Top 5 wybuchowych kryptowalut do kupienia po trzecim halvingu bitcoinów

kryptowaluty do kupienia

Trzeci halving Bitcoina miał miejsce w maju 2020 r. Zanim jednak zagłębimy się w kryptowaluty, aby kupić po ostatnim halvingu, zrozummy, dlaczego aktywa kryptograficzne mają świetlaną przyszłość jako inwestycja.

Tradycyjnie halving Bitcoina wiąże się z byczymi trendami obserwowanymi w całej przestrzeni kryptowalut. Ceny kryptowalut, podobnie jak innych towarów, są określane przez siły rynkowe podaży i popytu. Jeśli podaż spadnie, a popyt pozostanie na stałym poziomie, ceny powinny wzrosnąć.

Podczas ostatniego halvingu bitcoinów liczba nagród górników spadła z 12,5 do 6,25 bitcoinów. Według analityków rynku kryptowalut, wydarzenie to wywołało wzrostowy trend, a podaż ma wzrosnąć o 2,5% w 2020 r., Bloomberg wcześniej zgłoszone. Oczekuje się, że w 2021 r. Podaż wzrośnie o mniej niż 2%.

Mając to na uwadze, oto najlepsze kryptowaluty do kupienia po trzecim wydarzeniu halvingu Bitcoina.

Bitcoin (BTC)

earthnet.ne

Jeśli zastanawiasz się, czy Bitcoin (BTC) jest nadal wartościową inwestycją w 2020 roku, odpowiedź brzmi: „Tak!”

Bitcoin jest nadal liderem rynku i standardem wzorcowym, na podstawie którego oceniane jest każde pojawiające się krypto. Oto trzy dobre powody, dla których warto kupić BTC po halvingu.

Oczekuje się, że kryptowaluty wejdą do głównego nurtu, nie tylko na Wall Street. Bitcoin ma ograniczoną podaż w obiegu wynoszącą około 18 milionów monet. Oznacza to, że jego cena prawdopodobnie wzrośnie o znaczną marżę w przyszłości. Jego niedobór jest jednym z czynników, które podnoszą cenę Bitcoinów.

Ponadto BTC ma ogromną kapitalizację rynkową, ośmiokrotnie większą (121 miliardów dolarów) niż Ethereum, druga co do wielkości waluta cyfrowa. Bitcoin nadal może pochwalić się najwyższym dziennym wolumenem handlowym, co sprawia, że ​​jest on łatwiejszy do handlu.

Poza tym, gdy kryptowaluta zostanie zaakceptowana na całym świecie, regulacje zniszczą dużą część społeczności kryptowalut. Wiele tokenów oszustw zostanie wycofanych, dając miejsce i popyt na bardziej stabilne zasoby cyfrowe. Bitcoin to pionierska kryptowaluta i najbardziej zaufana w przestrzeni kryptowalut. To sprawia, że ​​jest to idealna inwestycja na rok 2020 i później.

Ripple (XRP)

currency.com

XRP firmy Ripple jest jednym z altcoinów, które mogą przynieść duże zyski w 2020 roku. Firma wykorzystuje technologię blockchain, aby ułatwić transfer pieniędzy między bankami a dostawcami usług płatniczych. Giełdy aktywów kryptograficznych i korporacje mogą również używać XRP do przesyłania pieniędzy na całym świecie. W związku z tym Ripple jest kluczową infrastrukturą stojącą za transgranicznymi płatnościami kryptograficznymi.

Ponieważ kryptowaluty zyskują coraz większą akceptację na całym świecie, Ripple wprowadza na rynek więcej klientów, w tym banki. Niedawne partnerstwo z Narodowym Bankiem Egiptu to tylko jeden przykład. W miarę jak coraz więcej banków i dostawców usług płatniczych dołącza do sieci Ripple, zapotrzebowanie będzie rosnąć. To ostatecznie podniesie cenę XRP.

Dash (DASH)

dash-kryptowalutacoinhashreporter.com


Kryptowaluta Dash okazała się głównym aktywem po krachu rynkowym wywołanym przez koronawirusa w marcu. Na dzień 26 marca zasób cyfrowy wzrósł o 65,20%. Dash obejmuje solidne podstawy i ogromne zaplecze techniczne. Ma również niską podaż w obiegu, co jest kluczowym czynnikiem do rozważenia przy inwestowaniu w kryptowalutę. Z zaledwie około 9,4 miliona monet w obiegu, Dash zajmuje 19 miejsce jako jedna z najlepszych kryptowalut na świecie, według CoinMarketCap.

Podstawowy żeton uwagi (BAT)

cryptobit.media

Para BAT do USD jest jedną z interesujących kryptowalut, które należy obserwować w 2020 roku. Oczekuje się, że ten zasób cyfrowy przyniesie duże zyski w oparciu o poprzednie trendy cenowe. Siła napędowa monety BAT jest dość prosta. Skupia się na branży reklamowej, która w obecnym składzie jest dość zepsuta i nieuporządkowana.

W branży reklamowej zachęty zarówno dla reklamodawców, jak i użytkowników nie są odpowiednio dzielone. Wydają się biegać w przeciwnych kierunkach. Reklamodawcy chcą, aby ich reklamy były oglądane, podczas gdy konsumenci chcą je pominąć.

BAT ma na celu dostosowanie branży reklamy cyfrowej, tak aby zachęty były dopasowane między reklamodawcami i konsumentami.

Aby osiągnąć ten cel, użytkownicy otrzymają płatność w BAT za oglądanie reklam cyfrowych w przeglądarce Brave, co oznacza, że ​​konsumenci będą zachęcani do oglądania reklam. Celem jest, aby więcej użytkowników oglądało reklamy, aby umożliwić reklamodawcom sprzedaż większej liczby ich produktów lub osiągnięcie świadomości marki. To pozycjonuje BAT jako inteligentny model biznesowy, którego wartość wzrośnie.

Poza tym, gdy kryptowaluty zmierzają do powszechnego przyjęcia przez konsumentów, ich popyt rośnie. Dash prawdopodobnie zyska większą przyczepność w oparciu o swój model kompensowania użytkowników. To sprawia, że ​​jest to jedna z wybuchowych krypt do kupienia w tym roku.

Monero (XRM)

Monerocrypto-news-flash.com

Monero (XRM) to kolejny obiecujący zasób cyfrowy do kupienia po trzecim halvingu Bitcoina. Monero jest wyjątkowe z trzech głównych powodów. Po pierwsze, obejmuje prywatność, która jest jedynym celem wynalazku kryptograficznego. XRM to najpopularniejsza na świecie moneta zapewniająca prywatność, której można używać do przeprowadzania anonimowych transakcji.

Jego funkcja braku możliwości śledzenia przyciąga wielu użytkowników, którzy chcieliby dokonywać transakcji bez interwencji stron trzecich. Po drugie, Monero ma niską podaż około 17 milionów monet. Oznacza to, że jest go mało, a jego popyt prawdopodobnie wzrośnie. Po trzecie, jego obecna dwucyfrowa cena wynosząca około 50 USD sprawia, że ​​jest to ugruntowany model inwestycji.

Końcowe przemyślenia

Ostatecznie jest to nasza lista najbardziej obiecujących kryptowalut do kupienia w tym roku, szczególnie po trzecim halvingu Bitcoina. Jak zwykle rynek kryptowalut pozostaje niestabilny, więc należy spodziewać się wahań w górę lub w dół aktywów. Zaleca się przeczytanie białej księgi, zweryfikowanie podaży w obiegu i przeanalizowanie trendów cenowych przed zakupem jakiegokolwiek zasobu cyfrowego.

Wyróżniony obraz: coinrevolution.com

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector