Brokerzy kryptowalut, którym możesz zaufać

Jeśli chcesz po raz pierwszy zainwestować w aktywa kryptowalutowe, najłatwiej i najbezpieczniej jest to zrobić za pośrednictwem brokera kryptowalut. Broker kryptowalut ułatwia proces zakupu kryptowaluty, zapewniając bezpieczne, niezawodne miejsce, w którym można to zrobić.

Na rynku jest wiele do wyboru, ale istnieje duże zróżnicowanie pod względem oferowanych przez nie poziomów bezpieczeństwa i możliwości handlowych, jakie dają swoim użytkownikom. Na tej stronie omówimy najbezpieczniejszych brokerów w branży kryptowalut, abyś wiedział, których używać.

Dlaczego bezpieczeństwo jest ważne, jeśli chodzi o brokerów?

Podobnie jak bank, zawsze powinieneś szukać najbezpieczniejszego brokera bitcoin, jakiego możesz. Dzieje się tak, ponieważ podobnie jak bank, broker kryptowalutowy będzie opiekował się aktywami, które mogą być wyceniane w setkach, a nawet tysiącach. W związku z tym ostatnią rzeczą, jakiej chcesz doświadczyć, jest zalogowanie się pewnego dnia do swojego brokera kryptowalut, aby dowiedzieć się, że wszystkie Twoje aktywa zostały skradzione.

Niestety, tylko w ciągu ostatnich 12 miesięcy było na to kilka przykładów. W niektórych przypadkach aktywa zostały wymienione. W innych ich handlowcy stracili znaczne sumy. Może się to zdarzyć nawet u najbezpieczniejszych brokerów, ale prawdopodobieństwo takiego zdarzenia jest znacznie mniejsze. Najlepszą radą, jaką możemy ci dać, jest skorzystanie z portfela kryptowalut, ponieważ są one znacznie bardziej w pełni zabezpieczone pod względem bezpieczeństwa. Jednak znalezienie jednego z najbezpieczniejszych brokerów bitcoinów to przynajmniej dobry początek.

Top 5 bezpiecznych brokerów kryptowalut

Dlatego pojawia się pytanie, którzy są najbezpieczniejszymi brokerami kryptowalut? Cóż, w tej sekcji przygotowaliśmy listę tych, które naszym zdaniem mają najlepsze środki bezpieczeństwa i osiągnięcia w branży.

eToro

eToro jest prawdopodobnie najbardziej rozpoznawalną marką w branży pośrednictwa w kryptowalutach. Początkowo specjalizował się w Bitcoin CFD, platforma znacznie rozszerzyła swoją działalność i oferuje różne sposoby handluj aktywami kryptowalutowymi.

Możesz przeczytać wyczerpujące Recenzja eToro tutaj na Cryptimi.

Jednym z powodów, dla których dotarli do miejsca, w którym się znajdują, są surowe środki bezpieczeństwa, które uczyniły z nich wypróbowaną i zaufaną platformę dla inwestorów. Wykorzystanie zapór ogniowych i szyfrowanie danych jest jednym ze sposobów ich realizacji, podczas gdy uwierzytelnianie dwuskładnikowe („2FA”) zapewnia bezpieczeństwo kont na pasach i szelkach. Ponadto podlegają regulacjom najwyższych organów finansowych i cieszą się renomą w branży.

ILORAZ INTELIGENCJI opcja

IQ Option to wielokrotnie nagradzany broker kryptowalutowy, który jest uważany za jednego z najbezpieczniejszych brokerów na rynku. Oprócz zapewnienia ścisłej procedury KYC podczas wdrażania i umożliwienia Ci uczynienia konta tak prywatnym, jak chcesz, regularnie dostarczają handlowcom poradniki na temat wszystkich rzeczy – w tym bezpieczeństwa. One również oferują uwierzytelnianie dwuskładnikowe wśród innych ustawień bezpieczeństwa konta, które zapewniają, że Twoje dane osobowe i zasoby nigdy nie zostaną naruszone. 40000000 zarejestrowanych użytkowników może zaświadczyć o ich wiarygodności, którą gwarantuje CySEC (Cypryjska Komisja Papierów Wartościowych i Giełd) oraz FSA (Urząd ds.Usług Finansowych Seszeli), które je regulują i licencjonują.

Plus500


Ta brytyjska firma oferuje traderom wybór ponad 2000 instrumentów finansowych. To firma, w której się specjalizuje Bitcoin CFD i otrzymali na to pozwolenie dzięki licencji wydanej przez British Financial Regulator (FCA). Ujawniają wszystkie swoje dane finansowe i są spółką notowaną na giełdzie londyńskiej. W związku z tym wszystko, co dzieje się za kulisami na ich platformie, jest publicznie dostępne, więc możesz mieć pewność, że nic się nie dzieje.

Zgodnie z zasadami dotyczącymi pieniędzy klientów Urzędu Nadzoru Finansowego, wszystkie fundusze użytkowników są przechowywane oddzielnie od firm, więc Twoje środki są zawsze chronione, niezależnie od tego, co stanie się z samym brokerem. Dzięki temu osiągnęli jedne z najwyższych ocen użytkowników zarówno w Google Play, jak iw Apple App Store.

XTB

XTB oferuje cztery licencje: FCA (Wielka Brytania), CySec (Cypr), KNF (Polska), IFSC (Belize) i ma biura na całym świecie. To ich pierwsza gwarancja bezpieczeństwa, ponieważ są dobrze monitorowani i mają fizyczny byt, do którego mogą wracać. Korzystają również z bezpiecznego połączenia SSL i mają poparcie celebrytów od Madsa Mikkelsona, aby jeszcze bardziej zwiększyć wiarygodność ich marki.

Coinmama

Coinmama to jeden z najstarszych brokerów kryptowalut w branży, a fakt, że przetrwali próbę czasu, jest pierwszym wskaźnikiem, że są wiarygodni, ponieważ zostali wypróbowani i zaufali im już tysiące użytkowników. Chociaż oferują one szybką weryfikację, która zajmuje zaledwie kilka minut, zapewnia to ochronę przed oszustwami i bezpieczeństwo Twojego konta. Obiecują najwyższe standardy bezpieczeństwa i prywatności i to jest dokładnie to, co od nich otrzymujesz.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector