Reload Saturdays with Stefan – Crypto Gambling Roundup (tydzień 45)

Cóż, nadeszła część tygodnia, w której przeglądamy najważniejsze wiadomości ze świata kryptowalut. Przed wyjazdem, aby jak najlepiej wykorzystać weekend, zrób sobie przerwę i przeczytaj o najnowszych osiągnięciach w techno-systemie.

Ale wystarczy pochlebstw. Zagłębmy się i zobaczmy, co się stało.

Krótki przewodnik po handlu marżą Bitcoin

Pierwszy artykuł na liście przedstawia technikę handlu kryptowalutami zwaną handlem depozytem zabezpieczającym. Handel na marginesie to proces pożyczania pieniędzy zakup BTC, a później sprzedać z marżą. W artykule wymieniono kilka strategii, które inwestorzy mogą zastosować, aby osiągnąć wyższą marżę zysku. Jednak ta technika ma również kilka wad. W każdym razie nie powinno to być coś, co nowi inwestorzy dopiero zaczną robić. Jest bardziej odpowiedni dla doświadczonych, profesjonalnych inwestorów.

Kasyna online, które chcą obniżyć koszty poprzez przyjęcie Crypto

Kolejny kawałek, wzmacniający argument o tym, jak krypto zmienia plik przemysł gier hazardowych online. Charakter kryptowalut, jako zdecentralizowanej, cyfrowej waluty, sprawia, że ​​idealnie nadaje się do transakcji hazardowych online. Ponieważ kasyna online zarabiają na transakcjach pieniężnych, konieczne jest obniżenie kosztów i zwiększenie w ten sposób marży zysku. Obecnie jest jeszcze więcej systemów rozwiązujących problem zmienności kryptowalut. Możliwe, że wkrótce krypto kasyno stanie się normą.   

Hongkong wprowadza nowe zasady dotyczące kryptowalut, aby oswoić dziki rynek

Hongkong postanawia wprowadzić nowe zasady dotyczące kryptowaluty, aby uregulować wymianę aktywów cyfrowych. W ten sposób staje się częścią globalnej inicjatywy mającej na celu poprawę nadzoru nad kwitnącą branżą kryptowalut. Aby to wszystko się stało, wprowadzili piaskownicę, obszar, w którym wymiana kryptowalut jest możliwa na podstawie niedostatecznie regulowanych zasad. Po prostu decyzja zapadła w wyniku sytuacji, w której mogli albo zaakceptować kryptowalutę, albo całkowicie ją odeprzeć. Jednak cała sprawa jest wciąż w fazie początkowej i możesz o tym przeczytać w tym artykule kawałek.

Tron Gambling dApp wypłacił prawie 5 milionów dolarów

Prezes Fundacji Tron, Justin Sun, zwrócił ostatnio uwagę w mediach społecznościowych, że TronDice wypłaciło prawie 200 milionów uderzeń TRX. W czasie prasy były warte ponad 4 miliony dolarów. Aplikacja TronDice dApp była jedną z pierwszych uruchomionych na blockchainie Tron. Zasadniczo jest to gra, w której gracz wybiera liczbę od 2 do 100. Następnie gra wykorzystuje inteligentny kontrakt, aby zdecydować, czy gracz wygrał, czy przegrał na podstawie kursów. Jak to Gra w zakłady bitcoin zyskał popularność, wzrosła liczba transakcji w portfelach Tron.

Reload Saturdays with Stefan - Crypto Gambling Roundup (tydzień 45)

Założyciel Litecoin Charlie Lee o przyszłości kryptowalut

Laura Shin, prowadząca Unconfirmed, rozmawiała z założycielem Litecoin Charlie Lee o przyszłość kryptowalut. Lee jest jednym z zwolenników idei, że kryptowaluty zrewolucjonizują pieniądze. Dziś, jak twierdzi, ruch jest jeszcze w powijakach. Jednak z biegiem czasu coraz więcej osób będzie handlować kryptowalutami jako legalną walutą. Jego rzeczywista siła tkwi w naturze, ponieważ jest na tyle zdecentralizowana, że ​​może zostać wyłączona spod rządów. Wierzy również, że w nadchodzących latach kryptowaluta stanie się tak samo jak dzisiejsze waluty fiducjarne.

Hakerzy uruchamiają program partnerski zachęcający do ransomware Bitcoin

Niestety, czasami świat kryptowalut pokazuje swój mroczny blask. A oczywistym efektem takiej błyskotliwości jest zwłaszcza hakowanie Oprogramowanie ransomware Bitcoin. Grupa hakerów wywodząca się z rosyjskich forów dark webowych stworzyła system RaaS (ransomware-as-a-service), który zachęcał zhakowanych użytkowników do przyłączenia się do oszustwa. Uważa się jednak, że ani jeden haker nie jest Rosjaninem. Do tej pory wykupili około miliarda dolarów. Użyli Kraken Cryptor do wykonania całego schematu.  


Nowy Jork i Berlin przyznają pierwsze licencje na bankomaty Bitcoin

Bankomaty Bitcoin to jedno z najlepszych narzędzi do promocji Bitcoinów. Ponadto operator bankomatów Bitcoin Coinsource ogłosił swoją licencję na wirtualną walutę przyznaną przez Departament Usług Finansowych w Nowym Jorku. Z drugiej strony orzeczenie sądu zdecydowało, że Bitcoin i kryptowaluty nie podlegają jurysdykcji Federalnego Urzędu Nadzoru Finansowego. Tak więc tworzenie Bankomaty Bitcoin całkowicie legalne w obsłudze. W związku z tym przyszłość Bitcoin i kryptowalut wydaje się znacznie bardziej obiecująca.  

Reload Saturdays with Stefan - Crypto Gambling Roundup (tydzień 45)

Prezes ShapeShift twierdzi, że Bitcoin jest alternatywą dla oszustwa Fiata

A pod koniec tej cotygodniowej zbiórki mamy trochę do myślenia. Dyrektor ShapeShift, Erik Voorhees, twierdzi, że Bitcoin jest prawdziwym rozwiązaniem dla domeny oszustwo, czyli pieniądz fiducjarny. Voorhees, jeden z pierwszych użytkowników Bitcoina, twierdzi, że rząd również kontroluje zarządzanie pieniędzmi zapewnianymi przez państwo. Voorhees wierzą, że prawdziwa wolność staje się dostępna, gdy możemy przenosić nasze aktywa bez kontroli strony trzeciej. W tej chwili zwraca uwagę, że Bitcoin jest nie do powstrzymania. To gra czekania, czekania na moment, w którym Bitcoin pokona waluty fiducjarne.

I to tyle w tym cotygodniowym przeglądzie. Do zobaczenia w przyszłym tygodniu, kiedy będziemy rozwodzić się nad wiadomościami ze świata Bitcoin, blockchain i kryptowalut.     

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector