Emerge DeFi ma na celu uporządkowanie zdecentralizowanych finansów poprzez skupienie się na kluczowej infrastrukturze

Branża DeFi rozwija się skokowo, ale nadal jest podatna na indywidualne niedociągnięcia. Przy niewielkim skupieniu się na ubezpieczeniach, audytach i sprawdzaniu przeszłości, branża ulegnie stagnacji. Emerge DeFi jest tutaj, aby świadczyć wszystkie te usługi.

Obecne wady DeFi

Wydaje się, że większość zdecentralizowanych platform finansowych i usług podlega tym samym pułapkom. Złożenie działającego inteligentnego kodu kontraktu jest prostą częścią, ale ochrona użytkowników wymaga innego podejścia. Brakuje wystarczającej koncentracji na ubezpieczeniach, audytach, sprawdzaniu przeszłości lub usługach startera dla nowych tokenów.

Budowa tej infrastruktury ma kluczowe znaczenie dla dalszego rozwoju ruchu DeFi. Jeśli użytkownicy nie będą mogli skorzystać z ubezpieczenia, będą nadal tracić fundusze na skutek kradzieży, włamań i problemów z inteligentnym kodem. Tak było przez cały 2020 rok zbyt wiele incydentów tego rodzaju. Deweloperzy nie są w stanie przewidzieć wszystkich możliwych wyników, ale projekty wymagają pewnych środków odwoławczych dla użytkowników, których dotyczy problem. Niestety dzisiaj tak nie jest.   

Znalezienie odpowiedniego rozwiązania

Emergi DeFi to projekt skupiający się na długoterminowej stabilności zdecentralizowanych finansów, a nie na korzyściach osobistych. Jest to wszechstronna platforma, która służy różnym celom, z których wszystkie mają na celu zapoczątkowanie nowej generacji rozwiązań Defi. 

Token Launchpad i promocja

Nowe projekty DeFi często tworzą swój token – podejście, w którym często brakuje koordynacji lub zachęt. Emerge DeFi oferuje rozwiązanie dla influencerów, przedsiębiorców i zespołów, które chcą uruchomić token. Budowanie zdecentralizowanej marki finansowej stwarza wiele przeszkód, z których wszystkie wymagają określonego podejścia, aby je pokonać.

Jeśli chodzi o aspekt sprzedaży tokenów, Emerge DeFi wprowadza wiele opcji dostosowywania. Niezależnie od tego, czy ktoś chce zablokować płynność, czy przeprowadzić weryfikację KYC, prezentacja aury pewności jest kluczowa dla każdego uruchomienia tokena. 

Przyciąganie wpływowych osób jest podstawowym aspektem prowadzenia udanej sprzedaży tokenów. Jednak wpływowi nie lubią mieć do czynienia z anonimowymi zespołami. W branży DeFi większość grup programistów nie ujawnia swojej tożsamości. Emerge DeFi może przeprowadzić weryfikację KYC w tle, aby określić, czy dany projekt jest godny zaufania. 

Ubezpieczenie & Audyty są konieczne

Ze względu na przejrzysty charakter inteligentnych kontraktów DeFi każdy może przejrzeć kod. Zrozumienie charakteru tych umów jest jednak ponad stopniem wynagrodzenia większości ludzi. Z tego powodu projekty muszą przejść audyt kodu przed wydaniem platformy. Nie dzieje się to jednak wystarczająco dokładnie, jak powinno. 

To samo dotyczy ubezpieczenia, aspektu, który prawie nie istnieje na scenie DeFi. Jeden z nielicznych ubezpieczycieli – Cover Protocol – niedawno został zhakowany. Wyraźny znak, że trzeba coś zrobić inaczej i raczej wcześniej niż później. Emerge DeFi oferuje rozwiązania w zakresie ubezpieczeń i audytu, aby zapewnić, że przyszłe projekty nie będą cierpieć z powodu tych niepowodzeń. 

Wiosenne porządki w zdecentralizowanych finansach


Ponieważ sezon wiosenny zbliża się wielkimi krokami, nadszedł czas, aby posprzątać dzisiejszy „bałagan” w zdecentralizowanych finansach. Obecnie istnieje zbyt wiele niezabezpieczonych, niezbadanych i nieubezpieczonych projektów, z których każdy może kosztować użytkowników pieniądze. Biorąc pod uwagę liczbę hacków i oszustw mających miejsce w tej branży, Defi traci legitymację w zastraszającym tempie. 

Posiadanie kompletnego rozwiązania jest niezbędnym pierwszym krokiem. Technologia Blockchain pozwala na innowacyjne pomysły i koncepcje, ale nie może się rozwijać bez odpowiedniej infrastruktury i narzędzi. Branża ta to nie tylko marketing, sprzedaż, public relations i sprzedaż tokeny. Bez infrastruktury technicznej niezbędnej do audytu i ubezpieczeń zdecentralizowane finansowanie nigdy nie uzyska szerszego zastosowania. 

Jeśli zdecentralizowane finanse chcą być traktowane poważnie, muszą zapewniać taki sam poziom spokoju i bezpieczeństwa, jak tradycyjne finanse. Dziś branża nie jest jeszcze do tego zdolna. Rozwiązania takie jak Emerge DeFi mogą zmienić narrację, ale wciąż mają wszystko do udowodnienia. 

Wniosek

Obecnie zdecentralizowane finansowanie koncentruje się głównie na uprawie plonów i spekulacji. Aby przejść na wyższy poziom i zagrozić scentralizowanym finansom, konieczne jest inne podejście. Skoncentrowanie się na bezpieczeństwie, odpowiedzialności, audytowalności i ubezpieczeniu jest konieczne, aby osiągnąć ten następny poziom. Dopóki te elementy składowe i infrastruktura nie zostaną wdrożone, DeFi będzie miało niewielki lub żaden główny nurt atrakcyjności. 

Rozwiązania takie jak Emerge DeFi podkreślają potrzebę długoterminowego myślenia, a nie skupiania się na krótkoterminowych rozwiązaniach i zyskach. Legitymizacja zdecentralizowanych finansów będzie wymagać dużo czasu i wysiłku. Branża kryptowalut zyskuje uznanie dopiero teraz, po prawie dziesięciu latach nauki. Społeczności i zespoły muszą dobrze wykorzystać te lekcje, aby przyspieszyć przyjęcie DeFi. 

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map