Jak zarabiać pieniądze na handlu P2P w 2020 roku

Handel kryptowalutami peer to peer (P2P) jest włączony stały wzrost ponieważ rośnie popyt na najważniejsze aktywa kryptograficzne, takie jak Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Litecoin (LTC) i Tether (USDt). W przeciwieństwie do tradycyjnego scentralizowanego jednodniowego handlu kryptowalutami, w którym musisz nadal przeglądać wykresy i znajdować wzorce (męcząca i bardzo ryzykowna działalność), handel P2P oferuje pasywną opcję zarabiania pieniędzy bez konieczności aktywnego przebywania na rynku. 

W tym artykule podkreślamy zawiłości handlu na jednej z giełd kryptowalut P2P – OKEX; co musisz wiedzieć, zanim zaczniesz pasywnie zarabiać pieniądze na handlu P2P. 

Zrozumienie handlu P2P 

Handel peer-to-peer opiera się na podstawowej funkcji kryptowalut – decentralizacji – umożliwiającej bezpośrednie kupowanie, sprzedawanie i handel kryptowalutami w sieci rozproszonej. Giełdy P2P eliminują wpływy stron trzecich, zapewniając Tobie (handlowcowi) zwiększoną prywatność i bezpieczeństwo Twoich aktywów kryptograficznych. 

Należy jednak zauważyć, że chociaż platformy P2P działają w sieci rozproszonej, nie wszystkie platformy są zdecentralizowane. 

Handlowcy wolą platformy P2P od scentralizowanych giełd, ponieważ oferują szybszą opcję handlu, więcej opcji płatności i wypłat oraz brak wymagań KYC, zapewniając tym samym większą prywatność. 

W następnym segmencie przyjrzymy się Giełda kryptowalut OKEx P2P i jak możesz na nich pasywnie zarabiać pieniądze. 

Jak zarabiać pieniądze na handlu P2P

Zanim zagłębimy się w świat finansów i jak pasywnie zarabiać na giełdach P2P, jest kilka kluczowych punktów, które musisz zrozumieć. Pomogą Ci one bezpiecznie handlować, zabezpieczyć krypto i lepiej zarabiać na giełdach P2P.

Przejdźmy od razu do tego. 

Co chcesz wiedzieć?

  1. Bezpieczeństwo to podstawa

Najważniejszą rzeczą, na którą należy zwrócić uwagę na giełdzie przed rozpoczęciem handlu, jest ogólne bezpieczeństwo Twoich aktywów. Giełdy Crypto i Bitcoin P2P oferujące usługi nieprzechodnie, które pozwalają zarządzać własnymi kluczami portfela i monetami, są najbezpieczniejsze. Na przykład giełda OKEx P2P, rynek na jednej z największych giełd, oferuje usługi niezwiązane z powiernictwem, a także usługę depozytową, aby zapewnić ostrożność między przedsiębiorcami. 

  1. Ciężka praca, odpręż się później

Jest to największy czynnik różnicujący osoby zarabiające pasywnie na giełdach krypto P2P. Musisz włożyć wysiłek, aby zacząć dobrze zarabiać, korzystając z poniższych metod. Każda metoda wiąże się z różnymi poziomami ciężkiej pracy, dyscypliny i cierpliwości, abyś mógł zacząć zarabiać pasywnie. 

  1. Opłata jest wszystkim.

Podobnie jak w przypadku bezpieczeństwa, różne giełdy oferują różne opłaty za swoje aktywa kryptograficzne. Ważne jest, aby zwracać uwagę na te opłaty, aby mieć pewność, że nie stracisz swoich zarobków z powodu wygórowanych opłat. Jednak nie ma żadnych opłat transakcyjnych za pomocą OKEx P2P.

Jak pasywnie zarabiać kryptowaluty na giełdach P2P


Biorąc pod uwagę powyższe zasady, możemy teraz zagłębić się w to, jak pasywnie zarabiać kryptowalutę na giełdach P2P. Koncentrujemy się na najlepszych giełdach kryptowalut P2P na rynku z Bitcoinem jako wybraną walutą handlową. 

      1. Kupowanie i HODLING

Pierwszym i najłatwiejszym krokiem do pasywnego zarabiania Bitcoinów jest kupowanie od najtańsze wymiany P2P i trzymać krypto. W ciągu ostatnich kilku lat cena aktywów kryptograficznych gwałtownie wzrosła, a pierwsi inwestorzy czerpali duże zyski z wypełnionych worków kryptograficznych. Na przykład Bitcoin odnotował wzrost o 240% w stosunku do ceny 1 stycznia, aby handlować powyżej 11500 USD w momencie pisania..

Wszystko, czego potrzebujesz na tym etapie, to cierpliwość i bezpieczny portfel do przechowywania monet.  

>>Kup Bitcoin na giełdzie OKEx P2P tutaj

      2. Kupowanie i HODLing

Inną metodą zarabiania na kryptowalutach jest bezpośrednie uruchomienie rynku kryptowalut na giełdzie P2P – stając się własną giełdą kryptograficzną. Na przykład giełda OKEx P2P umożliwia tworzenie zleceń kupna i sprzedaży na platformie, co pozwala ustawić niską cenę kupna i wyższą cenę sprzedaży dla zysku. 

Tutaj musisz założyć swoje konto handlowe OKEx P2P, wziąć pod uwagę najlepsze obecnie zbywalne kryptowaluty i ustawić swoją lokalizację geograficzną, aby rozpocząć handel. Po zakończeniu możesz skonfigurować wiele metod płatności, reklamować swoje stawki i zezwalać handlowcom na kupowanie i sprzedawanie. Utworzenie płatności, której brakuje w Twojej okolicy i której nikt inny nie oferuje, daje większą szansę na wejście na rynek.

Handel OKEx P2p

                  >>Otwieraj reklamy kupna i sprzedaży na giełdzie OKEx P2P tutaj.

      3. Możliwości arbitrażu

Arbitraż na giełdach P2P uzyskuje się, gdy kupujesz zasób kryptograficzny po niższej cenie na jednej giełdzie i sprzedajesz go wyżej na innej giełdzie. Jest to najczęstszy sposób pasywnego zarabiania kryptowalut na giełdach P2P. Dwie główne metody zarabiania kryptowalut poprzez możliwości arbitrażu to:

za. Na różnych giełdach

Oznacza to kupowanie kryptowalut, w tym przypadku Bitcoin, po obniżonej cenie na jednej giełdzie P2P i sprzedawanie ich z premią na innej giełdzie. Tego rodzaju możliwości powstają z powodu zmienności, różnic w płynności na giełdach, opcji płatności na giełdach i geograficznych różnic cen. Tego rodzaju możliwości arbitrażu oferują niewielkie marże (jeśli obliczasz opłaty) i są szybko wykorzystywane.

b. W różnych monetach

Drugim sposobem zarabiania na arbitrażu jest handel różnymi monetami z dużymi spreadami między nimi. Na przykład, jeśli różnica między cenami USDt i BTC jest wystarczająco duża na giełdzie P2P z wieloma monetami, możesz po prostu kupić jeden token (USDt), wymienić go na drugi token (BTC) i sprzedać BTC na arbitraż. 

Zapamiętaj!! Możliwości arbitrażu zamykają się bardzo szybko i zawsze sprawdzają opłaty na różnych giełdach i kryptowalutach.

Inne sposoby zarabiania pieniędzy na giełdach P2P

      4. Pożyczanie Bitcoinów

Innym prostym sposobem na zarabianie pasywnego dochodu na giełdach P2P jest pożyczanie kryptowalut (czyli Bitcoinów). Wymaga to wymiany, która umożliwia pożyczanie i pożyczanie BTC, takiej jak OKEx. 

Aby zarobić, przejdź do utworzenia konta na giełdzie OKEx P2P i kup odpowiednią ilość BTC od handlowców, korzystając z wielu dostępnych opcji płatności. Następnie możesz pożyczyć BTC za pośrednictwem Pożyczki OKEx funkcja umożliwiająca zarabianie odsetek poprzez pożyczanie krypto. 

Jeśli chcesz pożyczkę, postaw BTC w depozycie pożyczki i otrzymaj do 65% wartości swoich pożyczek BTC w pożyczkach Tether (USDt). Jeśli wartość BTC wzrośnie (więcej niż należne odsetki), możesz zwrócić pożyczkę i odebrać BTC z zyskiem. 

       5. Programy poleceń

Ostatnim i drugim najbardziej pasywnym sposobem zarabiania kryptowalut na giełdach P2P są programy partnerskie i programy polecające. Giełdy oferują prowizje i dochód pasywny, jeśli polecisz znajomym ich platformę. Programy poleceń dają Ci szansę na zarabianie kryptowalut za każdym razem, gdy polecony przez Ciebie znajomy dokonuje transakcji na giełdzie. 

Polecenie OKEx

                       >>Dołącz Program poleceń OKEx tutaj o szansę na wygranie 10 $ w kryptowalutach.

Wniosek

Jak widać powyżej, zarabianie pieniędzy na kryptowalutach jest nie tylko dla traderów, którzy pozostają przyklejeni do wykresów handlowych. Giełdy P2P, takie jak OKEx i LocalBitcoins, dają Ci możliwość zarabiania pieniędzy poprzez handel P2P bez aktywnego uczestnictwa w rynku. 

Bezpieczeństwo twoich środków, pobierane opłaty i płynność giełd to tylko niektóre z ważnych czynników, które należy wziąć pod uwagę przed wyborem sposobu zarabiania pieniędzy poprzez handel P2P.

FAQs

  • Jakie są najlepsze techniki zarabiania pasywnego z wykorzystaniem giełd kryptowalut P2P?

Jak wspomniano powyżej, możesz zarabiać pieniądze na giełdach kryptograficznych peer-to-peer poprzez możliwości arbitrażu, kupowanie BTC i przechowywanie, tworzenie swojego rynku, programy polecające i partnerskie oraz pożyczanie kryptowalut. 

  • Czy handel Crypto P2P jest bezpieczny?

To zależy. Handel kryptowalutami P2P jest bezpieczny na akredytowanych giełdach, takich jak OKEx P2P, które zapewniają usługi niezwiązane z powiernictwem, a także depozyt w celu ochrony Twoich transakcji. 

  • Jakie są najlepsze giełdy peer-to-peer Bitcoin?

Istnieje wiele czołowych giełd peer-to-peer Bitcoin świadczących usługi na całym świecie, w tym między innymi giełda OKEX P2P, LocalBitcoins, Paxful. aby zobaczyć listę, odwiedź tutaj.

  • Zarabia dzięki kryptowalutom legalnym w Indiach?

Tak. Zarabianie kryptowalut, takich jak Bitcoin i Ethereum, jest legalne w Indiach po tym, jak Sąd Najwyższy Indii zniósł zakaz kryptowalut w całym kraju.

Zastrzeżenie Przedstawione treści mogą zawierać osobistą opinię autora i podlegają warunkom rynkowym. Przeprowadź badanie rynku, zanim zainwestujesz w kryptowaluty. Autor lub publikacja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za osobistą stratę finansową.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector