ICO są pozostawione w popiele. Kolejne są tokeny narzędziowe zabezpieczone pieniędzmi. [DYCO]

Inwestorzy detaliczni nigdy nie uzyskają dostępu do zmieniających życie możliwości kapitału podwyższonego ryzyka w przedsięwzięciach kapitałowych. Kapitał wysokiego ryzyka oferuje niezrównane możliwości tworzenia bogactwa. Coraz częściej jednak, gdy kolejna wielka firma ogłosi IPO, największe zyski byłyby już osiągnięte.

Zyski od 100x do 1000x są w rundach VC na wczesnym etapie, a nie w pierwszej ofercie publicznej.

Wczesne rundy akcji dobrych spółek nie są dostępne dla inwestorów detalicznych.

Inwestorzy indywidualni mają dostęp do puli wczesnych akcji odrzuconych przez fundusze VC, głównych aniołów biznesu i inwestorów instytucjonalnych. Inwestorzy detaliczni, tacy jak ty i ja, pozostają z odrzuceniami VC.

Śmieci.

Czym różniły się ICO?

Najwcześniejsza sprzedaż tokenów, datowana przed 2017 rokiem, przyniosła inwestorom detalicznym bogactwo zwrotów w skali od 100x do 1000x, a nawet więcej.

Ale pojawia się pytanie – dlaczego te wielkie możliwości nie zostały pochłonięte przez VC, znanych aniołów i instytucje?

Ci platynowi inwestorzy w dużej mierze unikają tokenów. W związku z tym, podczas gdy inwestorzy detaliczni mogą uczestniczyć tylko w wczesnym kapitale akcyjnym tylko na poziomie śmieciowym, mogą uczestniczyć zarówno w sprzedaży dobrych, jak i tandetnych tokenów..

Jednak ze względu na sukces wczesnej sprzedaży tokenów, w latach 2017-18 nastąpił ogromny wzrost sprzedaży tokenów absolutnie śmieciowych. Wybieranie dobrych okazji było równoznaczne z dostrzeżeniem igły w stogu siana. Oszuści, projekty bez rynku / dopasowania produktów lub po prostu niekompetentne zespoły zdołały zebrać kapitał. Ostatecznie większości inwestorów nie zostało nic, jak to miało miejsce w przypadku finansowania społecznościowego w formie akcji.

Pył osiadł

W obecnych następstwach manii ICO z lat 2017-18 finansowanie sprzedaży tokenów w większości wyschło, ale zainteresowanie kapitałowym finansowaniem społecznościowym w niewytłumaczalny sposób nadal rośnie..

Co więcej, media niemalże zapewniły, że ludzie rozpoznają kryptowaluty jako olej z węża. W rezultacie kapitałowe finansowanie społecznościowe nadal znajduje nowe ofiary, podczas gdy nawet wysokiej jakości oferty tokenów są nieoprocentowane. Problemem jest nie że ludzie nie są zainteresowani inwestycjami na wczesnym etapie. Problem w tym, że obecne ramy, w których prowadzona jest sprzedaż tokenów, są zepsute.

ICO nie działają, ponieważ,


 • Brak odpowiedzialności w zespole
 • Brak środków bezpieczeństwa dla inwestorów

Dotyczy to również IEO, które również nie nakładają żadnej odpowiedzialności na zespół i nie oferują żadnych środków bezpieczeństwa dla inwestorów.

Niezależnie od tego apetyt na inwestycje w tokeny na wczesnym etapie nie powinien być pomijany, a zamiast tego należy go wspierać ze względu na możliwości, jakie oferuje inwestorom detalicznym. Niezadowolenie rynku z obecnych ram sprzedaży tokenów jest uzasadnione, zrozumiałe i racjonalne. Stąd potrzeba nowej struktury sprzedaży tokenów: Dynamical Coin Offering.

Co to jest oferta dynamicznych monet (DYCO)

Sprzedaż tokenów, która się powiedzie, albo kupujący token odzyskają swoje pieniądze.

DYCO to pierwsza tokenowa okazja inwestycyjna na pierwszym etapie, która tworzy dolną cenę na rynku wtórnym, oferując w ten sposób ujemną ochronę inwestorom bez ograniczania ich zysków. Pociąga również do odpowiedzialności wystawcę tokena, nie zmieniając tokena w zabezpieczenie.

Co więcej, chociaż jest obecnie przeznaczony do sprzedaży tokenów, jego konsekwencje można łatwo rozszerzyć nawet na kapitałowe finansowanie społecznościowe.

Jak działa DYCO?

Dynamiczna oferta monet emituje tokeny użytkowe zabezpieczone pieniędzmi. 80% środków zebranych w DYCO jest odkładanych na odkupienie tokenów wszystkich posiadaczy, jeśli są niezadowoleni z zakupu tokenów.

To daje wszystkim żetonom DYCO cenę minimalną.

Cena minimalna wynosi 0,8x ceny sprzedaży. Wartość spekulacyjna i wartość użytkowa tego tokena są dodawane na szczycie tej ceny minimalnej. Odkup tokenów odbywa się 9, 12 i 16 miesięcy po zdarzeniu wygenerowania tokena.

 • W 9 miesiącu 25% tokenów jest zwracanych
 • W 12 miesiącu 37,5% tokenów jest zwracanych
 • W 16 miesiącu 37,5 tokenów zostaje zwróconych

Ta oś czasu ma kluczowe znaczenie, ponieważ daje zespołowi kluczowy czas na udowodnienie wykonalności rozwoju. Każda data odkupu jest więc kamieniem milowym, w którym należy ocenić wyniki. 

 • Jeśli zespołowi nie powiodło się dobrze, posiadacze żądają odkupu.
 • Jeśli token działa słabo na wszystkich 3 kamieniach milowych, posiadacze żądają odkupu.
 • Jeśli zespół nie jest przejrzysty, posiadacze żądają odkupu.

Można ubiegać się o odkup wszystko sprzedał tokeny, eliminując w ten sposób projekt. Z drugiej strony, jeśli zespół osiąga dobre wyniki, co byłoby odzwierciedlone w aprecjacji tokenów przed nadejściem każdego kamienia milowego, posiadacze nie będą musieli ubiegać się o zwrot, a tym samym odblokować część środków odłożonych na odkupienie zamiast tego być używane do skalowania rozwoju.

Ważne cechy DYCO

A. Token Burns

W DYCO tylko zakupione tokeny krążą do ostatniej daty wykupu. Oznacza to, że projekt przechodzi przez 16 miesięcy bez inflacji.

Zamiast tego za każdym razem, gdy przeprowadzany jest odkup, zwrócone tokeny są spalane.

Mechanizm ten zapewnia, że ​​wszelkie tokeny osób, którym brakuje wiary w rozwój, mogą opuścić swoją pozycję, aż ostatecznie jedynymi posiadaczami będą prawdziwie wierzący w projekt.

Oznacza to, że oczekuje się, że DYCO będą miały deflacyjną podaż netto. Oznacza to również, że zespoły, które nie są przejrzyste, oddalają się od swojego planu działania lub po prostu okazują się niekompetentne, w końcu muszą odkupić całą krążącą podaż, eliminując w ten sposób token (i projekt).

B. Lustro Flip

Ponieważ każdy token można ubiegać się o odkup za 80% pieniędzy zapłaconych za niego podczas DYCO, każdy token jest obsługiwany przez ścianę cenową na rynku wtórnym.

Oznacza to, że jeśli cena tokena na giełdach kiedykolwiek spadnie poniżej 0,8x, tokeny można kupić w celu odkupienia w celu uzyskania zysku bez ryzyka. To jest lustrzane odbicie: uczestnicy DYCO mogą zarabiać pieniądze, jeśli token jest w górę lub w dół.

Na przykład:

Załóżmy, że 10 tokenów jest sprzedawanych po 1 $ każdy. Jeśli te tokeny zaczną handlować na giełdzie po 0,5 USD za każdy, można je kupić i zażądać zwrotu w wysokości 0,8 USD za token, co pozwala na arbitraż w postaci 0,3 USD za token bez ryzyka.

Mirror Flip & Wizualizacja rynku wtórnego

C. Niesamowity rynek wtórny

Biorąc pod uwagę, że każdy token ma cenę minimalną, uczestnicy rynku wtórnego mają motywację do uczestniczenia w płynności tego tokena. Rynek wtórny obejmie:

 • Handlowcy arbitrażowi
 • FOMO Traders
 • Uczestnicy DYCO
 • Handlowcy kierujący się podstawami

Handlowcy korzystający z arbitrażu przyłączą się, aby zaoferować płynność tokenom, które spadają głęboko poniżej ceny minimalnej, ponieważ wiedzą, że uczestnicy DYCO ostatecznie będą chcieli tego, aby zyski były wolne od ryzyka.

DYCO ma wbudowane daty, w których można oczekiwać, że tokeny zostaną odkupione i spalone. Zmniejsza to podaż, jednocześnie oddając świeży kapitał w ręce rynku wtórnego. Takie wydarzenia w przeszłości powodowały wzrost liczby traderów napędzanych przez FOMO. Sami uczestnicy DYCO będą gotowi do ubiegania się o zyski bez ryzyka dzięki odbiciom lustrzanym.

Wprowadzenie nowej ery sprzedaży tokenów

Sukces lub zwrot pieniędzy to ramy sprzedaży tokenów w ramach dynamicznych ofert monet.

Inwestorzy detaliczni mogą uzyskać dostęp do możliwości generowania bogactwa, jakie oferują inwestycje na wczesnym etapie, mając jednocześnie ochronę przed wadami, bez ograniczania potencjału wzrostu. Jednocześnie mają prawo decydować, czy rozwój może być kontynuowany, czy też nie, dając tym samym potężne prawa do pociągania zespołów do odpowiedzialności bez przekształcania tokena w zabezpieczenie.

Pierwszy projekt wykorzystujący dynamiczną ofertę monet zostanie ogłoszony w maju

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector