić monety za pomocą kranu Ripple. Od momentu powstania w 2017 roku ta strona internetowa była wybitnym i popularnym kranem kryptograficznym ze względu na proste podejście do zarabiania XRP. Co godzinę użytkownicy platformy mogą otrzymać darmowe Ripple, grając w prostą grę. Co ciekawe, klikając przycisk można wygrać darmowe XRP o wartości do 300 $. Monety są natychmiast dodawane do Twojego portfela Ripple. W chwili pisania tego artykułu ponad 17,59 miliona XRP wygrało ponad 600 tysięcy zarejestrowanych użytkowników tego kranu.

Innym sposobem na zdobycie darmowego XRP na Coinfaucet jest śledzenie platformy w mediach społecznościowych, a dokładnie na Twitterze, w celu uzyskania bezpłatnych kodów promocyjnych. Kody te pozwalają użytkownikom uzyskać dodatkowe rolki bez czekania na obowiązkowy okres jednej godziny. To niezmiennie zwiększa szanse na wygranie większej ilości darmowego XRP.

Co więcej, ten kran ma unikalny, wysokiej jakości program polecający, dzięki któremu użytkownicy mogą zarobić więcej monet. Dzięki darmowemu Ripple mogą otrzymać 50 procent tego, co zarobią ich znajomi. Dlatego jeśli masz znajomych, którzy są entuzjastycznie nastawieni do rynku kryptowalut i są zainteresowani zarabianiem darmowego XRP, możesz zaprosić ich do rejestracji na platformie Coinfaucet. Gdy Twoi znajomi widzieli darmowy XRP przy użyciu tego kranu, w równym stopniu dostaniesz 50% tego, co robią, bez ograniczeń.


Warto wspomnieć, że użytkownicy mogą natychmiast wypłacić darmowe XRP do swoich portfeli Ripple po osiągnięciu lub uzyskaniu minimalnej kwoty wypłaty 1 XRP.

XRPfaucet.info

XRPfaucet to popularny kran Ripple, który pozwala użytkownikom zarabiać darmowe XRP co 60 minut, wypełniając lub wypełniając captcha i klikając przycisk „ROLL”. Użytkownicy mogą wygrać do 5 XRP co 60 minut. Ilość darmowego Ripple, które możesz otrzymać, będzie zależeć od liczby wyrzuconych. Roszczenia mogą być składane przez każdego użytkownika co godzinę, aby zarobić więcej darmowych monet. Wypłaty darmowego XRP z tego kranu można dokonać, gdy zgromadzisz do minimalnej kwoty wypłaty, która zostanie wysłana do portfela XRP połączonego z Twoim kontem.

AdXRP.cc

adxrp

AdXRP to kran Ripple, który umożliwia użytkownikom zarabianie darmowych XRP poprzez przeglądanie witryn internetowych. Platforma jest powiązana z reklamą, w której użytkownicy mogą zarabiać dzięki usługom reklamowym Pay to Click (PTC) i Pay to Surf (PTS). Dzięki ponad 77 lokalizacjom i 0,022300000 XRP dostępnym na platformie, użytkownicy mogą otrzymać darmowy XRP, wykonując proste zadania. Jako jedna z najbardziej wydajnych sieci reklamowych, platforma umożliwia użytkownikom zarabianie na przeglądaniu stron internetowych. Poza tym są w stanie uzyskać nawet 8% prowizji od poleconych. W związku z tym zarobki mogą być dokonywane poprzez bezpośrednie i pośrednie skierowania. W ten sposób mogą kupować bezpośrednie polecenia na całe życie lub sprzedawać bezpośrednie polecenia, aby zarabiać pieniądze. Użytkownicy mogą wypłacić zarobione XRP z tego kranu do swojego portfela XRP, gdy zgromadzą do minimalnej kwoty wypłaty 5 XRP.

Wniosek

Chociaż może to być powtarzalne zadanie, krany są doskonałymi narzędziami do zarabiania monet XRP, szczególnie dla nowych entuzjastów kryptowalut, którzy chcą dowiedzieć się więcej o transakcjach XRP i korzystaniu z portfela.

Wyróżniony obraz: quoteinspector.com

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector