Jak kupić Bitcoin za pomocą PayPal?

Z biegiem czasu staje się coraz bardziej jasne, że bitcoin to bardzo lukratywna inwestycja. Odkąd czytasz ten artykuł, prawdopodobnie myślałeś już o inwestycji w kryptowaluty. Niemniej jednak, kupując bitcoin po raz pierwszy, dobrze jest zdecydować się na tradycyjne metody bankowe, które pozwalają bezpośrednio zamienić fiat w kryptowalutę. Najszybszym, najłatwiejszym i najbardziej dostępnym sposobem na to jest kupowanie bitcoinów za pomocą kart kredytowych. Jednak ci, którzy chcą dodatkowego spokoju i bezpieczeństwa podczas wkraczania w nowy świat finansów, mogą chcieć kupić bitcoiny za pośrednictwem PayPal.

Dzięki 20-letniemu doświadczeniu w transakcjach online oraz dodatkowym ubezpieczeniom i zabezpieczeniom jest idealnym towarzyszem do wkroczenia w ten nieznany świat, o którym możesz nie wiedzieć zbyt wiele, dlatego możesz chcieć zachować ostrożność. Problem polega jednak na tym, że ta opcja drastycznie ogranicza twoje wybory, ponieważ niewiele giełd kryptowalut akceptuje tę metodę płatności. I tu właśnie wkraczamy: stworzyliśmy listę najlepszych miejsc do kupowania bitcoinów za pośrednictwem PayPal, tak abyś zrobić wybierz tę opcję, możesz wybrać przynajmniej jedną z kilku wypróbowanych i zaufanych platform.

eToro

eToro to wielopłaszczyznowa usługa wymiany, która umożliwia kupowanie wielu różnych opcji inwestycyjnych, w tym akcji, towarów, forex i oczywiście kryptowalut. Możesz znaleźć szczegółową recenzję tutaj na Cryptimi. Jeśli chodzi o handel kryptowalutami, strona umożliwia kupowanie bitcoinów za pośrednictwem PayPal za pośrednictwem ich usługi, dzięki czemu możesz oderwać się od ziemi i wpłacić w dowolnym miejscu od 50 do 10000 USD miesięcznie, co jest wystarczające dla inwestora po raz pierwszy.

To powinno ci zacząć, ale problem z ich usługami polega na tym, że nie możesz sprzedać tych bitcoinów, które nabyłeś bezpośrednio na ich stronie internetowej, więc będziesz musiał przenieść je w inne miejsce, aby kontynuować handel po ich zakupie. Jeśli Twój plan dotyczy HODL, to eToro nadal może służyć temu celowi, ale nadal pozwala ci odsprzedać je w późniejszym terminie w zamian za waluty fiducjarne.

Paxful

Paxful działa jako platforma handlowa peer-to-peer. Zasadniczo oznacza to, że działa jako pośrednik między tobą, osobą, która chce kupić bitcoin, a kimś, kto chce sprzedać bitcoiny. Prowadzi kompleksową politykę użytkownika, co oznacza, że ​​każdy z dowolnego regionu może uzyskać do niego dostęp i korzystać z jego usług do kupowania i sprzedawania bitcoinów za pośrednictwem PayPal. Oznacza to, że gdziekolwiek to czytasz, możesz już zalogować się i z łatwością korzystać z zalet ich usług.

Po zarejestrowaniu się w ich usłudze i zweryfikowaniu konta, usługa jest bardzo prosta i po prostu rejestrujesz swoje konto PayPal w ich witrynie, a następnie przeglądasz ich usługi w poszukiwaniu wymienionych sprzedawców, aż znajdziesz odpowiedni dla siebie. W tym momencie korzyści naprawdę świecą, ponieważ dołączysz do czatu ze sprzedawcą, z którym możesz negocjować ceny. Gdy transakcja zostanie rozstrzygnięta, kupujący wypuści bitcoiny, które będą trzymane przez Paxful przez pół godziny, upewniając się, że nie dojdzie do nielegalnej gry. Masz ten czas, aby uregulować płatność przez Paypal, która jest bezpłatna od Pax i oferuje 256-bitowe szyfrowanie SSL w celu zapewnienia bezpieczeństwa.

LocalBitcoins

Jest to kolejna usługa handlu bitcoinami typu peer to peer, która pozwala łączyć się z innymi użytkownikami w Twojej okolicy, a następnie kupować bezpośrednio od ludzi, w przeciwieństwie do kupowania ich z zewnętrznej platformy wymiany. W rzeczywistości jest to jedna z najstarszych i najbardziej sprawdzonych i zaufanych usług w świecie kryptowalut, nie wspominając o tym, że dla większości jej usług jest całkowicie bezpłatna.

Ze względu na charakter LocalBitcoin oferuje opcję zakupu bitcoinów za pośrednictwem PayPal, a także opcję zakupu Ripple, Ethereum i wielu innych najlepszych tokenów bezpośrednio z konta PayPal. Naszym zdaniem LocalBitcoins byłyby idealnym wyborem dla inwestorów po raz pierwszy dzięki wszystkim powodom, które wymieniliśmy powyżej oraz najlepszej na rynku opcji zakupu bitcoinów za pomocą PayPal.


To tylko 3 z najlepszych giełd kryptowalut, które są idealnie najlepsze na początek, ale nadal możesz sprawdzić pełne lista najlepszych giełd kryptowalut aby wybrać właściwą, gdzie z łatwością kupisz bitcoiny przez Paypal i już dziś rozpocznij swoją karierę handlową bitcoinami!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector