10 najlepszych alternatywnych wartości rynkowych monet, które trzeba odwiedzić

Alternatywy kapitalizacji rynkowej monet

Coinmarketcap jest prawdopodobnie najbardziej znaną witryną do sprawdzania monet w dzisiejszej sferze kryptowalut. Dzięki zoptymalizowanym 24-godzinnym obrotom handlowym, rankingom kapitalizacji rynkowej kryptowalut, wykresom cen i innym funkcjom, coinmarketcap ugruntował swoją pozycję jako pomysłowego giganta w branży kryptowalut.

Ale mimo całej swojej siły pozorne nadmierne poleganie handlowców kryptowalut na jednym centrum danych repozytorium, które jest wysoce scentralizowane, może mieć spory udział w wadach. W 2018 roku CMC podjęło raczej niepopularną decyzję o usunięciu danych z notowań w Korei Południowej, ruch, który nadal jest obwiniany za krach cenowy, który nastąpił wkrótce potem.

Aby uniknąć takiego scenariusza, handlowcy kryptowalut szukają obecnie alternatywnych platform do sprawdzania monet. Na szczęście poniżej zebraliśmy dziesięć najlepszych alternatyw dla Coinmarketcap. Zaczynajmy.

1. CoinGecko

Coingecko

CoinGecko Założona przez grupę innowacyjnych ekspertów branżowych w 2014 roku, głównym celem CoinGecko jest zwiększenie przejrzystości w branży kryptograficznej.

Oprócz utrzymania najwyższego miejsca jako najbardziej przejrzystej platformy do sprawdzania monet, CoinGecko oferuje dodatkowe doskonałe cechy, takie jak doświadczenie w śledzeniu cen, silna kapitalizacja rynkowa i wolumeny handlowe. Oprócz tego śledzi również wskaźniki w łańcuchu, rozwój społeczności i inne ważne wydarzenia w świecie kryptowalut.

2. Coincodex

CoinCodex

Coincodex została założona w 2017 roku. Biorąc pod uwagę trudności, jakie napotykają nowi handlowcy w poruszaniu się po niektórych skomplikowanych żargonach w handlu kryptowalutami, Coincodex oferuje różne samouczki i przewodniki zawierające podstawowe informacje, które nowi handlowcy uznają za całkiem interesujące na początek ich podróż handlowa.

Kalendarz wskazujący aktywne i wkrótce uruchomione ICO to tylko niektóre z unikalnych funkcji, które Coincodex dodał na swojej platformie, aby umożliwić handlowcom badanie niektórych kluczowych analiz rynku kryptowalut.

Oprócz tego Coincodex ma rozszerzenie Android i Aplikacja na iOS. Możesz go użyć, aby spersonalizować swoje wrażenia na tej platformie. Oto niektóre z nich i ich kluczowe cechy.

Teczka


 • Utrzymuje udziały traderów w jednym miejscu w celu łatwego porównywania zmian cen
 • Synchronizuje się z aplikacją Coincodex dostępną dla użytkowników telefonów komórkowych z systemem iOS i Android

Lista do obejrzenia

 • Pozwala skupić się na jednym krypto, który najbardziej Cię interesuje.
 • Gdy moneta zostanie dodana do listy obserwowanych, jedno kliknięcie daje dostęp do wszystkiego, co chcesz zobaczyć

Alerty

 • Inwestorzy mogą ustawić alarm powiadomienia, aby poinformować, kiedy Twoja ulubiona kryptowaluta osiągnie określony z góry określony poziom.
 • Powiadomienie jest wysyłane za pośrednictwem poczty elektronicznej lub aplikacji mobilnej.

Przegląd rynku

 • Idealny do śledzenia wydajności głównego rynku kryptowalut.
 • Może śledzić całkowite wolumeny, kapitalizację rynkową kryptowalut i dominację Bitcoin w tym samym miejscu.

Kalkulator

 • Przydatne narzędzie, które pozwala obliczyć aktualny współczynnik konwersji między dowolnymi krypto i głównymi monetami, takimi jak Ethereum, Bitcoin lub waluty fiducjarne.

Widgety

 • Platforma zapewnia dostosowywalny widżet, który pozwala odwiedzającym zobaczyć, jak działają niektóre kryptowaluty w czasie rzeczywistym
 • To jest całkowicie bezpłatne i można je umieścić w swojej witrynie

Stabilne monety

 • Niezbędne narzędzie dla każdego inwestora, które pomoże Ci dokonać porównania głównych stabilnych monet według wolumenu obrotu, kapitalizacji rynkowej i ceny.
 • Ułatwia proces śledzenia stabilnych monet, które albo się stabilizują, jak i tych, które wykazują duże wahania cen.

3. OnchainFX

OkchainFX

Oprócz wszystkich standardowych funkcji oferowanych przez standardową platformę, takich jak 24-godzinne wolumeny handlowe i ruchy cen, podejście OnchainFX do danych kryptograficznych jest o jeden stopień wyższe. Na przykład witryna zawiera zintegrowane narzędzia, które umożliwiają handlowcom porównanie dwóch aktywów. Możesz również sprawdzić przyszłość rynkową swojej monety, której wartość zostanie ograniczona w 2050 r. Ostatnio OnchainFX wprowadził pole wyboru o nazwie Cena, jeśli znormalizowana podaż BTC. Jest to innowacyjna funkcja, która pozwoli handlowcom sprawdzać monety o cenie równej cenie Bitcoin.

Chociaż ilość informacji dostępnych na platformie może być nieco przytłaczająca dla początkujących użytkowników, informacje o monetach dostępne w witrynie zrobią wrażenie na każdym użytkowniku, gdy tylko się zatrzymają.

4. Cryptocampare

CryptoCompare

Założona w 2014 roku Cryptocompare była pionierem w zakresie dość interesujących funkcji, takich jak czaty na żywo i ceny monet na żywo. Platforma korzysta z analiz z ponad 65 serwisów wymiany kryptowalut, co ułatwia użytkownikom dokonanie szybszego wyboru w witrynie do handlu. Chociaż układ może być nieco rozczarowujący, wielu zgodzi się, że nadal jest stosunkowo łatwy w użyciu, zwłaszcza dla osób niezbyt obeznanych z technologią.

Mylący układ i ograniczona liczba wymienionych monet to tylko niektóre z wad platformy. Jednak handlowcy zainteresowani niektórymi z głównych monet uznają platformę za przydatną ze względu na mnóstwo przydatnych informacji dostępnych na jej temat.

5. Coinlib

Coinlib

Projekt Coinlib, wysoko oceniany za innowacyjne portfolio i funkcje śledzenia cen, ma zaimponować użytkownikom zainteresowanym szeroką gamą walut cyfrowych. Obecnie platforma korzysta z około 4680 walut. Początkujący uznają tę witrynę za bardzo przyjazną w porównaniu z innymi popularnymi witrynami pod względem szybkiej lokalizacji ceny monety, podaży i kapitalizacji rynkowej. Inne ekscytujące funkcje to alerty cenowe i wiadomości z rynku kryptowalut na żywo.

Coinlib może wyglądać jak inna witryna kryptograficzna zoptymalizowana pod kątem porównań. Mimo to spojrzenie krzyżowe ujawnia interesującą funkcję porównywania, która umożliwia użytkownikom porównanie maksymalnie czterech zasobów obok siebie. Na jednym wykresie. Jest dostępny w aplikacjach, do których mają dostęp użytkownicy systemów iOS i Android. Prosty projekt tej platformy i jej łatwość użytkowania zrobią wrażenie zarówno na doświadczonych, jak i początkujących traderach.

6. Coincap

Coincap

Założone w 2015 roku podejście CoinCap do zapewniania użytkownikom nieograniczonego dostępu do danych rynkowych w czasie rzeczywistym jest wyjątkowe. Pomimo zajętej strony głównej, odpowiednie funkcje, takie jak limity rynkowe, aktualne ceny, dostępna podaż monet, są całkowicie niezakłócone.

CoinCap umożliwia użytkownikom przeglądanie historycznych wykresów cen po prostu klikając ich ulubione monety. Ale być może tym, co najbardziej zainteresuje użytkowników, jest dostępność CoinCap API. Chociaż interfejs użytkownika platformy nie jest najbardziej atrakcyjny, użytkownicy znajdą różne unikalne, zoptymalizowane funkcje, które są nieocenione dla handlowca kryptowalut.

7. Coincheckup

Coincheckup

Coincheckup jest jedną z ostatnich platform, które dołączyły do ​​branży witryn sprawdzających monety, która została uruchomiona w 2017 r. Głównym celem platformy jest zwiększenie przejrzystości handlu kryptowalutami.

Mając to na uwadze, platforma zapewnia użytkownikom dogłębną analizę monet, które inwestorzy zamierzają kupić, śledzenie informacji, takich jak wolumen obrotu i wykresy cenowe, aby pomóc inwestorom w podejmowaniu decyzji, które są w pełni świadome..

Układ platformy ma na celu ułatwienie doświadczenia handlowego użytkownikom, którzy wolą łatwo dostępną analizę. Ponadto ranking na platformie odbywa się na podstawie szeregu różnych czynników, takich jak oferowany produkt, siła zespołu, szybkość reakcji zespołu na pytania, świadomość społeczności i zakres aktywnego rozwoju.

Dodatkowo wydajność algorytmu każdej monety jest oceniana na 5, aby zwiększyć przejrzystość. Chociaż mnóstwo analizy danych i ogromna ilość informacji może szybko wyłączyć, handlowcy szukający projektów kryptograficznych przed zainwestowaniem uznają platformę za raczej interesującą.

8. Monety na żywo

Oglądaj monety na żywo

Handlowcy, którzy wolą platformę z mnóstwem krytycznych danych kryptograficznych i łatwą w użyciu stroną śledzącą ze zoptymalizowanym interfejsem użytkownika, z pewnością uznają Live Coin Watch za pewny hit. Uruchomiona w 2017 roku platforma jest popularna w lidze znacznie starszych platform, prawdopodobnie ze względu na łatwość obsługi i przyjazną dla oka stronę główną.

Live Coin Watch pozwala użytkownikom śledzić wolumeny transakcji, ruchy cen, kapitalizację rynkową i podaż krążącej monety dla ponad 2000 walut. Użytkownicy, którzy wolą śledzić ruchy cen w różnych walutach fiducjarnych, uznają tę platformę za całkiem przydatną. Ponadto Live Coin Watch pozwala użytkownikom wybrać częstotliwość odświeżania danych witryny.

9. WorldCoinindex

WorldCoindex

Worldcoinindex to doskonała platforma do śledzenia cen, która zyskuje popularność zarówno wśród doświadczonych, jak i przyszłych inwestorów, między innymi ze względu na przyjazną dla użytkownika wizualną prezentację cen kryptowalut. Platforma oferuje informacje o cenach w czasie rzeczywistym oraz listę około 1500 kryptowalut.

Dzięki ponad 7000 rynków kryptograficznych, do których są podłączeni użytkownicy, platforma oferuje użytkownikom możliwość interakcji z ponad 100 witrynami wymiany kryptowalut. Dodatkowo, oprócz BTC, która jest domyślną walutą, z którą użytkownicy mogą handlować, Worldcoinindex oferuje dodatkowe 13 walut fiducjarnych, które pozwalają handlowcom na dokonywanie zakupów bezpośrednio, bez konieczności wcześniejszej konwersji walut fiducjarnych na BTC.

10. Coinpaprika

Coinpaprika

Coinpaprika to nowość na arenie sprawdzania monet, ale jej celownik jest mocno osadzony w kapsule. Chociaż inne istniejące i powstające strony internetowe odnotowują ograniczony wzrost z powodu malejącego ruchu w wyniku bessy, coinpaprika nieoczekiwanie utrzymuje dodatni wzrost od momentu uruchomienia..

W porównaniu z innymi popularnymi platformami, coinpaprika oferuje dodatkowe wskaźniki, które są związane z jej rosnącą popularnością. Wskaźniki te obejmują kalkulator wydobywczy i statystyki zatwierdzeń, które mają pomóc użytkownikom porównać kryptowaluty.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector