Reload Saturdays with Stefan – Crypto Gambling Roundup (tydzień 41)

Witajcie miłośnicy kryptowalut i witajcie ponownie w podsumowaniu tygodnia! Po prawej stronie, to szalony tydzień w świecie kryptowalut. Przy największym zamieszaniu związanym ze zmiennością Bitcoinów, dobrze jest uzyskać informacje z różnych źródeł. Istnieje również wiele zmian w świecie iGaming.

Ale dość przedstawień. Zobaczmy najważniejsze wiadomości ze świata kryptowalut.

Korygowanie nierówności na rynkach gier – wejdź do Gamestatix

Branża gier i iGaming rośnie. W 2018 roku światowy rynek gier wideo osiągnął 137,9 miliarda dolarów, z ponad 2,3 miliardami aktywnych graczy. Jednak nie wszystkie gry i platformy są sobie równe, stwierdza Dean Anderson. Współzałożyciel Gamestatix ​​widzi zniwelowanie nierówności wykorzystanie technologii blockchain. Technologia pozwala na wczesne testy i nagrody dla graczy i programistów za pośrednictwem Bitcoin. Gamestatix ​​planuje wypuścić token ERC-20, którego można używać w łańcuchu blokowym Ethereum. Możliwości są nieograniczone, a zbliżająca się zmiana paradygmatu z pewnością prowadzi nas do progu rewolucji przemysłowej.

Blockchain w służbie uczciwych kursów

Crypto legders zapewniają uczciwe kursy dla kasyn. Jeśli interesujesz się kasynami Bitcoin, zakładami sportowymi lub pokerem, natychmiast wiesz, w jaki sposób technologia osiągnęła nowy poziom, jeśli chodzi o bezpieczeństwo. Blockchain powinien zastąpić i ulepszyć technologię inteligentnych kontaktów. Zastępca, oparty na blockchainie, daje graczowi unikalne potwierdzenie kursów na dany zakład. Wtedy oszukiwanie poprzez zmianę kursów staje się niemożliwe. Również dzięki wykorzystaniu technologii blockchain zmniejsza się potrzeba regulacji zewnętrznych. To znacznie poprawia wrażenia z obstawiania.

Reload Saturdays with Stefan - Crypto Gambling Roundup (tydzień 41)

WPN wzmocniony przez włączenie kryptowalut

Winning Poker Network (WPN) bardzo ciężko pracuje, aby ulepszyć nieco przestarzałą branżę pokera online. Ponownie, rozwiązaniem problemu jest plik włączenie kryptowalut. Włączenie zapewnia lepsze opcje bankowe dla ich użytkowników. Zmniejsza również koszty bankowości, ponieważ handel kryptowalutami zajmuje tylko 2%, co jest najniższym wynikiem w branży, jeśli chodzi o transakcje. Wraz z dodaniem nowych gier online dodali około 60 kryptowalut do handlu. Kryptowaluty stanowią teraz 60% transakcji na stronie.   

Organy podatkowe ostrzegają – pomiń przechodzenie do bankomatu Bitcoin

Haker oszukał cztery osoby w Maribyrnong, kradnąc plik łącznie 50 000 AU $. Każde oszustwo miało miejsce po dokonaniu wpłaty w bankomacie Bitcoin. W związku z tym organy podatkowe wydały ostrzeżenie, aby nie wpłacać pieniędzy do bankomatu Bitcoin przy żadnym połączeniu. Przestrzeń dla kryptowalut w Australii jest nadal słabo rozwinięta. Główne prawodawstwo pozwoliło ATO monitorować część handlu walutami cyfrowymi. Zapobieganie takim oszustwom jest dalekie od tego. Ponieważ nie mają bezpośredniego wpływu na kanały kryptograficzne, użytkownicy powinni zachować ostrożność.

Firma Numerai uruchomiła Erasure, giełdę zakładów opartą na kryptowalutach

Oficjalnie uruchomiony fundusz hedgingowy Numerai Skasowanie, rynek prognoz cen akcji. Protokół Erasure jest aktywny od czerwca 2017 r., Kiedy firma Numerai rozprowadzała tokeny „numeraire”. Wtedy stało się możliwe zarabianie lub tracenie środków, stawiając je na prognozach giełdowych. System jest prosty. Erasure, oparty na łańcuchu blokowym Ethereum, działa, umożliwiając klientom obstawianie tokenów firmy na podstawie ich prognoz. Użytkownicy wygrywają tokeny, jeśli przewidywania są prawdziwe, i tracą je, jeśli przewidywania są fałszywe.

Legendarna walka UFC przeanalizowana za pomocą łańcucha blokowego

Co za wspaniały artykuł i co za wspaniała walka. Conor i Khabib przeszli do historii w zeszłym tygodniu, a jeszcze ciekawiej jest obejrzeć ją w soczewki blockchain. Istnieje różnica między zwykłymi bukmacherami a tymi, którzy polegają na łańcuchu bloków. Ponadto artykuł świetnie się spisuje, wyjaśniając podstawowe pojęcia związane z platformami bukmacherskimi online. Następnie szczegółowo omawia przewagę konkurencyjną kasyna opartego na technologii blockchain nad tradycyjnymi zakładami bukmacherskimi, jeśli chodzi o bezpieczeństwo..


Wall Street i Twitter różnią się opinią o dnie kryptowalut

Tom Lee przeprowadził ankietę wśród 25 instytucji i 9500 użytkowników Twittera, aby ocenić opinię publiczną Malejące ceny Bitcoina. Opinia publiczna nie osiągnęła konsensusu co do tego, czy Bitcoin osiągnął dno. Instytucje są zdania, że ​​cena Bitcoin nie spadnie dalej, ale użytkownicy Twittera uważają, że jest odwrotnie. W ubiegły czwartek cena Bitcoina wyniosła 6548 USD. To, czy cena spadnie, jest kwestią sporną. Niezależnie od Wall Street i Twittera prawda wyjdzie na jaw pod koniec roku.   

Reload Saturdays with Stefan - Crypto Gambling Roundup (tydzień 41)

Crypto-traderzy czekają na przełom, gdy rynki krążą wokół

Na zakończenie podsumowania w tym tygodniu dostępny jest plik dogłębna analiza rynku kryptowalut. Ogólnie rzecz biorąc, inwestorzy przewidują zmiany na rynku od niedźwiedzi do upartych. Wraz z ustabilizowaniem się rynku w ciągu ostatnich dwóch tygodni traderzy liczą na pozytywne odwrócenie. Jednak nawet przy stabilizującym się rynku nie jest jasne, czy nastąpi pozytywne, czy negatywne odwrócenie. Chociaż jest to dogłębna analiza, tylko jedno jest pewne. Nikt nie wie, co będzie dalej, i to jest część tego, co sprawia, że ​​kryptowaluty są tak niesamowite.

I to wszystko na tę cotygodniową łapankę. Postaraj się grać mądrze i ostrożnie inwestować. Do zobaczenia w przyszłym tygodniu, aby ustalić, co stanie się dalej w świecie kryptowalut.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector