Przewodnik po systemie powiadomień w czasie rzeczywistym Ethplorer „Usługa obserwacyjna”

Ethplorer, przeglądarka tokenów Ethereum wprowadza nowe bezpłatne narzędzie dla zarejestrowanych użytkowników, usługę Watching Service, ujawniono w komunikacie prasowym z 19 stycznia.

Co to jest usługa oglądania?

Usługa obserwacyjna poszerza repertuar narzędzi eksploratora, umacniając jego pozycję jako wiodącej przeglądarki Ethereum, która chce poprawiać wrażenia użytkownika. 

Według Ethplorer, Watching Service to system powiadamiania w czasie rzeczywistym, który wysyła alerty do użytkowników śledzących przychodzące lub wychodzące transakcje związane z określonym adresem lub nawet umową. Elastyczność i głębokość narzędzia sprawia, że ​​jest to pierwsze w przestrzeni oglądania, ponieważ żadne inne usługi nie oferują tego samego za darmo.

Pomimo tego, że jest to darmowe narzędzie, jego limit komunikatów jest wysoki. Użytkownicy mogą codziennie otrzymywać do 1000 telegramów i 500 powiadomień e-mail. To prawdziwa korzyść dla użytkowników, którzy aktywnie śledzą adresy i umowy, ale nie chcą wydawać więcej na koszty transkrypcji. Usługa Watching jest lepsza niż rozwiązania oferowane przez konkurencję, które mają niższe limity i ograniczone funkcje.

Rozwiązanie jest przydatne dla użytkowników Ethereum i posiadaczy tokenów, którzy chcą tworzyć alerty, śledzić adresy i kontrakty na token w zależności od ich zróżnicowanych potrzeb.

etplorer

Usługa obserwacji ma kilka funkcji, w tym niestandardowe powiadomienia e-mail i telegramów dotyczące transakcji do lub z wybranego adresu lub umów tokenowych. Użytkownicy mogą również ulepszyć usługę, tworząc filtr dla transakcji przychodzących i wychodzących powiązanych z monitorowanym adresem lub adresem. 

Ethereum to wiodąca platforma inteligentnego kontraktowania, z tysiącami projektów uruchamianych każdego dnia. Istnieje ponad 200 000 tokenów. Z tego ponad 2600 tokenów o łącznej kapitalizacji rynkowej wynoszącej 104 miliardy dolarów jest sprzedawanych pod adresem CoinMarketCap w taki czy inny sposób. Plik Widżet Ethplorer, w czasie rzeczywistym wyświetla tę liczbę. Większość z nich ma siedzibę w Ethereum, wykorzystując swój tętniący życiem ekosystem, aby wykorzystać wartość podczas tworzenia rozwiązań umożliwiających rozwiązywanie różnych problemów w świecie rzeczywistym.

Przewodnik krok po kroku dotyczący włączania powiadomień

Elastyczność usługi obserwacyjnej i jej poręczność oznaczają również, że istnieją różne sposoby ustawiania powiadomień. Oto trzy sposoby, jak można to zrobić:

 1. Od swojego Ethplorera otwórz kontrakt na token lub adres, który chcesz śledzić. Następnie kliknij przycisk „Oglądaj” i wybierz, czy chcesz otrzymywać powiadomienia e-mailem, czy telegramem.

Lub,

 2. Na dowolnej stronie Ethplorer, na której znajduje się umowa o token lub adres, najedź na nią myszą, a pojawi się ikona oka. Kliknij go i dodaj umowę lub adres do swojej listy obserwacyjnej.


Lub,

 3. Przejdź do strony swojego profilu i wybierz zakładkę „Moje adresy / txs”, gdzie po prawej stronie zobaczysz link „dodaj adres”. Kliknij go i dodaj dowolny kontrakt na token lub adres do swojej listy obserwacyjnej.

Zarządzanie zarobkami

Śledzenie kilku projektów jednocześnie może być uciążliwe dla traderów, inwestorów i deweloperów zaangażowanych w Ethereum. Uruchomienie usługi obserwacyjnej również nastąpiło w odpowiednim momencie. Dzieje się tak, gdy instytucje ściśle monitorują Ethereum i jego projekty, oceniając je pod kątem ewentualnych zastrzyków kapitałowych.

Zarejestrowany Ethplorer może teraz używać tego narzędzia do śledzenia transakcji z lub do adresów lub umów będących przedmiotem zainteresowania. W połączeniu z innymi narzędziami platformy, takimi jak funkcja tagowania, użytkownik może łatwo monitorować płatności wysyłane na adres, a nawet monitorować zrzuty lub aktywność na koncie influencer. 

etplorer

Jest to przydatne, zwłaszcza dla programistów, a nawet handlowców, którzy otrzymują płatności w tokenach ERC-20. Zamiast ręcznie odświeżać przeglądarkę, chcąc poznać stan transakcji, użytkownicy mogą dodać swój adres do „listy obserwacyjnej”. 

Po otrzymaniu płatności natychmiast wysyłane jest powiadomienie na adres telegramu użytkownika lub na podany adres e-mail. Użytkownicy mogą również rozróżniać transakcje za pomocą funkcji tagowania, identyfikując źródło środków, wysyłaną kwotę i czas potwierdzenia.

Zabezpieczenie środków

Usługa obserwacyjna jest również niezbędna ze względów bezpieczeństwa. 

Z biegiem czasu niektóre z wiodących tokenów opartych na ERC-20 zyskiwały na popularności i są kumulatywnie bardziej wartościowe niż ETH. Projekty takie jak Chainlink, Synthetix, Uniswap i większość projektów DeFi to wartościowe projekty o wysokich kapitalizacjach rynkowych. Ich rosnąca wycena sprawia, że ​​stają się celem. 

Użytkownicy mogą zatem stać się ofiarami ataków phishingowych lub przypadkowo utracić klucze prywatne. Właściciel adresu może otrzymywać powiadomienia o transakcjach wychodzących niemal w czasie rzeczywistym. 

Ponieważ wszystkie powiadomienia są niemal natychmiastowe, możliwe jest reagowanie na nieautoryzowane transakcje, uniemożliwiając agentom czyszczenie czystych sald adresu, zapewniając bezpieczeństwo środków.

Zarządzanie inwestycjami

Inwestorzy mogą również korzystać z usługi obserwacyjnej w celu monitorowania adresów projektów. 

Narzędzie może generować alerty za każdym razem, gdy token jest dystrybuowany, co pozwala na terminowe zbieranie przed masami. Ethereum ma niską przepustowość. Popularne zrzuty lotnicze często prowadzą do zamieszania, które powoduje zatory w sieci, co prowadzi do wysokich opłat za gaz. Korzystanie z usługi obserwacyjnej pozwala użytkownikom wyprzedzić, odebrać swoje tokeny, zanim wzrosną opłaty. 

Inwestorzy obserwujący inwestorów mogą również odfiltrowywać śmieci, monitorując worki czołowych influencerów i doradców. Można to zrobić, wyłączając powiadomienia bez cen, unikając rozpraszania i niepotrzebnego gadania.

etplorer

Aby ułatwić śledzenie, ich adresy można oznaczyć i dodać do listy obserwowanych. Zawsze, gdy nastąpi przejście do wymiany lub protokołu wymiany, takiego jak Uniswap, usługa obserwacyjna wyśle ​​sygnał.

Usługa Watching stanowi uzupełnienie monitora zbiorczego interfejsu API. Narzędzie zostało uruchomione pod koniec listopada 2020 r. I może jednocześnie śledzić miliony adresów i portfeli. Wraz z rosnącą wyceną DeFi i rosnącą popularnością DeFi, Ethplorer wypuszcza narzędzia do obsługi bazy klientów, skupiając całą swoją działalność związaną z Ethereum w jednym miejscu.

Zrzeczenie się: Przeprowadź własne badania związane z promowaną firmą lub jej podmiotami stowarzyszonymi lub usługami wymienionymi w artykule. Coingape.com nie ponosi żadnej odpowiedzialności za Twoje szkody lub straty.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector