Najlepsze 3 proste hacki do przewidywania krótkoterminowych ruchów cen kryptowalut, DYOR

Każdy, kto miał jakiekolwiek doświadczenie z branżą kryptowalut, prawdopodobnie już zauważył zmienność cen kryptowalut. Ceny idą w górę i w dół, pozornie bez powodu i bez przerwy.

Ponieważ ceny kryptowalut stale rosną i spadają, niemożliwe wydaje się przewidzenie, co będzie dalej. A jeśli nie możesz przewidzieć ich ruchów, jak możesz kiedykolwiek zarobić na handlu kryptowalutami?

Dobra wiadomość jest taka, że ​​w rzeczywistości można przewidzieć, co się stanie z cenami ze względną dokładnością. Zła wiadomość jest taka, że ​​będzie działać tylko przy krótkoterminowych zmianach cen. Podobnie jak w przypadku, możesz nauczyć się przewidywać ruchy cen w ciągu kilku minut. Porozmawiajmy o tym, jak możesz to zrobić.

Strategie przewidywania zmian cen kryptowalut

Kryptowaluty są bardzo niestabilne z kilku powodów, z których jednym jest fakt, że nie mają one żadnego zasobu w świecie rzeczywistym, który je wspiera i nadaje im wartość. Możesz zobaczyć, jak stablecoiny, w porównaniu, pozostają doskonale stabilne dzięki temu, że są wspierane przez waluty fiducjarne lub inne aktywa, które mają stosunkowo stałą wartość.

Kryptowaluty, takie jak Bitcoin, nie cieszą się takimi korzyściami, więc ich ceny zmieniają się bardzo łatwo i prawie wszystko na nie wpływa. Aby więc móc przewidzieć, jak się zmienią, należy zwracać uwagę na:

1) Wiadomości

Wiadomości odgrywają ważną rolę w zmianach cen kryptowalut. Za każdym razem, gdy projekt kryptograficzny z jakiegokolwiek powodu publikuje wiadomości, jego cena ma tendencję do zauważania znaczącej krótkoterminowej zmiany. Wszyscy zobaczą te same wiadomości i pospiesznie kupią kilka żetonów wspomnianego projektu, jeśli wiadomości są pozytywne. 

Śledź Crypto NewsŚledź Crypto News

W przypadkach, gdy wartość jest ujemna, ci, którzy już posiadają jakieś monety, prawdopodobnie będą spieszyć się ze sprzedażą, aby uniknąć utraty pieniędzy, ponieważ spodziewają się, że wartość monety spadnie. W ten sposób własnymi działaniami spowodują spadek ceny. Sama wiadomość może zawierać wszystko, od nowego partnerstwo w projekcie kryptograficznym, zmiany w przepisach, lub nawet wpływowa osoba mówiąc coś o kryptowalutach.

Jeśli więc chcesz wiedzieć, jaka będzie cena, śledź najbardziej wpływowe źródła wiadomości.

2) Spekulacje

Można powiedzieć, że branża kryptograficzna to branża oparta na spekulacji. Każdy, kto spędził w niej trochę czasu, może to potwierdzić, ponieważ cena aktywów może wzrosnąć lub spaść, jeśli wystarczająca liczba ludzi wierzy, że wzrośnie lub spadnie.

Inwestorzy spekulacyjni wchodzą w długie lub krótkie pozycje w oparciu o te oczekiwania, a robiąc to, wpływają na myśli i oczekiwania innych. 


Podobna rzecz może się zdarzyć w przypadku zakładów kryptograficznych na platformach takich jak AlphaPlay. Jest to zdecentralizowana organizacja z formą własności zbiorowej. W związku z tym eliminuje ryzyko wpływu czynnika ludzkiego poprzez opieranie się na inteligentnych kontraktach w łańcuchu bloków.

W międzyczasie platforma pozwala użytkownikom obstawiać rzeczywisty kurs kryptowaluty i podwoić swoje zakłady w ciągu 5 minut. Jest to jednak interesujące i bardziej ekscytujące podejście niż zajmowanie tradycyjnych stanowisk. Ceny są w 100% uczciwe, ponieważ dane pochodzą z wiodącej na świecie giełdy Binance.

Platforma stworzyła również własną kryptowalutę ALPHA ERC20, która jest dostępna do sprzedaży w ramach Alpha Gambling program lojalnościowy do 8 sierpnia 2020. Właściciele tokenów otrzymują 6% całego obrotu platformy jako bonus. Jednocześnie każdy może wygrać do 90% obrotu w postaci nagród, a 4% zarobić po prostu grając ze znajomymi lub z poleceń. 

3) Ruchy monet

Innym sposobem przewidzenia, co stanie się z ceną kryptowalut, jest obserwowanie ilości monet, które trafiają na giełdy. Jest to stosunkowo łatwe do zrobienia za pomocą eksploratorów blockchain i konta na Twitterze Whale Alert robi to stale.

Obserwując, w jaki sposób monety przemieszczają się między portfelami lub czy trafiają na giełdy, możesz stwierdzić, czy wieloryby planują kupować lub sprzedawać ogromne ilości monet. Ponieważ większość ludzi spodziewa się, że wieloryby mają wgląd, a nie, będą podążać za ich przewodnictwem. 

Ruchy BTCRuchy BTC

Tak więc, jeśli wieloryb zdeponuje ogromną ilość BTC, wszyscy będą oczekiwać, że cena BTC spadnie i zaczną go sprzedawać. Robiąc to, są one (częściej niż nie) tymi, które powodują awarię. To samo dzieje się, gdy wieloryb kupuje ogromną ilość BTC, tylko tym razem cena rośnie, ponieważ wszyscy są zachęcani do BTC.

W ten sposób wieloryby kontrolują i manipulują rynkiem, ale nadal są przydatne dla tych, którzy są zainteresowani czerpaniem zysków z ruchów cen.

Wniosek

Oto kilka rzeczy, na które należy zwrócić uwagę, jeśli chcesz być w stanie przewidzieć i skorzystać z bardzo krótkoterminowych ruchów cen kryptowalut. Zasadniczo wszystko sprowadza się do śledzenia tego, co dzieje się w społeczności kryptograficznej i reagowania na to między wydarzeniem a reakcją cenową. 

Jeśli jesteś wystarczająco szybki i pewny siebie, możesz zarobić dobre pieniądze, handlując kryptowalutami w ten sposób. Ale, jak zawsze, nie inwestuj więcej, niż możesz stracić, ponieważ sprawy zawsze mogą przybrać nieoczekiwany obrót. Tak właśnie jest z kryptowalutami.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector