3 kryptowaluty o małej kapitalizacji do obejrzenia w 2019 roku

Weszliśmy teraz oficjalnie w najdłuższy rynek niedźwiedzi w historii kryptowalut. Tak, ostatni rok był bolesny dla zwolenników kryptowalut i prawda jest taka, że ​​wielu spakowało swoje torby i opuściło rynek dawno temu. Jednak nawet w tych warunkach testowych wiele projektów kryptograficznych nadal buduje i wzmacnia swoje podstawowe podstawy. Z drugiej strony, inni z pewnością borykali się z problemami, a niektórzy ogłaszali masowe zwolnienia swoich pracowników i skąpe pasy startowe z powodu złego zarządzania finansami..

W tej chwili identyfikacja najbardziej obiecujących projektów kryptograficznych nigdy nie była tak ważna. W końcu wydaje się prawdopodobne, że silne projekty to   

Więc jakie kryptowaluty o małej kapitalizacji mamy na naszej liście obserwowanych w 2019 roku? Total Crypto ujawnia swoje trzy najlepsze typy i wyjaśnia, dlaczego warto je monitorować pod radarem.

# 1 Nimiq

Rynki kryptowalut są pełne projektów tworzących systemy płatności i których tokeny mają służyć jako waluty. Pomimo, że Bitcoin istnieje od 10 lat, najbardziej znany system płatności kryptograficznych jest nadal udoskonalany i wymaga jeszcze większej akceptacji, aby można go było uznać za magazyn wartości lub środek wymiany. To otworzyło drzwi dla wielu kryptowalut, aby zapewnić alternatywny system płatności dla Bitcoin.

Nimiq jest jednym z tych alternatywnych systemów płatności, a ich natywny token NIM jest obsługiwany w ekosystemie. To, co odróżnia Nimiq od innych systemów płatności, to nacisk zespołu na łatwość obsługi i prostotę. 

Inną interesującą rzeczą dotyczącą Nimiq jest to, że jest to pierwszy blockchain oparty na przeglądarce. Oznacza to, że każdy użytkownik może połączyć się z łańcuchem bloków bez pobierania jakiegokolwiek oprogramowania. Oznacza to, że ekosystem Nimiq nie wymaga instalacji, „po prostu działa”, a użytkownicy mogą cieszyć się tą wygodą bez narażania odporności na cenzurę.

# 2 Własne (CHX)

Czy wiesz, że koszt utrzymania notowań giełdowych na alternatywnym rynku inwestycyjnym w Wielkiej Brytanii wynosi ponad 290 000 USD rocznie? To dużo pieniędzy, aby wejść na najmniejszą giełdę w Wielkiej Brytanii i jest to główny powód, dla którego średnie firmy i startupy pozostają firmami prywatnymi. Okazuje się, że zbieranie pieniędzy tradycyjnymi metodami wiąże się z zapłaceniem wygórowanej kwoty za wejście na giełdę lub przyjęciem przez założycieli każdej transakcji, jaką mogą uzyskać od inwestorów venture capital (często niekorzystna)..

Platformy do wydawania tokenów bezpieczeństwa, takie jak Posiadać zaoferować spółkom alternatywę dla tradycyjnego IPO i umożliwić publiczny obrót ich kapitałem za ułamek ceny tradycyjnego wejścia na giełdę. Korzyścią dla zwolenników STO jest to, że mogą uzyskać dostęp do niektórych wyjątkowo obiecujących firm na wczesnym etapie rozwoju.

Przypadek użycia tokena CHX Own jest nieco inny niż w przypadku innych platform STO. Tak, nadal jest używany przez firmy na platformie do pozyskiwania finansowania. Jednak firmy, które chcą uruchomić swoje STO na własnej platformie, muszą wyjść na rynek i kupić tokeny CHX o wartości 1% funduszy, które chcą zebrać, które są następnie blokowane. Mechanizm ten został opracowany w celu podniesienia jakości notowań firm na platformie Own. 

# 3 Modum

Zarządzanie i śledzenie łańcucha dostaw to prawdopodobnie jedne z najbardziej praktycznych zastosowań technologii blockchain w świecie rzeczywistym. W tej dziedzinie nie ma wątpliwości, że VeChain jest liderem pod względem liczby partnerstw i popularności. Jednak jedynym problemem jest to, że Vechain jest już dobrze znany i można go już sklasyfikować jako kryptowalutę o dużej lub średniej kapitalizacji. Ci, którzy szukają bardziej dynamicznej gry w łańcuchu dostaw, będą musieli szukać gdzie indziej. I tu pojawia się kryptowaluta taka jak Modum.

W skrócie, Modum to gra w łańcuchu dostaw, która integruje urządzenia sensoryczne i inteligentne kontrakty w jeden ujednolicony system. Celem systemu jest zapewnienie usługi śledzenia danych w czasie rzeczywistym, która jest również odporna na manipulacje i której nie można złamać. Częścią tego systemu jest funkcja o nazwie MODSense, która jest rejestratorem temperatury i daje użytkownikowi możliwość monitorowania temperatury przesyłki lub otrzymywania ostrzeżeń w przypadku przekroczenia określonego progu temperatury.  

Na co więc jest ukierunkowany system Modum? Cóż, szwajcarska firma koncentruje się na przemyśle farmaceutycznym i zapewnia, że ​​transport produktów farmaceutycznych jest zgodny z przepisami UE. Obecnie duża branża farmaceutyczna to ogromny przemysł, a łańcuch dostaw firmy Modum jest dostosowany do rozwiązywania wyjątkowych problemów tej niszy. Jednak zakres istnieje, aby rozszerzyć się na inne rynki. Na przykład łatwo psujący się łańcuch dostaw żywności mógłby również skorzystać na rozwiązaniach takich jak MODSense.

Modum jest prawdopodobnie jedną z bardziej interesujących gier łańcucha dostaw blockchain typu small cap. Z pewnością jest skierowany na skoncentrowany rynek i jest dobrze przygotowany do realizacji. Rzeczywiście, duży przemysł farmaceutyczny stanowi 30% rocznego eksportu Szwajcarii i jest domem dla dużych graczy z branży, takich jak Roche i Novartis. Ta kryptowaluta o małej kapitalizacji z pewnością znajduje się na naszej liście obserwowanych na rok 2019 i później.

Ostatnie słowo

Rynki kryptowalut są pełne innowacji i zespołów próbujących zakłócić działanie całych sektorów. Oczywiście istnieje wiele innych wartościowych projektów, o których nie wspomniano w tym artykule. Otwarta i szczera prawda jest taka, że ​​nikt tak naprawdę nie wie, jaka przyszłość czeka rynek kryptowalut. Być może wszyscy marnujemy czas lub okażemy się wczesnymi pionierami w kolejnym przełomowym ruchu technologicznym.

Powinieneś być świadomy tego, że listy obserwowanych kryptowalut powinny być po prostu używane jako narzędzie do przecinania ponad 2000 kryptowalut i pomagania w identyfikowaniu projektów, nad którymi warto przeprowadzić dalsze badania.   

Ujawnienie: Autor posiada NIM & Modum w swoim portfolio i jest wynagradzany w ramach długoterminowego niezależnego doradztwa Nimiq. Tego artykułu nie należy traktować jako porady inwestycyjnej. Zawsze rób własne badania.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me