10 łatwych kroków, aby kupić Bitcoin z UPI w Indiach

System Unified Payment Interface (UPI) umożliwia natychmiastowe płatności mobilne i przelewy między bankami w Indiach. UPI została uruchomiona przez Narodową Korporację Indii, aby pomóc obywatelom w szybszym zakupie towarów i otwarciu systemu finansowego. Takie proste opcje płatności usprawniają kupowanie i sprzedawanie Bitcoinów (BTC) w zaludnionych Indiach, a giełdy stron trzecich, takie jak giełdy peer to peer (P2P), ułatwiają ten proces. 

UPI umożliwia bezpośrednie kupowanie i sprzedawanie BTC i chociaż nie jest to bezpośrednio w aplikacji, proces jest równie szybki. Kilka stron internetowych oferuje użytkownikom platformę do kupowania Bitcoinów za pomocą UPI w Indiach, ale w tym artykule skupiamy się na najtańszym i najwygodniejszym sposobie zakupu Bitcoinów za pomocą aplikacji mobilnych UPI, takich jak Google Pay, Phonepe, PayTM, BHIM itp..

W celu dywersyfikacji podano również listę innych giełd. 

Jak kupić Bitcoin za pomocą UPI w Indiach

Istnieje wiele opcji i giełd umożliwiających zakup Bitcoinów za pomocą UPI Transfer w Indiach. Giełdy peer to peer oferują najlepsze stawki i łatwość zakupu, jeśli jesteś nowym użytkownikiem Bitcoin. Jednak kilka giełd boryka się z wyzwaniami związanymi z wdrażaniem nowych użytkowników. Wybraliśmy Wymiana OKEX jako najlepsza giełda do wykorzystania przy zakupie Bitcoin za pomocą płatności mobilnych UPI. 

Inne czołowe globalne giełdy P2P to LocalBitcoins, Paxful i Remitano. 

Wymiana OKEX P2P – tania i wygodna

OKEx to światowej klasy giełda, która oferuje bezpieczną i wygodną bramę peer to peer (P2P) do kupowania Bitcoinów za pomocą rupii indyjskich podczas pobytu w Indiach. Masz trzy główne opcje kupowania za pomocą INR na Wymiana OKEX P2P – Płatności UPI, IMPS i przelewy bankowe. 

Dla handlowców to konto zapewni dostęp do jednego z najgłębszych rynków kryptograficznych płynności. W przypadku posiadaczy długoterminowych po zakupie możesz skorzystać z funkcji OKPiggybank, aby zarabiać odsetki od swoich zasobów, tak jak na koncie bankowym.

Kroki, aby kupić Bitcoin za pomocą UPI na OKEX

Krok 1: Otwórz nową kartę i przejdź do giełdy OKEX P2P główna strona główna

Upewnij się, że witryna jest autentyczny aby zapobiec próbom wyłudzenia informacji. Zaloguj sie na swoje konto OKEX. Jeśli nie masz konta, Zapisz się na jeden i przynajmniej zaliczenie KYC 1 (zajmuje to 1-2 minuty). 

Krok 2: Przejdź do strony handlu P2P.

Kliknij na “Kupić sprzedać” i wtedy “Handel P2P”Z podmenu i wybierz “Kup” opcja. 


OKEx P2PKliknij podmenu opcji „Handel P2P”

Krok 3: Wybierz „Rupie indyjskie (INR)” jako wybraną walutę i dodaj BTC jako opcję „Kup” z menu rozwijanego.

Na “Ilość” wybierz kartę INR jako wybór płatności z menu rozwijanego. Obecnie oferuje OKEX P2P trzy waluty płatności – także chiński juan (CNY) i dolar wietnamski (VND).

Kup Bitcoin za pomocą UPIWybierz INR jako preferowaną opcję

Krok 4: Na karcie „Typy płatności” dodaj UPI jako preferowaną opcję. 

Teraz kliknij “Zarządzanie” opcję w prawym górnym rogu strony głównej i wybierz „Ustawienia”. Na wynikowej stronie sprawdź, czy plik opcja płatności jest ustawiony na INR za pośrednictwem płatności mobilnych UPI i kliknij „Dodaj płatność”. 

Kup Bitcoin za pomocą UPIPostępuj zgodnie z instrukcjami, aby dodać opcję płatności

Krok 5: Na karcie „Typy płatności” dodaj UPI jako preferowaną opcję. 

Teraz kliknij “Zarządzanie” opcję w prawym górnym rogu strony głównej i wybierz „Ustawienia”. Na wynikowej stronie sprawdź, czy plik opcja płatności jest ustawiony na INR za pośrednictwem płatności mobilnych UPI i kliknij „Dodaj płatność”. 

OKEx P2pWybierz sprzedawcę BTC.

Uwaga: Lista sprzedawców bitcoinów pojawi się, gdy ustawisz „Typy płatności”I wybierz UPI jako opcję płatności. Jednak zachowaj ostrożność, z kim wchodzisz w transakcję. 

Jak bezpiecznie zainicjować transakcję

Oto jak bezpiecznie i bezpiecznie kupować BTC za pomocą płatności mobilnych UPI w Indiach. 

Krok 6: Wybierz zaufanego sprzedawcę, od którego chcesz kupić BTC i kliknij „Kup Bitcoin”.

W naszym przypadku wybierzemy „Punkaj” jako naszego zaufanego sprzedawcę i zainicjujemy transakcję. 

Krok 7: Wprowadź szczegóły transakcji 

Możesz wpisać ilość bitcoinów, które chcesz otrzymać lub kwotę INR, którą chcesz wymienić. Bezpośrednia konwersja zostanie wykonana bezpośrednio. Wybierz „UPI” jako preferowana opcja płatności zamiast „przelewu bankowego”. 

OKEX P2p

Wybierz „Kup BTC” aby przejść do następnej strony.

Krok 8: Potwierdź szczegóły transakcji płatności.

To jest najbardziej ważny krok. Na wynikowej stronie czek czy wszystko, w tym „Cena”, „Ilość BTC”, „Całkowita zapłacona kwota”, „Płatność” i „Opcje płatności”, jest poprawne.

kup bitcoin za pomocą UPIZakończ transakcję, przelewając kwotę na identyfikator UPI

Skrzynka wiadomości służy do kontaktowania się z użytkownikiem w sprawie dodatkowych wymagań dotyczących płatności lub sprawdzenia szczegółów płatności mobilnych „UPI” itp. 

Po zakończeniu płatności kliknij „Zapłaciłem, następny krok”. Potwierdź „Kwotę płatności” i „Nazwę odbiorcy płatności” i kliknij Płatny

Kontynuuj swoje transakcje w kolejnych krokach.

Krok 9: Sprawdź kolejność transakcji.

Po zakończeniu płatności otrzymasz wiadomość z numerem transakcji. Kliknij “Zamówienia”, Aby przeglądać stan zamówienia. 

Po zakończeniu zamówienie zostanie przeniesione z „W oczekiwaniu”Na stronę„Zakończony”. 

Krok 10: Sprawdź kartę Zasoby

Przejdź do „Moje aktywa” aby sprawdzić ilość BTC wysłanych przez sprzedawcę do Twojego portfela P2P. 

Zakończyłeś kupowanie BTC w Indiach za pomocą rupii za pośrednictwem systemu transferu mobilnego UPI. 

Kupowanie BTC za pomocą przelewów UPI w Indiach (inne giełdy P2P)

Jak wspomniano wcześniej, OKEX oferuje najtańszą i najwygodniejszą wymianę P2P na zakup BTC w Indiach, jednak inne giełdy P2P, takie jak LocalBitcoins, Paxful, WazirX itp., Oferują podobną usługę dla Hindusów.. 

Wniosek

Otóż ​​to! Jak łatwo kupić Bitcoin w Indiach za pomocą jednego z najbardziej znanych systemów płatności w kraju – UPI Transfer. Należy pamiętać, że OKEX nie pobiera żadnych opłat transakcyjnych od depozytów i transakcji BTC na platformie handlowej P2P. 

Zachowaj ostrożność przy wyborze partnera handlowego i wpisywaniu szczegółów płatności, ponieważ mały błąd może sprawić, że wygodny proces będzie nieco bałaganiarski. 

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector