5 najlepszych pożyczek kryptowalutowych na 2020 rok

Istnieją fantastyczne strony z pożyczkami kryptowalutowymi, które pozwalają zarobić monetę dzięki oprocentowaniu pożyczek. Alternatywnie, jeśli potrzebujesz gotówki lub aktywów kryptograficznych do handlu, strony te mogą również pożyczyć Ci zabezpieczenie o niskim oprocentowaniu pożyczka kryptograficzna żebyś zaczął.

Te platformy pożyczkowe szybko stały się nowym sposobem dla inwestorów, funduszy hedgingowych, osób niebędących bankami i kopaczy kryptowalut, aby wykorzystać swoje aktywa i wspierać pomysły biznesowe. 

Platformy te ułatwiają instytucjonalne pożyczanie walut cyfrowych, generując dużą płynność dla działalności handlowej. Bez wiedzy wielu sprzedawców detalicznych usługi te są chlebem powszednim tych najlepszych brokerów. 

Jakie są zalety pożyczek kryptograficznych?

Platformy mają również wiele zalet dla drobnego inwestora kryptowalutowego. Obejmują one;

  • Źródło kredytu, w przeciwieństwie do tradycyjnych banków, nie wymaga sprawdzania zdolności kredytowej. Pożyczki kryptograficzne są zabezpieczone cyfrowym zabezpieczeniem, a Twoja czytelność jest podyktowana wiarygodnością online
  • Platformy te zapewniają szybkie usługi pożyczkowe niż te oferowane przez tradycyjnych pożyczkodawców
  • Możesz zarobić pasywny dochód z tych sieci pożyczkowych, czekając na hossy
  • Pożyczki mają niższe oprocentowanie w porównaniu z tradycyjnymi bankami

Jakie są najlepsze platformy pożyczek kryptograficznych?

YouHodler

Jak wyżej, YouHodler jest dostawcą usług pożyczkowych wspieranych przez kryptowaluty z różnicą. Nie tylko pozwalają użytkownikom na wykorzystanie ich zasobów kryptograficznych, umożliwiając natychmiastową konwersję na USD lub euro za pomocą krótkoterminowej pożyczki, która przyciąga zaledwie 2,5 procent odsetek, ale ma również wyraźnie wysoki stosunek wartości kredytu do wartości wynoszący 85 procent. To najwyższy wynik w kosmosie. Jednocześnie przyjmuje jako zabezpieczenie płynne kryptowaluty, takie jak BTC, ETH, BCH, LTC, XLM, BAT i XRP. Wszystkie te monety są przechowywane w zimnych magazynach, nigdy w wrażliwych, gorących portfelach z automatyczną konwersją za pośrednictwem partnerów. W YouHodler atrakcyjne jest to, że zatwierdzenie pożyczki jest szybkie. Z drugiej strony nie ma czeków na karty kredytowe, a po przejściu przelew gotówkowy jest niemal natychmiastowy, niezależnie od pory dnia. Gotówka jest zabezpieczona na kontach Swiss Bank, a wszystkie przelewy, wpłaty i wypłaty są zgodne z obowiązującymi przepisami.

YouHodler oferuje trzy rodzaje pożyczek, z których każdy różni się okresem utrzymywania. Pożyczka na 8 dni przyciąga co najmniej 2,5%, podczas gdy 60-dniowa i 182-dniowa może przyciągać pożyczki o różnym oprocentowaniu od 2,5% do 13%. Ostatecznie stawki te spadną wraz ze wzrostem liczby użytkowników.

Nexo

Nexo jest odnoszącym sukcesy pożyczkodawcą kryptowalut od momentu powstania w 2017 roku. Startup wydał dotychczas ponad 700 milionów dolarów w kryptowalutach dla ponad 200 000 pożyczkobiorców. Te pożyczki są teraz dostępne dla transakcji w usłudze Mastercard platformy. Usługa wykorzystuje wyrocznie do potwierdzenia zabezpieczenia kredytów przed rozliczeniem transakcji fiducjarnych. Firma z siedzibą w Europie rozszerza swoje usługi na Azję i Stany Zjednoczone przed końcem 2019 roku.

Firma prowadzi również usługę Instant Crypto Credit Line, którą można wykorzystać do pożyczenia pod różne kryptowaluty. Możesz także użyć Nexo, aby zarobić dobre odsetki od gotówki i stablecoinów. Startup współpracuje z Chainalysis, firmą śledczą zajmującą się blockchainem, aby upewnić się, że nie zajmuje się źle zdobytymi tokenami. 

BlockFi

Firma jest wspierana przez niektórych z najbardziej aktywnych inwestorów na Wall Street, w tym Devonshire Investors, spółkę zależną Fidelity. BlockFi pożycza gotówkę inwestorom kryptowalutowym i pomimo zmienności rynku firma znacznie się rozwinęła, pozyskując ponad 10 milionów dolarów kredytu.  

Jego pożyczki mają niski wskaźnik APR wynoszący 4,5 procent i mogą dać 10 milionów dolarów w pożyczkach kryptograficznych. Niskie stopy procentowe są doskonałą zachętą dla pożyczkobiorców, którzy z kolei zapewniają pożyczkodawcy większą płynność. BlockFi przechowuje swoje aktywa w Gemini, zewnętrznym funduszu powierniczym i powierniku, który nie rejestruje włamań ani strat aktywów klientów. 


Celsius Network

Ta platforma pożyczek typu peer-to-peer przekroczyła poziom depozytów w postaci monet o wartości 300 milionów dolarów w ciągu ostatniego roku. Komunikat prasowy pokazuje, że firma pozyskała ponad 2,2 miliarda dolarów na pożyczkach kryptograficznych również w ubiegłym roku. Platforma, zapowiadana jako jeden z najszybciej rozwijających się pożyczkodawców, udzieliła ponad 160000 pożyczek kryptograficznych i przekazała inwestorom ponad 3 miliony dolarów odsetek.

Firma nie pobiera żadnych opłat za wpłatę, wypłatę, transakcję, inicjację ani przedterminowe wypowiedzenie. Pozwala również na zdeponowanie wielu aktywów i nie ma również minimalnej kwoty depozytu. Firma nie oferuje ubezpieczenia aktywów na swoich platformach.

Nebeus

Jeśli szukasz platformy finansowej, która oferuje usługi związane z kryptowalutą, Nebeus jest uważany za jeden z najlepszych wyborów dzisiaj. Ta konkretna platforma zapewnia możliwość zarabiania gotówki (USD, GBP, EUR) bez konieczności handlu lub sprzedaży kryptowaluty lub aktywów kryptograficznych.

W przypadku klientów Nebeus pożyczka zabezpieczona kryptowalutą pozwoli ci uzyskać szybką gotówkę, z ETH i BTC jako zabezpieczeniem. Otrzymasz pożyczki o dwóch wartościach, a mianowicie 65% i 80%. Wiadomo, że Nebeus zapewnia najszybsze pożyczka zabezpieczona kryptowalutą proces na dzisiejszym rynku.

Możesz zarobić do 8,25% RRSO; odsetki wypłacane są w euro. Dzięki opcji „Natychmiastowa wypłata odsetek” klienci mogą przelać odsetki na swoje konta bankowe w dowolnym momencie. Domyślnie odsetki wpłacane są co miesiąc.

Do przesyłania pieniędzy z Twojego Nebeusa portfel kryptowalut do Twojej karty bankowej, Nebeus to szybki wybór; ta opcja jest dostępna w ponad 150 krajach na całym świecie.

Za pomocą karty debetowej / kredytowej możesz również szybko kupić ETH i BTC oraz wymienić krypto na zwykłą gotówkę w ciągu kilku minut każdego dnia.

Wniosek

Długoterminowe inwestycje na rynku kryptowalut nie są dla osób o słabych nerwach. Ekstremalna zmienność na rynku wystarczy, by przyprawić o zawrót głowy. Niemniej jednak istnieją nowe produkty z cyfrową walutą, które złagodzą stres związany z HODLowaniem kryptowalut przez wiele miesięcy.

 

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map