Dominacja Bitcoin wzrośnie o 70% w 2020 roku. Oto dlaczego.

  • Bitcoin (BTC) pod ręką, aby przekroczyć granicę 70% dominacji przed 2020 r., Gdy cena ustabilizuje się powyżej 7000 USD.
  • Wskaźniki techniczne sygnalizują wzrost do 8000 USD, ponieważ altcoiny wciąż przegrywają z najlepszą kryptowalutą.

Bitcoin (BTC) miał trudny tydzień, gdy cena spadła do 6400 USD, zanim nieoczekiwanie spadła powyżej 7000 USD, aby handlować po 7190 USD na głównych giełdach. Duży wzrost ceny BTC spowodował, że kapitalizacja rynkowa cyfrowej monety zbudowanej przez Satoshi wzrosła do 68,7%, w momencie pisania tego tekstu, gdy ETH, XRP, LTC i inne najlepsze altcoiny straciły na wartości w ciągu ostatnich 24 godzin. Obecnie, przy 61,7 miliardów dolarów, z całkowitej kapitalizacji rynkowej wynoszącej 190 miliardów dolarów, sezon alternatywny wydaje się odległą rzeczywistością, przynajmniej do 2020 roku..

Bitcoin ma złamać 70% dominację przed 2020 rokiem

Ponieważ wielu analityków przewidujących wyraźny obraz kierunku cen Bitcoin zostanie ujawniony w styczniu, obecny rynek przechyla się w kierunku zwyżkowego trendu. Kapitalizacja rynkowa Bitcoin wynosi 128,3 miliarda, co stanowi 68,32% całkowitej kapitalizacji rynkowej, przy stałym wzroście w ciągu ostatnich 3 miesięcy, co daje Bitcoinerom nadzieję na przekroczenie poziomu 70% w nadchodzących dniach po zakończeniu 2019 r..

Skok dominacji na rynku w ciągu ostatnich 48 godzin skumulował się ze zwiększoną zmiennością ceny BTC, ponieważ moneta wyprzedziła większość najlepszych kryptowalut – wzrosła o 10% w tym okresie, gdy ETH, XRP i Bitcoin Cash odnotowały niższe zyski w tym okresie.

Przełam ruch ceny eteru w stosunku do bitcoinów – obserwuj indeks dominacji bitcoinów! pic.twitter.com/UWQdKIq8rp

– pochylenie (@skewdotcom) 19 grudnia 2019 r

Słabe wyniki Ethereum przeciwko BTC w ciągu ostatniego tygodnia powodują wzrost dominacji BTC. Według Skew Markets cena Ethereum w stosunku do ceny Bitcoina spadła do 1,85%, ponieważ druga co do wielkości kryptowaluta przedłużyła okres strat do czwartego dnia z rzędu. Jest to najniższy punkt, na którym ETH / BTC handluje się od września, obecnie kosztuje 0,0177 BTC za ETH.

Czy BTC może osiągnąć 70% dominację w 2020 roku?

Podczas gdy 70% poziom dominacji został przekroczony jeszcze 5 września, BTC nie zdołał utrzymać tego poziomu i rok 2020 może ustąpić monecie, aby osiągnąć długoterminowy poziom powyżej poziomu 70%. Oto kilka powodów, dla których Bitcoin może przekroczyć główny poziom dominacji w 2020 roku.

BTC / USD celuje w 8000 USD, ponieważ altcoiny pozostają w tyle

Niejednoznaczność, w którym kierunku podąży BTC w nadchodzących dniach, wydaje się powoli ujawniać, gdy moneta testowała środkową wstęgę Bollingera na dziennych wykresach. Ścisk na pasmach sygnalizuje zbliżający się poważny ruch na parze. Czy BTC może osiągnąć 8000 USD na początku przyszłego roku?

Cóż, według Rekt Capital, przedsiębiorcy kryptowalutowego, oczekuje się, że cena BTC / USD spadnie w kierunku regionu 6500 USD, zanim jakikolwiek ruch do 8000 USD stanie się prawdopodobny.

$ BTC $ BTCUSD

Co za odbicie od niskiego cyklu#Bitcoin zebrał się prosto w obszar odrzucenia, opracowując przeciwko niemu serię niższych wysokich

BTC cieszyło się wzrostem o + 20% z ~ 6500 $ ostatnim razem, więc należy wziąć pod uwagę argument przemawiający za osłabieniem bazy popytu na poziomie 6,5 tys.#Crypto pic.twitter.com/z1ACkpGjdI

– Rekt Capital (@rektcapital) 19 grudnia 2019 r

Po nieudanym przełamaniu oporu klina niedźwiedzi, oczekuje się, że BTC / USD spadnie w kierunku poziomu wsparcia 6500 USD, ponieważ rosnące wolumeny sygnalizują zainteresowanie rynkiem. Krzyż powyżej oporu klina obudzi byki Bitcoin, od których oczekuje się, że pchną monetę w kierunku głównego oporu na poziomie 7900 USD i prawdopodobnie przetestują październikowe maksima na poziomie 10400 USD.

Upadający rynek altcoinów?

Podczas gdy bycze nastroje BTC podkreślają, dlaczego pionierska moneta przekroczy 70% dominację, śmierć rynku altcoinów dostarcza przekonujących dowodów. Po pierwsze, do 2019 r. Bitcoin dyktował rynek (tak jak to robił wcześniej, tylko trudniej) za pomocą zwyżkowych trendów na krypto za każdym razem wyprzedzając altcoiny. Czy naprawdę możliwy jest altseason, jeśli BTC będzie rosło szybciej?

Niezależnie od tego, do 2020 roku wiele tokenów straci swoją wartość, a ponieważ inwestorzy są uzależnieni od Bitcoina, oczekuje się, że odsetek tych inwestorów wybierze najlepszą monetę jako swoich inwestorów. To pokazuje ruch wartości z altcoinów do bitcoinów. Spowoduje to znaczny wzrost dominacji Bitcoina.

Jak dominujący może uzyskać BTC w 2020 roku? Podziel się swoimi przemyśleniami poniżej.  

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me