Gdzie doświadczyć handlu demonstracyjnego: rozgrzewka Crypto przed grą

Handel demo pozwala początkującym inwestorom na poznanie zasad w symulowanym środowisku bez narażania kapitału początkowego.

Handel na rynku kryptowalut z powodzeniem wymaga znacznej ilości umiejętności, koncentracji i, co najważniejsze, doświadczenia. Niestety, zdobywanie doświadczenia zazwyczaj wiąże się z pierwszym skokiem w głowę i nauką na własny rachunek. Straty ponoszone przez nowych traderów są największe w tym okresie, kiedy ich wiedza techniczna i podstawowa jest najmniejsza.

Oto pięć platform, które ułatwiają nowicjuszom handel na rynku kryptowalut dzięki wykorzystaniu handlu demo. Daje to możliwość handlu przy użyciu konta fikcyjnego, na którym prawdziwe fundusze nie są zagrożone.

5 najlepszych platform handlowych w wersji demonstracyjnej

BitMEX

BitMEX oferuje również handel demo, oprócz oferowania handlu natychmiastowego, lewarowanego i wieczystego na ośmiu różnych kryptowalutach. Wersja demonstracyjna BitMEX w BitMEX Testnet wymaga, aby użytkownicy rejestrowali się za pomocą oddzielnego konta, ale gdy już znajdą się w środku, mają dostęp do większości peryferyjnych pomocy handlowych BitMEX, w tym długiej historii szczegółowych, szczegółowych zagłębień w najbardziej niepewne aspekty handel na rynku kryptowalut. 

Po rejestracji użytkownicy otrzymują fundusze w wersji demonstracyjnej 0.01 XBT – symbolu giełdowego BitMEX dla Bitcoin. Płynność i ceny w sieci testowej mogą różnić się od danych na giełdzie na żywo, ale nie można ponieść żadnych rzeczywistych strat i jest to przydatny sposób, aby szybko przyzwyczaić się do działania platformy.

eToro

Po zarejestrowaniu się w eToro, użytkownicy mogą uzyskać dostęp do natychmiastowego wirtualnego salda w USD, za pomocą którego mogą wykonywać transakcje demonstracyjne w środowisku praktycznym. Na eToro inwestorzy mają dostęp do różnych rynków i instrumentów finansowych, takich jak pary walutowe, fundusze ETF, kontrakty CFD i towary. 

Podczas gdy inwestorzy demonstracyjni uzyskują dostęp do zestawu danych eToro i narzędzi analizy rynku, niektóre funkcje pozostają ograniczone do momentu, gdy użytkownicy zasilą swoje konta prawdziwą walutą. eToro oferuje również handel kopiowaniem, w którym użytkownicy mogą skorzystać z mądrości doświadczonych traderów, wybierając opcję automatycznej emulacji swoich transakcji.

Bingbon

Gdy nowy użytkownik zarejestruje się w Bingbon, ich portfel wymiany jest automatycznie wypełniany nagrodą w wysokości 100 000 VST (wirtualnych USD). Każdy token reprezentuje jednego dolara amerykańskiego i jest rodzimą walutą demo platformy handlowej Bingbon. 

Aby rozpocząć handel demo, po prostu wybierz walutę VST w portfelu wymiany za pomocą menu rozwijanego. Wszystkie transakcje z wykorzystaniem VST odbywają się w środowisku wirtualnym i pozwalają użytkownikom ćwiczyć handel instrumentami pochodnymi, poznawać interfejs użytkownika i testować nowe strategie handlowe.

Bingbon ma obecnie dostępnych do handlu dwanaście zasobów cyfrowych, w tym Bitcoin, Ethereum, XRP, Chainlink, Cardano i większość głównych monet. Oprócz kryptowalut, Bingbon oferuje również dostęp do FOREX, towarów i innych popularnych instrumentów w handlu finansowym, w tym S&P 500, NASDAQ-100, DJIA i Nikkei 225, a także kopiowanie.

Handel demo na Bingbon może być używany w parze z narzędziami analizy wizualnej Trading View, umożliwiając użytkownikom szczegółowe wykresy i wykresy strategii handlowych. Interfejs użytkownika jest kompatybilny z siedmioma różnymi językami, w tym angielskim, chińskim i rosyjskim.


Altcoin Fantasy

Altcoin Fantasy’s podejście do handlu demo polega na tym, że nowi rejestrujący otrzymują bezpłatną wirtualną walutę do wykorzystania w jednym z regularnych konkursów handlowych, które odbywają się stale. Zachęty w postaci nagród bonusowych i różnych konkursów utrzymują zainteresowanie traderów, jednocześnie ucząc się, jak działa handel kryptowalutami, dodając unikalny spin przy użyciu symulowanego handlu demo.

Altcoin Fantasy oferuje bogactwo informacji istotnych dla nowych graczy w postaci filmów edukacyjnych, artykułów i raportów o trendach monet. Ponieważ jest to symulowane środowisko handlowe, użytkownicy mogą wybierać spośród ponad 1400 różnych monet i tokenów z całego świata kryptowalut. Jak zawsze, handel demo jest czysto edukacyjny lub w tym przypadku dla zabawy i nie powoduje żadnych strat dla użytkownika.

Bitsgap

Bitsgap oferuje szeroką gamę przydatnych narzędzi handlowych dla nowych i doświadczonych traderów, w tym handel demo. Nowi rejestrujący otrzymują 1 fałszywy bitcoin, którego mogą używać jako środków do ćwiczeń w wielu popularnych scenariuszach handlowych w symulowanym środowisku Bitsgap.

Darmowe konto handlowe Bitsgap jest ważne przez 14 dni, zanim użytkownicy zostaną poproszeni o zarejestrowanie się w jednym z dwóch dostępnych modeli subskrypcji. Podstawowa subskrypcja kosztuje 19 USD miesięcznie i ogranicza użytkowników do miesięcznego limitu handlowego wynoszącego 25 000 USD. Konto pro kosztuje 110 $ / miesiąc, a limit handlowy jest nieograniczony bez ograniczeń.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map