Jak uruchomić własną giełdę!

Od kilku lat wirtualne waluty, takie jak Bitcoin, są ważnym narzędziem inwestycyjnym dla inwestorów indywidualnych. Zmienność kryptowalut oferuje handlowcom kryptowalut wiele możliwości handlowych. W ten sposób waluty cyfrowe stają się coraz bardziej popularne w strategiach handlowych tych, którzy chcą zdywersyfikować swoje portfele i poprawić swoje wyniki handlowe..

Obecnie istnieją dwie metody zarabiania na rynku kryptowalut:

 • Kupuj kryptowaluty na platformie wymiany, aby przechowywać je w portfelu kryptowalut online lub offline
 • Handluj tymi aktywami finansowymi za pośrednictwem kontraktów CFD bezpośrednio na platformie handlowej

Jednym z głównych problemów w 2019 r. Było pojawienie się zdecentralizowanego finansowania (DeFi), nowego rodzaju finansowania realizowanego w protokołach bez zaufania („trustless”) bez pośredników finansowych.

Obecnie użytkownicy kryptowalut na całym świecie mogą korzystać z tradycyjnych usług finansowych, takich jak kredyty, pożyczki, handel i inwestycje w zdecentralizowany i przejrzysty sposób. Wszystko, czego potrzebujesz, to połączenie internetowe i portfel kryptowalut.

Oczekuje się, że w 2020 roku ten nowy segment rynku będzie się nadal rozwijał.

Zdecentralizowane finanse

DeFi powstało, aby zrewolucjonizować sposób dokonywania płatności, dając więcej wolności, zarządzania i bezpieczeństwa ludności świata (Zdjęcie: Medium / Vladislav Shabanov)

Powstanie DeFi

Bitcoin był pierwszą implementacją DeFi. Umożliwił użytkownikom przeprowadzanie transakcji finansowych z innymi osobami bez pośredników finansowych w erze cyfrowej. Bitcoin i criptomoedas były pierwszą falą DeFi. Druga fala była napędzana przez łańcuch bloków DeFi, Ethereum, dodając kolejną warstwę do jego programowalnego łańcucha bloków. Teraz, na początku 2020 roku, ludzie (i firmy) mogą zawierać umowy, udzielać, negocjować, inwestować, zabezpieczać i przechowywać krypto kryptowalutę „bez zaufania” dzięki rosnącej liczbie aplikacji DeFi w sieci Ethereum. Według danych zebranych przez DeFi Pulse, ekwiwalent eterowy protokołów DeFi w dolarach amerykańskich wzrósł z 293 mln USD w styczniu do ponad 687 mln USD na koniec grudnia 2019 r. Wykorzystanie tego wskaźnika jako odniesienia do oszacowania wartości rynku DeFi widzimy, że sektor ten eksplodował w 2019 roku, rosnąc o ponad 130%.

Dlaczego warto handlować kryptowalutami za pomocą kontraktów CFD?

W przeciwieństwie do platform wymiany kryptowalut, które umożliwiają wymianę euro na kryptowaluty, które możesz przechowywać w wirtualnym portfelu tak długo, jak chcesz, korzyści z handlu kryptowalutami za pomocą kontraktów CFD są większe, szczególnie dla tych, którzy chcą skorzystać z szybkich zmian cen.

Ale czym tak czy owak jest CFD?

Kontrakt CFD, kontrakt na różnicę w języku angielskim lub kontrakt na różnicę w języku francuskim, to rodzaj produktu pochodnego. Jest to zatem instrument finansowy, którego wycena zależy od innego instrumentu zwanego „instrumentem bazowym”. Korzystając z kontraktu CFD, nigdy nie jesteś właścicielem instrumentu bazowego. Inwestujesz tylko w zmianę ceny między otwarciem a zamknięciem kontraktu.

Korzyści z handlu kryptowalutami za pośrednictwem kontraktów CFD


 • Bycze i niedźwiedzie inwestycje – zarabiaj wykorzystując wzrost, ale także spadek cen kryptowalut
 • Dźwignia finansowa – Skorzystaj z handlu na marginesie i dźwigni, która zwiększa Twoją ekspozycję na rynku
 • Wysoka zmienność – jak najlepiej wykorzystaj zmienność rynku kryptowalut
 • Lepsza płynność – uzyskaj lepsze ceny i krótsze czasy transakcji, co pozwoli Ci zwiększyć wydajność dzięki lepszej płynności
 • Brak przechowywania kryptowalut – unikaj ryzyka utraty, kradzieży i cyberataków związanych z przechowywaniem kryptowalut w portfelu, ponieważ nie posiadasz tokenów za pomocą kontraktów CFD
 • Elastyczne godziny handlu – handel na rynku 24-godzinnym
 • Regulowane i bezpieczne środowisko – korzystaj z bezpiecznego i regulowanego środowiska handlowego z ochroną przed ujemnym saldem jako prywatny przedsiębiorca
 • Wymagany niski kapitał początkowy – Zacznij handlować kontraktami CFD na kryptowaluty ze stosunkowo niskim kapitałem (minimalny depozyt 100 EUR w Admiral Markets)
 • Możesz preferować przechowywanie kryptowalut w następujących przypadkach:
 • jeśli Twoim celem jest uczestnictwo w tej rewolucji monetarnej i posiadanie tokenów do późniejszego ich wykorzystania
 • jeśli możesz sobie pozwolić na zapłacenie pełnej wartości kryptowaluty
 • jeśli masz czas na zbadanie najlepszej strony do zakupu kryptowaluty i najbezpieczniejszego sposobu na przechowywanie tokenów. Znalezienie najlepszego portfela kryptowalut jest niezbędne dla bezpieczeństwa Twoich środków, aby nie były one narażone na cyberataki.
 • jeśli nie boisz się zapomnieć swoich kluczy prywatnych, aby uzyskać dostęp do swoich tokenów. Rzeczywiście, jeśli je zgubisz, jeśli zostaną ci skradzione lub jeśli o nich zapomnisz, stracisz na zawsze swoje inwestycje w kryptowaluty.
 • jeśli nie masz problemu z używaniem nieuregulowanych giełd kryptowalut, które mogą nakładać limity kupna, sprzedaży lub wypłaty
 • jeśli Twój horyzont inwestycyjny jest długoterminowy i tylko w górę

Teraz pojawia się Bustex.io z najlepszymi opcjami dla masy. Burstex.io jest pierwszą na świecie giełdą kryptograficzną należącą do tłumów, która jest zbudowana na blockchainie Burst. Nie wiesz, co to znaczy? Pokazuje, że Burstex jest teraz własnością akcjonariuszy. Są to ci sami akcjonariusze, którzy otrzymują zyski z pobranego obrotu, opłat za notowanie i wypłat. Czy jesteś zainteresowany byciem akcjonariuszem i wzięciem udziału w procesie handlowym? To jest łatwe. Oficjalny token Burstex o nazwie BEX został już uruchomiony 15 czerwca 2020 r. Obstawianie Burstexu automatycznie zmieni cię teraz w akcjonariusza. Więc na co czekasz? Idź z najlepszymi! Idź Burstex! Będziesz dosłownie prowadzenie własnej giełdy tam!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector